Gabi

Ár:   428 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2012. március 13.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém a tejfogak mindennapos ápolására. Finom íze segít megszerettetni a rendszeres fogmosást a gyerekekkel.

kozlokova73

2013. június 6.

Regen zold tubusban volt,ha jol emlekszem. Akkor is volt rajta elefant. Kirandultunk az iskolabol,olyan termeszeti iskolaba es az osztalytarsnom,baratnom ezt hasznalta. Mondom,nyomsz e nekem is a fogkefemre egy kicsit? Kaptam a fogkefemre belole es mikor megereztem,legszivesebben ettem volna belole. Fantasztikus volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 6.

whyteangel

2013. február 5.

Nem volt rossz, de nagyon gyorsan fogyott. Nagy előnye, hogy az ízével nem volt gond. És csillag szempontjából mindegy, de tetszik a csomagolása is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Lyah

2012. május 10.

Második fogkrémünk volt egy homeopátiás után, aminek feltehetően megunta az ízét. Nem igazán jött be, a kislányunk mondjuk nem jelezte, hogy ne tetszene neki, de engem halálra idegesített, hogy annyira folyékony volt, hogy fejre állítva kellett kicsit megnyomni a tubust és beletunkolni a fogkeféjét. Azóta kiderült, hogy a fogainak több "anyagra" van szüksége, váltottunk elmex-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

gerbaud

2012. március 21.

Az én kisfiam is elhasznált egy tubust. Nagyon szerette az ízét, de mivel a kisgyerekek óhatatlanul lenyelnek belőle valamennyit, így kerestem helyette fluorid-menteset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

Sminkes

2012. március 20.

Az ismerősöm kisfia 3 éves és ezt használta. Eleinte nagyon szerette, de amióta egyszer lenyelte azóta öklendezik tőle szegény. De az elején tényleg nagyon szerette, szóval 4 pont, mert biztos jó, csak besokalét szegény gyerek tőle :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!