Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alaya, Módosítva: 2021. május 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

Az ampullák ereje hialuronsavval és görögdinnye-kivonattal gazdagított szövetmaszkban, látható eredményekkel mindössze akár 5 perc alatt. Az 1% hialuronsavról köztudott, hogy saját súlyának akár 1000-szeresét is képes megtartani vízből. A görögdinnye friss és rendkívüli csillapító hatásáról ismert. Hialuronsavval párosítva a feszesítő ampullás textilmaszkban. A bőr feszesnek érződik, a vízhiányosság miatt meglátszó finom ráncok láthatóan elhalványulnak, a bőr revitalizáltnak érződik.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

aSchw

2022. augusztus 7.

Én szeretem, szépen hidratál és a maszk mérete is megfelelő. Igaz, ragacsos utána a bőr, de vizes vattakoronggal áttörlöm és teljesen okés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 7.

SzilAnn

2022. július 6.

A három maszk közül ez ragadt a legjobban, és nagyon nehéz volt a bőrömön. Esélytelen bármit is rétegelni rá. Ha nagy ritkán fátyolmaszkot használok, az azért van, mert sérült a bőröm, és esete alapos ápolásra van szüksége vagy egy esemény előtt smink alá jól esik. Sajnos ez egyikre sem volt jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

AkInImOd

2021. december 27.

2021. október 24.
Egynek elment - szobahőmérsékleten hagyva is kellemesen hideg. Bőségesen állt a lében és egyszerű volt kihajtogatni - ugyanakkor az orrom és a szám közötti részen huzogatni kellett, és meglepett, hogy az egyáltalán nem széles ajkaimat lefedte a szájnak hagyott luk (szóval kicsire volt vágva). Az illata kellemes volt, nem tolakodó. Az 5 perc letelte után levettem, kicsit belemasszíroztam a bőrömbe, majd lemostam, mert ha nem azonnal szívódik be a bőrömbe, akkor nehezen viselek el bármit is.

Sem csodát, sem kárt nem tett. Lehet, egyszer még újraveszem, ha akciós lesz - számomra ötszáz forintnál nem ér többet.

2021.11.03.
Mégegyszer megvettem akciósan. Most is jól esett használni és finom, kisimult lett a bőröm. Ezért kap még egy csillagot.

2021.12.27.
Nálam a kis hegek gyógyulását segíti, és jól esik a bőrömnek minden alkalommal - a felszín puha lesz, de közben jó értelemben feszes is. Nem csodaszer, de szívesen alkalmazom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 27.

2021.12.27.

Luiselotte

2021. december 27.

Tényleg elég csak 5-7 percig fent hagyni és hozza amit ígér.
Az eredmény táplált, ragyogó, puha bőr. A maszk méretre teljesen jó, nem csúszkál felrakva, megfelelően át van itatva. Az illatát az elején érezni egy kicsit ,nekem tetszik, hogy enyhe.
Nem értem a ragadósság miatti negatív kritikákat, a csomagoláson fel van tüntetve, hogy a hyaluron miatt ragadhat.
Próbáltam már ennél jobbat, ha nem akarok netről rendelni , csak a közeli drogériáig megyek akkor szívesen fogom ezt venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 27.

Tényleg elég csak 5-7 percig fent hagyni és hozza amit ígér.

CeCeDrake

2021. november 19.

Az arcbőr ellen elkövetett merénylet 2.0 nevet adnám neki (az 1.0 az az “új” fényvédőjük, ami megtévesztésig hasonlít a fluidra). Nem, nem. Akciósan sem, KM dobozból sem, soha. Nem!
Ragad, mint valami közepes ragasztó. A bőr utána ragacsos érzetű lesz.
Csípett is az alatt a pár perc alatt.
Ezt leszámítva nem csinált semmit, szóval egy rettentő haszontalan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Ragad, mint valami közepes ragasztó. A bőr utána ragacsos érzetű lesz.
Csípett is az alatt a pár perc alatt.
Ezt leszámítva nem csinált semmit, szóval egy rettentő haszontalan termék.

Pingvinke

2021. november 3.

Nagyon jó illata van, szépen hidratál, kellemes a használata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Nagyon jó illata van, szépen hidratál, kellemes a használata.

AkInImOd

2021. november 3.

2021.11.03.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

Zsuzsanna86

2021. október 9.

Az illata kellemes, anyaggal bőven átitatott textil maszk. Az előírtnál tovább hagyom az arcomon, nem irritál, nem hagy ragacsos érzést. Miután leveszem, bemasszírozom a felesleget. Nem csodaszer, de kellemesebb összképet ad másnap reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 9.

Andx

2021. július 31.

Használat után nagyon ragadt tőle az arcom, azonnal le is mostam annyira zavaró volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 31.

zonga

2021. július 8.

Az elrettentő kommentek hatására nem rendeltetésszerűen használtam, hanem csak áttöröltem vele az arcom, mint egy szivaccsal. Így nem volt annyira rossz, de különösebb hatását sem éreztem. Kicsit hidratált, de nem okozott semmilyen különösebb változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 8.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.