Gabriela Sabatini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: kolozsve, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   drogériák

Illatcsalád: virágos-chypre

Illatjegyek:

Fejjegy:  bergamot, narancs, mandarin, zöld jegyek, gyöngyvirág, jázmin, szilva, aldehidek

Szívjegy: vérnarancs, frézia, ibolya, nárcisz, tubarózsa, lonc, barack

Alapjegy: pézsma, szantálfa, tölgymoha, virginiai cédrus, ámbra, vanília

Gabrielaa

2019. május 8.

Fiatal lányként ez volt a kedvencem.Akkori páromtól kaptam szerinte a legjobb illat női parfümben.Szerettem én is.Ha még mindig olyan az illata újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

jakoaliz

2018. január 27.

Az első parfümöm. Valamikor, a múlt században, bementem egy illatszerboltba (mert akkor még így hívták), ahol az eladó ezt ajánlotta. Azt mondta, ha lenne pénze, akkor Ő ezt venné meg. Mivel még nem volt parfümöm ezidáig, és a végigszagolt 5 parfüm után már semmit nem éreztem belőle, ezért megfogadtam a tanácsát, és kipengettem érte a 3700 forintot. Miután kitisztult az orrom, akkor éreztem, hogy ez a kapcsolat sokáig fog tartani közöttünk.Elég sokáig élvezhettem a társaságát, de egyszer csak eltűnt, mert megszüntették a gyártását. Nehezen tudtam beletörődni az elvesztésébe, de innen-onnan többször sikerült pótolnom. Mint ahogyan most is, egy kedves Krémmániás hozzásegített ahhoz, hogy nosztalgiázhassak egy kicsit. Summa summarum, ez még mindig megállja a helyét. Nem kevés illat birtokosa vagyok, de még mindig ott van az élmezőnyben. Gyönyörűséges (kissé feltűnő, de nem harsány) illat, ami sokunknak szép emlékeket idéz fel. Aki tudja, próbálja ki, bár nem lesz egyszerű a beszerzése.Csillagos ötöst érdemel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 27.

Cirmiske

2016. szeptember 5.

Talán a legelső parfümöm volt, nagyon szerettem. Vasárnap este, mikor mentünk vissza a koleszba mindig ezzel fújtam be magam. Ahhhh, "Boldog idők, szép gyermekkor, Jöjj vissza egy szóra!"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

egyedszilvi

2016. július 22.

Most jutottam egy kis minihez😊.
Viszont amennyire tetszett régen,most annyira nem.Biztosan azota teljesen megváltoztak.Az illat tökéletes,finom,csak máson.Az emlékek viszont sorra jöttek fel,annyira jó 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

Most jutottam egy kis minihez😊.

Gabi82

2013. október 14.

Egyszer kaptam szülinapomra,imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

Egyszer kaptam szülinapomra,imádtam!

Svetlana

2013. július 2.

Nosztalgiából ezt is beszerezném!Nagyon szerettem vmikor ezt az illatot, ráadásul egy számomra kedves embertől kaptam ajándékba.Magára az illatra már nem nagyon emlékszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 2.

nemesanita

2012. december 7.

Nekem személy szerint nem volt,csak egyik unokatestvéremnek de nagyon tetszett az illata.Elég tartós is volt,és nagyon finom akkor voltam huszonéves,most ,jó pár évvel utána kezdtem érdeklődni az illat iránt sok helyen,hátha kapható még valahol de eddig nem jártam sikerrel talán külföldi oldalakról még beszerezhető.Az Oriflame-nek volt hasonló illata mint ez,csak sajna már azt sem lehet kapni,ez pedig a Lucia nevű parfüm volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

Laci

2012. július 25.

Ez volt számomra a legjobb női illat, amit gyártottak abban az időben. Nagyon szerettem, ha megéreztem, követtem az illatát. :) Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, a jó dolgokat miért kell megszüntetni? Esetleg valaki ismer olyan forgalomban lévő parfümöt, ami hasonlít Gabriela néni illatához? Nem kérdés mit adok rá: óriási böszme nagy csillagos ötöst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3