Garnier

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kisstundi99, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. május 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Könnyű állagú, hialuronsavas fényvédő fluid arcra SPF 50+
  • Arcra és a szemkörnyék érzékeny bőrére kifejlesztve.
  • A könnyű állagú fényvédő krém védi a bőrt, azonnal beszívódik és smink alatti használatra is megfelelő.
  • Hialuronsavat tartalmaz.

1000 Ft Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+
Ár: 1000 Ft + posta , Eladó: Nagyer
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

kiskacsa480

2021. november 23.

Update:
Jöttem 5*-ról lepontozni. Mostanra már előrébb haladtam a rutinommal és reggel a fényvédőt megelőzve több szérumot es egy lotiont is kenek, de ezt már nem bírja a fényvédő és kukacosodik. 😞 Csalódott vagyok mert ár-érték arányban nagyon jó fényvédő volt, de így nem hiszem, hogy többet újra veszem...

Annak ellenére, hogy van benne alkohol
▪️aminek nem igazán örülök, de legalább hamar elillan▪️
meg kell, hogy mondjam ez egy jó fényvédő!
Ez előtt a Sundance sonnenmilch-et használtam ami borzalmas volt számomra. Ez nem hagy fehér réteget, nem irritálja az érzékeny bőröm és szemem, nem fénylek/ragadok tőle úgy mintha egy bödön zsírba fejeltem volna...
Pici természetes fény marad a felkenés után amit én általában le púderezek mert én a minimális fénylést is utálom az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

Update:

Annak ellenére, hogy van benne alkohol
▪️aminek nem igazán örülök, de legalább hamar elillan▪️
meg kell, hogy mondjam ez egy jó fényvédő!

Babsszi

2021. november 18.

Nagyon szeretem, könnyű állag, gyorsan beszívódik, nem hagy filmréteget, tökéletesen lehet rá sminkelni de smink nélkül se csinál diszkógömböt az arcomból. és valóban nem csípi a szememet. Eddig ez a legjobb arcra való napfényvédő amit a drogériában találtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Szeos

2021. november 4.

Nagyon szuper fényvédő nagyon jó áron, de sajnos már pár hónapja nem látom a drogériák polcain. Nem irritál, szépen kenhető nap folyamán többször is, sosem kukacosodik bármennyi réteg szérumot tettem alá. Sajnos mint az összes többi fényvédőtől, ettől is fényes marad az arcom, így mattítanom kell púderrel vagy szilikonos primerrel, ennek ellenére 5*, mert nagyon kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Rean519

2021. október 13.

Nagyon folyékony, vigyázni kell az aplikálásnál. Másik negatív benne, hogy nagyon erősen érezni benne az alkohol szagát (hatásában nem jön elő, nem sszárított). Szerettem, praktikus kicsi csomagolása van, könnyen elfért a táskámban, utazáshoz is tökéletes. Nem csillog a végeredmény, nem hagy fehér réteget, kényelmes volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

Viki0

2021. október 11.

Nem rosz egy termék, de a legnagyobb bajom az volt vele hogy nekem mindenhova folyt is. A másik sűrűbb állagú sokkal jobban be jött. Simnkeltem is rá, és nem kukacosodott, ez volt a legjobb benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 11.

arime

2021. szeptember 18.

Sokakkal ellentétben nekem sajnos nem jött be ez a fényvédő. Az állaga tetszett, igaz néha álló helyzetben is "megindult" a flakonból a cucc és csak folyt mindenfelé, de legalább könnyű volt felvinni, viszonylag gyorsan meg is száradt. Nekem elég érzékeny orrom van, és ez a fényvédő nekem annyira büdös volt, hogy alig bírtam elhasználni. Önmagában elment, sminkelni már nem tudtam rá, mert simán ha csak púdert raktam fel, vagy korrektort, az is kukacosodott, sőt, smink nélkül is pergett, eleinte azt hittem az arcom hámlik, de miután épp hozzáértem, és már mindenhonnan jött le, akkor jöttem rá, hogy ez csak a fényvédő :D Pedig szerintem még kevesebbet is vittem fel, mint az előírt mennyiség. Keresem még az igazit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

h_ilke

2021. szeptember 14.

Nagyon érzékeny a szemem még olyan kozmetikumokra is akár, mint egy arckrém, amelyet közvetlenül nem ken fel az ember a szem közelébe, szemkörnyékre. Ezért igyekszem keresni a hypoallergén termékeket. Az Ambre Solaire-nak kettőféle, nagyon hasonló csomagolású arcra való fényvédője van. Én ezt részesítettem előnyben, mely szemkörnyékre is szolgál. Már 2 hónapja használom és egyetlen egyszer sem irritálta a szemem. Nagyon gyorsan beszívódik. Nem ragacsos utána a bőr. Nálam nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

rosiecheecks

2021. szeptember 14.

Kelleme allagu, nem fagy feher reteget, nem eg le az ember es lehet ra sminkelni , akarhat ennel tobbet az ember lanya? :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Blackxentric

2021. szeptember 10.

Tetszik az állaga és hogy könnyű eloszlatni. Viszonylag nagy mennyiséget fel tudok vinni belőle potyogás, pergés nélkül. Sajnos az én arcomon ez is fénylik. El fogom használni, de nem veszem újra. Maszk alatt ez is borzalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

katakatakata

2021. augusztus 30.

Eddigi ez a legjobb fényvédő, amit arca használtam. Nem hagy kényelmetlen réteget, könnyen kenhető, de lehetne nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.