Garnier Ambre Solaire Anti-Dark Spots& Anti-Pollution Super U-v Protection Spf50 Fluid

Garnier

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szonya, Módosítva: 2021. május 25.

Kategória:   Fényvédők

SPF 50+ Nagyon magas védelem világos, érzékeny bőrre. Az arc és a szemkörnyék érzékeny bőrére kifejlesztve. Az extra könnyű, hidratáló textúra gyorsan beszívódik, nem teszi fényessé az arcbőrt és hialuronsavat tartalmaz. Formulája védi a bőrt az UVA-,UVB- és a hosszú hullámú UVA-sugárzás ellen, illetve segít megelőzni a bőröregedés korai jeleit.

Hippoallergén, parfümmentes, nem csípi a szemet.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

jubileum

2021. július 4.

2021. június 28.
Ez a nyár fényvédők sorozatos vásárlásával telik, jó lenne már találni egy jót. Most ez úgy tűnik esélyes rá, Csehországban vettem valami 1500 forintért körülbelül, nem tudom mi a különbség eközött és a sensitive változat közt,a z INCI pont ugyanaz, de egymás mellett voltak a polcon, biztos, hogy két külön termék. Útközben leizzadt Niveára és c vitamin szérumra kentem újra először, ugyanaz a fluid állag, mint a Clinique sun, nem is morzsálódott le, pedig elnéztem volna egy ilyen mixnél, remélem beválik. A szemem nem csípte, még napszemüveg mögé zárva se.

2021. július 2.
Na néhány rendes használat után mikor a reggeli rutinra kerül fel, egyenlőre érdekes. Az elején mintha suliragasztót kennék fel, nagyon folyik, és tapadós, aztán olyan elsz mintha nem lenne semmi a bőrömön. Aláhidratálással is működik, de magában is. Nem kukacosodik egyenlőre.
Rögtön nem lehet rá sminkelni mert olyan lesz a folyékony korrektorom mintha a tejbe ecetet öntenénk, várni kell míg beszívódik. Ez alól a színezett púderek kivételek, de ezekkel is precíznek kell lenni, hogy ne legyen foltos.

UPDATE
2 nap kempingre ezt vittem, sok napon tartózkodás, hiányos rutin, lemosás hiánya, csak úgy naturba újrakenés a poros füstös arcra. Hát szóval kemping, ahol nyilván nincs velem a fürdőszobaszekrény, és ha velem is van, akkor sem egyszerű használni, még folyóvíz se volt. Konklúzió: Nem kukacosodott sehogy. A bőröm olyan mint az extra napsütéses napok előtt, semmilyen plusz kényelmetlenséget nem okozott, könnyedén beszívódott, nem járkáltam olajos fejjel sem a tűz körül, nem tapadt fel a hajam a homlokomra....szóval semmi kényelmetlenség. Jelenleg elég paradicsomi állapot ez a fényvédő, bár nem mondom hogy Clinique Sun-t soha többet nem veszek, de most már biztonsággal kivárhatok egy akciót rá, mert addig van mivel pótolni. Ja és mellesleg minden plusz rutinösszetevőt (ami nem kukacosodik enélkül alapból) remekül elvisel maga alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

2021. június 28.

2021. július 2.

UPDATE

xMirax

Korcsoport: < 18
2021. június 27.

Teljesen jó drogériás fényvédő. La Roche Posay dupe, amit már vásárlás előtt is tudtam, ezért nem vártam tőle annyit mint az LRP-től, de nagyon bevált! Nem csípi a szemem, egész jól beszívódik, nem leszek tőle diszkógömb + pattanásokat sem okoz ami nálam mindig probléma. Tovább elég mint hittem volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 27.

drozsi

2021. június 6.

Megvettem mert olcsó es még mindig keresem a HG fenyvedomet amit szivesen hasznalok.
Voltak es vannak is fentartasaim az isopropyl myristatettel de remelem, hogy nem csap ki.. hamlasztoval es retinallal tartom kordaban a borom. Szoval eddig 1-2 hasznalat utan le vagyok nyugozve, szepen beszivja a borom mondjuk ennyi alcoholtol nem csoda, szep a finishe lehet ra sminkelni es felkenni az ajanlott mennyiseget. Nekem a szememet egyaltanal nem bantotta vagy az arcomat, pedig extra erzekeny a szemem meg a gyerekeknek ajanlott cuccokra is erzekeny. Ugyhogy ez eddig nekem csillagos 5os termek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

momo

2021. június 4.

Gyorsan szükségem volt egy arcra használható fényvédőre, mellette döntöttem, rosszul. Elmondhatatlanul csíp, sőt, éget. A „nem csípi a szemet" kitétellel annyiban tudnék vitatkozni, hogy valóban nem kis csípésről van szó, hanem konkrétan szétmarja. Érzékeny a bőröm, azért is választottam őt, mert elvileg nekünk is ideális lehet. Egyébként híg, nagyon könnyű kenni, csak nagyon gyorsan szárad. A „nem teszi fényessé az arcbőrt" valamennyire legalább igaz, cserébe kicsit mintha keményre száradna. Olcsó, ez tény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.