Gabi

Ár:   799 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bess, Módosítva: 2013. szeptember 13.

Kategória:   Fürdőtermékek

Gyengéden tisztítja a baba bőrét. Levendulát és kamillát tartalmaz, melyek jól ismertek bőrnyugtató hatásukról és segítenek megkönnyíteni az esti elalvást.

Hipoallergén, A Heim Pál Gyermekkórház ajánlásával, Újszülött kortól használható, Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt, Bőrsemleges pH, 0% színezék, 0% alkohol, 0% szappan

noxibaba

2021. szeptember 29.

Nagyon szeretem a Gabi termékeket. Az édes álomnak is szeretem az illatát, hogy tényleg nem irritálja a bőrt. Az, hogy tényleg segít-e az alvásban, nem tudom. A 14 hósom nagyon fogzik, szerintem most nincs, ami tényleg segítene.
A vízben kellemes habot képez, igaz, gyorsan eltűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

A vízben kellemes habot képez, igaz, gyorsan eltűnik.

PTothtimi327

2021. szeptember 22.

2 gyerekes anyukaként és védőnőként egyaránt csak ajánlani tudom mindenkinek! Imádom, gyakran én is ezzel fürdők. Kellemes az illata, nem túl erős. Szuper az állaga és az új pumpás csomagolásnak köszönhetően, könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Diakyra

2021. szeptember 13.

Nagyon szeretem ezt a terméket, amikor kisfiam kisbaba volt is már használtuk. Puha, jó illatú marad a bőre, néha még en is ezt használom az esti fürdésnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Nanomi

2021. június 24.

Az illatát nem szeretjük, de bátran használjuk, mert nem szárítja a bőrt. Az enyémet se, pedig ekcémára hajlamos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 24.

kissnikolett

2021. június 15.

Kislányom születése óta ezt használjuk. Nagyon puha tőle a bőre. Egy kis adag is nagyon jól felhabzik így elég szokott lenni 2 hónapig. Újra és újra fogom venni. 🤗

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 15.

Shancica

2021. június 11.

Imádja a kislányom, jó az illata, jól habzik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Imádja a kislányom, jó az illata, jól habzik

gzsuzska03

2020. december 2.

Imádom az illatát. Kb 1 éve használjuk a Gabi fürdető és sampon verzióval felváltva. Nálunk mind a 2 bevállt. Soha nem szárította ki a kisfiam bőrét. Finom, puha babaillat marad utána😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Fancs96

2020. november 26.

A legjobb fürdető. Az utóbbi időben ezt veszem mindig újra. Kellemes az illata, nem szárítja a babám bőrét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Doryca007

2020. november 6.

Szeretjük az illatát, állagát, jól hangzik, nem szárítja a bőrt.
Sajnos az elalvashoz úgy vettem észre nem tesz hozzá 😅 de ettől függetlenül szeretjük

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

Szeretjük az illatát, állagát, jól hangzik, nem szárítja a bőrt.

reekus03

2019. szeptember 23.

Ajándékba kaptuk.
Összetevőiben van ami nem nagyon szimpi, de nem fog ránk romlani.

Esti elalváshoz nem tudom mennyi köze lehet, alapban viszonylag hamar elalszik a babó akkor is, ha nem ezt használjuk.

Illata tökéletes, imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Ajándékba kaptuk.
Összetevőiben van ami nem nagyon szimpi, de nem fog ránk romlani.

Illata tökéletes, imádom.

Hidratálók: Sodium Lactate