Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alaya, Módosítva: 2021. május 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

Az ampullák ereje hialuronsavval és görögdinnye-kivonattal gazdagított szövetmaszkban, látható eredményekkel mindössze akár 5 perc alatt. Az 1% hialuronsavról köztudott, hogy saját súlyának akár 1000-szeresét is képes megtartani vízből. A görögdinnye friss és rendkívüli csillapító hatásáról ismert. Hialuronsavval párosítva a feszesítő ampullás textilmaszkban. A bőr feszesnek érződik, a vízhiányosság miatt meglátszó finom ráncok láthatóan elhalványulnak, a bőr revitalizáltnak érződik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Irudi

2021. június 14.

KM boxban volt. Engem sajnos nem győzött meg.

Jó erős, parfümös illata van. Használat után ragadt az egész arcom tőle, kicsit ki is pirosodott.

Nem ajánlom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

KM boxban volt. Engem sajnos nem győzött meg.

Nem ajánlom :(

Bublup

2021. június 12.

Ritkán írok, rosszat pláne, de ez a maszk nagyon nem jött be. Mellette szól, hogy nem irritált, viszont olyan ragacsos réteg maradt utána, amilyet soha nem tapasztaltam semmilyen maszknál az elmúlt 3 évben. Le kellett mossam vízzel az arcomra száradt ragyogó filmréteget. Nem veszek többet, ez biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 12.

bernadettu

2021. június 5.

Én is a box miatt próbáltam ki.
A negatív vélemények miatt nem sok jóra számítottam de úgy voltam vele hogy egy kis relaxálásnak jó lesz.
Egyáltalán nem volt kellemes használni, irritációt nem tapasztaltam viszont nagyon erőteljes mű dinnye illata van ami a ható idő alatt sem enyhült.
Ragacsos maradt tőle az arcom, reméltem hogy ha bemasszirozom és rakenem a hidratáló krémet akkor jobb lesz de továbbra is kellemetlen érzés volt hogy a bőrömön maradt a szérum. 5 perc alatt hidratalast máshogy is el lehet intézni. Sajnos a fátyolmaszkoknal megszokott hűsítő érzés is hiányzott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Én is a box miatt próbáltam ki.

grund

2021. június 4.

Többféle garnier maszkot vettem már, hezitálás és a vélemények olvasása nélkül vettem le a polcról. Hát ez tényleg pocsék :D
Hogy ragad utána a bőr, nagyon enyhe kifejezés. Az arcom konkrétan öntapadós matricához lett hasonlatos. Miután lehúzom a fátyolmaszkokat, általában a maradék anyaggal át szoktam törölni a kézfejeimet is, így most tapad az is mint az istennyila, billentyűzethez, ruhához, macskához. Vízzel szerencsére le lehet öblíteni, és tényleg hidratáltabb marad utána a bőr. A potenciális viccfaktor és a hidratálás miatt legyen két csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

veronika.s

2021. május 29.

Az én bőröm iszonyatosan érzékeny, mindig félve próbálom ki az újdonságokat. Viszont meglepett, hogy mennyire le lett húzva. Én feltettem, majd 5 perc után leszedtem a maradékot vattapamaccsal felitattam és már semmit se érzek. Nem lett piros az arcom. Viszont hiába a le írták, mert változást se hozott. Ugyanolyan a bőröm mint volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

barbusus93

2021. május 18.

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal. Az elején pedig tetszett az illata, ahogy könnyedén fel tudtam rakni az arcomra. De aztán borzalom lett, ahogy leszedtem tiszta ragacs volt az arcom próbáltam vízzel hígítani, hátha beszívja de nem történt semmi. Töröltem törölközővel ugyanolyan maradt. Reggelre valamennyire lekopott, egyből le is cseréltem párna huzatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

CeCeDrake

2021. május 16.

Elsőre átlagos maszk. Aztán kritikán alulivá válik. Légypapír nem ragad így, mint ettől a bőr 🤣 én nem ajánlom senkinek. Szuper marketing szöveg, de ez egy nagy nulla, az ár/érték aránya rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

ForestNymph

2021. május 9.

Ne vegyétek meg!
Semmire nem való, inkább ront!
Leszedve marad egy brutál ragadós réteg.
Muszáj szappannal lemosni.
Eredmény? Piros foltos bőr.
Ja és semmi dinnye illat ha valaki azért venné meg. Csalódás jó drágán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

Ne vegyétek meg!
Semmire nem való, inkább ront!
Leszedve marad egy brutál ragadós réteg.
Muszáj szappannal lemosni.
Eredmény? Piros foltos bőr.
Ja és semmi dinnye illat ha valaki azért venné meg. Csalódás jó drágán!

Lewanda

2021. május 8.

Csatlakozom az előttem véleményezőhöz, rettenetesen ragadtam tőle, reggelre is vastag rétegben maradtam az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

d.anett89

2021. május 8.

KM box által van lehetőségem kipróbálni.
Könnyen felhelyezhető,nagyon jó az illata.
Leszedve,be maszirozva már nem nyerte el a tetszesem. Ragad az arcom 30percel később is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

KM box által van lehetőségem kipróbálni.
Könnyen felhelyezhető,nagyon jó az illata.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol