Garnier Ambre Solaire Anti-Dark Spots& Anti-Pollution Super UV Protection Spf50 Fluid

Garnier

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szonya, Módosítva: 2024. január 30.

Kategória:   Fényvédők

SPF 50+ Nagyon magas védelem világos, érzékeny bőrre. Az arc és a szemkörnyék érzékeny bőrére kifejlesztve. Az extra könnyű, hidratáló textúra gyorsan beszívódik, nem teszi fényessé az arcbőrt és hialuronsavat tartalmaz. Formulája védi a bőrt az UVA-,UVB- és a hosszú hullámú UVA-sugárzás ellen, illetve segít megelőzni a bőröregedés korai jeleit.

Hippoallergén, parfümmentes, nem csípi a szemet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ZazieAda

2024. május 20.

Egy hónapja használom, így még egy nyarat nem húztunk le együtt, de mindenképpen update-elek majd.

Eddig: Jó! Zsíros/kombinált bőrre én csak fluidot viselek el magamon, viszont az anyagi lehetőségeim szűkösek, próbálom a drogériás termékek közt megtalálni a legjobb megoldást. Hosszas vacillálás után lett ez a választás vakon, de nem bántam meg mert hozza amit ígér a doboza. Kivéve a mattító hatást. Bár én ezt nem várom el, rajtam még nem volt olyan krém, ami ezt láthatóan tudta volna. Könnyű felvinni, eloszlatni, egyébként nem annyira nagyon folyós állagú. De ami a legjobb benne, hogy kap levegőt alatta a bőröm. Érezni azért lehet, főleg ha smink is kerül rá, de semmi zavaró. Remélem, hogy olyan éles helyzetben is jól teljesít majd, ha tűző napon kényszerülök lenni, egyelőre kevés ilyen alkalom volt. Májusra azért bőven elő szokott fordulni nálam kisebb lepirulás (nagyon fehér bőrű vagyok), idén eddig megúsztam (vagy jól teljesít az AS :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 20.

Illa

2024. május 11.

Kellemes, viszonylag gyorsan beszívódó, nagyon folyékony állagú fényvédő. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert nem teljesen maradéktalan a felszívódása, a legforróbb kánikulában azért érezhető, hogy van valami az arcon. De ősztől tavaszig remek választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 11.

tevepup

2024. május 3.

Személy szerint magas elvárásokkal indultam a kommentek miatt, de nekem ez nem annyira kellemesen könnyen beszívódó az arcomon. Valóban nagyon folyékony, de zsíros érzetet hagy, és fénylik is tőle az arcom, le kell púderezni. Egyébként teszi a dolgát, de még mindig keresem az igazi napvédő krémet kombinált/ zsíros bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 3.

kitti_vivien

2024. április 23.

Számtalan fényvédőt próbáltam már és ez lett az egyik abszolút kedvencem. Gyorsan beszívódik, szép egészséges fénye van tőle a bőrömnek. Nem csípi a szemem és nem kukacosodott nálam semmivel, nagyon szeretem sminkalapnak is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 23.

ohheyitslili

2024. április 5.

Nem rossz fényvédő, de szerintem lehet jobbat találni a drogériában hasonló árkategóriában.
Fluid állaga van, nem hagy fehér réteget, egész jól beszívódik, de én érzem a bőröm felszínén, főleg ahogy halad előre a nap. Rajtam nem mattul le. Úgy vettem észre, hogy előbb elkezd tőle zsírosodni a bőröm, illetve nagyon alkoholos, többször csípte is a bőröm, ha pl. pattanás utáni hegre, irritált bőrre kentem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 5.

BolyhosPufi

2024. április 5.

Zsíros bőrön nálam nem igazán működik ez a fényvédő. Használtam sokáig, mert nem találtam jobbat, sajnos a matt finish-t és könnyed állagot leszámítva semmi pozitívuma nincsen. Nagyon zsírosodott tőle a bőröm napközben és eltömítette a pórusaimat, folyamatosan jelentek meg gyulladt pattanások miatta. Nem hiszem, hogy valamelyik összetevő miatt, de ezért nem zárom ki. Sajnálom, mert jónak ígérkezett, de majd elhasználom a tetoválásaimra.

csupp44

Korcsoport: < 18
2024. április 4.

Sok fényvédőt próbáltam már, de eddig ez jött be a legjobban. Már egy éve biztos használom.
Bár az ára picit sok, mert elég kicsi kiszerelésről van szó, még sem tudom azt mondani, hogy nem jó. Hiszen rendesen teszi a dolgát.
Az utóbbi időben észre vettem hogy picit morzsolódik ha hozzáérek az arcomhoz, de csak ritkán.
Azért nem adok neki 5 csillagot, mert nem ájulok el tőle, viszont a többi fényvédőhöz képest (hasonló árarányban) szerintem ez az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. április 4.

Eszteeers

2024. március 21.

Miután elkezdtem használni elkezdtek gyulladt pattanasok megjelenni szerte az arcomon. Mindig másra gyanakodtam, ételre, sminkre stb. Aztán mikor nem múlt el azután sem, hogy mindenre gyanakodtam, és majdnem mindent (ami nem regi bevált kence volt) lecseréltem, kezdtem el gyanakodni erre. Hát igen, utólag, a második elhasznalt flakon után kiderült, hogy ő volt a ludas. Nekem abszolút nem vált be, nagyon kellemetlen élményem van vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 21.

zsviktorina

2024. február 26.

A legkönnyedebb állagú fényvédő amit használtam, imádok rá sminkelni. Szuper gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, se filmréteget maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

WorkingClassGirl

2024. január 29.

Nálam is HG státuszra emelkedett. Pedig eredendően a nem vízálló fényvédőkben nem bízom igazán, ill. a liquid állagúakat sem kedvelem, mert nem szeretem felvinni őket.
De ez olyan kényelmes, nem okoz semmi bajt, könnyen elérhető és semennyire nem csípi a szemem, még nap végén sem (nekem a fényvédők min 95%-a csípi), hogy én is beálltam a rajongók sorába. Hétköznapokra télen-nyáron ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hydroxyacetophenone, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.