Galactic Hedonist

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   barber shopok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ddominikaa, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   barber shopok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Galactic Hedonist Orange Nova szakállolaj a legjobb minőségű természetes alapanyagokból készült, parfümös illatanyaggal, frissítő narancs és dohánylevél illattal. A szakállolaj hidratálja és ápolja arcszőrzeted és az alatta levő bőrfelületet. A szakállolaj rendszeres, napi használata nem csak teljesen felpuhítja és táplálja arcszőzeted, de megszünteti az arcszőrzet növesztésével általában együtt járó irritációt és viszketést. Az Orange Nova parfümös összetételének köszönhetően egész nap friss illatot biztosít, így akár parfüm helyett is használhatod.

grglymate

2017. május 12.

A barátnőm nagyon értekeli, hogy használom!! Persze, nekem is tetszik a termék, nem véletlenül használom, de ő egyenes imádja simogatni a szakállamat. :D puha lett tőle és az illata egésznap kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

krdorka

2017. május 5.

Nagyon kellemes az illata, én szeretem. Meg talán nem is olyan szúros a barátom arca tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

egytucatsivatagikukac

2017. május 4.

Ezt használom most a szakállmosó tömbbel együtt (rigel illatban). Én szeretem nagyon. Simán érezni az illatát még 1 hosszú nap után is. És nem mellesleg, puha és selymes lett tőle a szakállam, aminek a barátnőm nagyon örül!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil