Garnier

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kisstundi99, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. május 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Könnyű állagú, hialuronsavas fényvédő fluid arcra SPF 50+
  • Arcra és a szemkörnyék érzékeny bőrére kifejlesztve.
  • A könnyű állagú fényvédő krém védi a bőrt, azonnal beszívódik és smink alatti használatra is megfelelő.
  • Hialuronsavat tartalmaz.

Ár: 2500 , Eladó: szeszta
Állapot: Vadonat új, 1x használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Fizetés banki utalással, revoluttal, személyes átvétellel lehetséges. Előre utalással postázni is tudom.
Ár: 4000 Ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: Félig, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesti személyes átvétel, igény esetén posta/foxpost melynek költsége a vevőt terheli

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lillalaland

2024. április 26.

Nekem konkrétan beissza a bőröm, és nem is látszik utána, hogy bekentem a fejem fényvédővel, ami elég pozitív viszont az én száraz bőröm nem tudja egész nap elviselni sajnos, főleg amikor újra is kell applikálni. Kiszerelése (megfelelően használva) szerintem nem túl gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 26.

BLili

2024. április 3.

Fluid, de azért nagyon zsíros, sűrű, testes, ragad is, muszáj jól lepúderezni. Jól véd. Pillanatok alatt beszívódik. Erősen kukacosodva jön le egy pár óra elteltével, ha hozzáérek az arcomhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 3.

Kszmlnd

2024. január 24.

Könnyen felvihető, kellemes textúra. Nem lesz fényes, zsíros hatású a bőrfelszín, észrevétlen kellemes érzés egész nap és még a szemem sem csípte. Már legalább öt flakonnal használtam el és még mindig imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Kllmllcnt

2023. november 4.

Nyárra gondoltam újrakenéshez vagy csak egy szimplán fluid állagú fényvédőt jó lenne kipróbálni, na meg a sok jó vélemény miatt én is kiváncsi voltam erre. Nem rossz kis cucc, bár eléggé fényes finisht hagy maga után. Nem szokott zavarni, ha valami fényes az arcomon, kis púdert rá, de ennél meggondoltam magam használatakor, hogy púder nélkül lépjek-e ki az utcára :D. Picit ragacsos marad, illetve ennél a textúránál nem igazán lehet meghatározni a pontos mennyiséget, így mindig tök hamar elfogyott. Szemet nem irritálja, könnyű eldolgozni, állaga tetszik, alkohol ellenére sem szárított, de nem csodaszer számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 4.

BRebi

2023. október 28.

Nagyon tetszik az állaga és a hatása, szívesen használom minden nap, többször újra vettem már. Az árát kissé drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 28.

nikolettannatoth

2023. szeptember 26.

Hatalmas előnye hogy szépen lemattul es nem feheriti el a bőrt, szemben a legtöbb fenyvedovel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 26.

K1Ani

2023. szeptember 16.

Igen, gyorsan beszìvódik De ennyi alkohol mellett nem csodálom, a szagán is nagyon érződik. Tudom soksok fényvédőben van, de én keresek mást. Folyékony állagú, nem fénylik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 16.

quika

2023. augusztus 29.

hibásan ide írtam, pedig a "GARNIER AMBRE SOLAIRE ANTI-DARK SPOTS& ANTI-POLLUTION SUPER UV PROTECTION SPF50 FLUID" alá való a komment:

Kiváló! Nem csípi a szemet/arcot, nem fénylik a bőröm utána és remélhetőleg a sugárzás ellen is véd, nem pirultam meg, de egyéb módokon is védekezem.
Nagyon folyékony az állaga, ezt elsőre kicsit nehezebb kezelni, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

Minikemonika

2023. augusztus 17.

Nem rossz egyáltalán, főleg az árához képest, szépen beszívódik, selymes érzet marad utána. Ha megszalad és sokat kenek, akkor az én zsíros bőrömön fénylik, de lepúderezhető. Irritációt, pattanásokat nem okozott. Nem hatalmas kedvenc, de ha nem találok az árkategóriában jobbat, akkor maradok ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 17.

lindi04

2023. augusztus 15.

Nagyon szeretem, kombinált zsíros bőröm van, de ezt szereti a bőröm. Nem csipi a szemem, hamar beissza a bőröm, nem csillog az arcom tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hydroxyacetophenone, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.