Gabi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hipoallergén, gyengéd ápolás. A Heim Pál Gyermekkórház ajánlásával. Újszülött kortól használható. Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt, 0% színezék, 0% alkohol.

Naomi26

2015. május 18.

Az én fiam bőre nem bírja, bármennyire hipoallergénként van reklámozva. Alig pár hét után a 2in1 fürdetőt követően használva olyan szintű irritáció és bőrszárazság lépett fel, hogy sürgősen abba kellett hagyni a használatát, és visszatérni a gyógyszertári kencékre. Ráadásul az újabb változatnak más az illata mint a réginek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

faatama

2015. január 22.

Most kaptuk ajándékba, de az összetevőket látva a nem hinném, hogy a babám bőrén fog landolni. Fenntartásokkal kezelem egyrészt emiatt, másrészt az olajak valahogy nem szívódnak be a bőrömbe... no mind1, majd jövök updatelni:) Eddig kézfejen kipróbálva 2-es. Jó illata van, de nem szívódik fel. Bár nem zuhanyzás után, nedves bőrön használtam, lehet itt a hiba. Majd meglátjuk! :)

UD: már itt is vagyok szerkeszteni! Hát úgy néz ki, hogy én voltam a hülye a használatához, mert nedves bőrön teszi a dolgát. Kipróbáltam, szuper! Kellemes illat, hidratált bőr... ezen nincs mit ragozni, összetevők ide vagy oda - jó, és kész. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate