Garnier

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2019. április 29.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Organikus levendula esszenciális olajjal és organikus argánolajjal, E-vitaminnal gazdagítva. Nem hagy zsíros réteget, a bőr puhábbnak, rugalmasabbnak érződhet és ragyogóbbnak látszhat.

Ichigo94

2019. augusztus 25.

Egymagában használom éjszakára, mert szerintem napközben nagyon testes, olajos, nehezen szívódik fel. Jól hidratál, pattanások kialakulását annak ellenére, hogy levendula van benne, nem csökkenti. Teljesen felesleges bele a parfüm. Nem rossz, de nem is csodaszer. Kicsit drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Lina14

2019. augusztus 9.

Nekem olyan érzésem van, mintha a loreal nutri gold rendkívüli olaj változatát dobták volna újra piacra beparfümözve. Nekem azzal sem volt gondom, de kicst átvágásnak érzem. Amúgy maga a termék kellemes, gyorsan beszippantja a bőr, nem ül meg rajta, érdemes inkább este radírozás után felrakni. Én szoktam egybekeverni krémekkel is, és testre is rakom, főleg dekoltázsra.
Nem minden krémet tűr meg maga mellett, a vaskosabbakkal felkukacosodik, inkább a gélesebbekket szerete együtt lenni.
Ugyan az illata erős, nem zavaró, nem okoz irritációt vagy pattanásokat sem. Picit tényleg drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

BPetra22

2019. augusztus 4.

Nagyjából egy hónapja használom a terméket az arctonikkal együtt, ( amit nagyon szeretek).
Esténként rakok fel egy jó adagot az arcbőrömre, reggelre szép puha lesz.
Nagyon szeretem a Garnier Bio kozmetikumok illatát, természetesek és nem bántják a bőrömet, ami számomra az egyik legfontosabb tényező.
Összességében nem rossz kis termék, bár én eléggé sokallom az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Esténként rakok fel egy jó adagot az arcbőrömre, reggelre szép puha lesz.
Összességében nem rossz kis termék, bár én eléggé sokallom az árát.

mrs.imperator

2019. június 20.

Tényleg nem lesz tőle olajos a bőr, felkenés után azonnal felszívódik. Nekem elég zsíros a bőröm és reggelre kerestem valamit ami hidratál, nem leszek tőle diszkógömb de smink alá is jó legyen. Szerintem megtaláltam :) A termékcsalád levendula krémével is jó kombináció, először pár csepp olaj majd a krém. Imádom a csodás gyógynövény illatát. Elég 2-3 csepp az egész arcra, így biztosan nagyon sokáig elég lesz. A termékcsalád többi tagját is beszereztem, indul a gyógynövényes arcápoló rutin :) Nem mellesleg szerintem a kivitelezése is gyönyörű! Nagyon tetszik ez az új vonala a Garniernek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

MissL

2019. május 14.

Tényleg!beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet,kellemes az arcon, szépen feltölti a bőrt. 2 hete használom, ezalatt egyetlen pattanást sem okozott. Este 3-4 cseppet, reggel 1-2-t masszírozok az arcbőrömbe / keverem krémhez. Intenzív levendulás, gyógynövényes illata van, akinek ez nem tetszik,annak nagyon durva lesz. A Ki*** 's éjszakai olajához tudnám leginkább hasonlítani. Használtam azt is már, én nem tapasztaltam különbséget hatásban és felszívódásban sem.
A téli időszakra biztosan újra fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

A téli időszakra biztosan újra fogom venni :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.