Garnier

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2019. április 29.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Organikus levendula esszenciális olajjal és organikus argánolajjal, E-vitaminnal gazdagítva. Nem hagy zsíros réteget, a bőr puhábbnak, rugalmasabbnak érződhet és ragyogóbbnak látszhat.

Ár: 1800 , Eladó: ledako
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy foxpost
Ár: 2000 + posta ktg. , Eladó: Kriszta0723
Állapot: Új, dobozában, Helyszín: Győr, fizetés: Szemèlyes átvétel, foxpost, posta

Ichigo94

2020. május 25.

Egymagában használom éjszakára, mert szerintem napközben nagyon testes, olajos, nehezen szívódik fel. Jól hidratál, pattanások kialakulását annak ellenére, hogy levendula van benne, nem csökkenti. Teljesen felesleges bele a parfüm. Nem rossz, de nem is csodaszer. Kicsit drága...
Update: Hajlamos pattanásokat és mitesszereket okozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Update: Hajlamos pattanásokat és mitesszereket okozni.

Kvivienn96

2020. május 15.

Néha esténként szoktam használni amikor úgy érzem hogy száraz a bőröm és kell még valami plusz a krémezés előtt. Reggelre picit javul a bőröm tőle..
Amúgy nem rossz termék és jó az illata is, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Amúgy nem rossz termék és jó az illata is, de nem venném újra.

Rean519

2020. március 24.

Időnként jobban kiszárad a bőröm, ilyenkor szoktam használni. Szépen hidratál, reggelre puha lesz tőle az arcom. Egyetlen hátránya, hogy ha rövid időn belül többször használom (1-2 nap kihagyással), pattanások jelennek meg az arcomon tőle, úgyhogy csak óvatosan ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

alexandrakitti

2020. január 20.

Nyaralásra vettem, a sós tengervíz szárító hatását kitűnően ellensúlyozta.
Esténként kevertem a hidratáló krémhez, reggelre nagyon puha és hidratált lett az arcom.
Téli, szeles időjárásra is pompás gyógyír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Nyaralásra vettem, a sós tengervíz szárító hatását kitűnően ellensúlyozta.
Téli, szeles időjárásra is pompás gyógyír.

krenat

2020. január 13.

Az üvegcse szép, az illata nagyon finom, és tök jó az Ecocert / bio / vegán minősítés. Viszont hiába használom minden este és hiába nem száraz a bőröm alapból, ebben a téli időszakban bőven elbírna több hidratálást. Egy natúr, 100% argánolaj ezerszer többet ér nekem, sokkal puhább és szebb bőrt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

msvamos

2020. január 5.

Önmagában nekem nagyon nehezen szívódott fel, kellemetlen érzésem támad tőle, pedig nem tettem belőle sokat. Ezért elkezdtem összekeverni ugyanennek a termékcsaládnak az arckrémjével. A kettő együtt jól működik nekem, az arcolaj sokkal jobban beszívódik a krémmel együtt, de ezt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

ProbaBaba

2019. december 6.

Nálam ő nem remekelt túl jól az arcomon, kipattogzott tőle a bőröm :-( inkább elhasználtam a testem többi részére, ott okés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

Lori1991

2019. november 1.

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen, de mivel az arcomon semmilyen pozitív vagy negatív hatását nem láttam, elkezdtem a hajamra használni és oda meglepően jó :D ott sem egy csoda készítmény de összességében határozottan puhítja a hajamat, plusz pont az illata, de nem éri meg az árát sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Pdori888

2019. október 15.

Glamour napon szereztem be a terméket. Nagyon szeretem a levendula illatát, ezért már régóta szemezgetek a termékkel. Így féláron le is csaptam rá. Éjszakára használom leginkább egymagában, mert a testesebb éjszakai arckrémekkel, nem igazán van nagy barátaágban. Kellemes illata van, viszont szerintem kissé nehezen szívódik be. Mindenesetre reggelre puha arcbőrt eredményez. Így féláron azt mondom megéri kipróbálni, de teljes áron nem valószínű hogy megvenném azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Lina14

2019. augusztus 9.

Nekem olyan érzésem van, mintha a loreal nutri gold rendkívüli olaj változatát dobták volna újra piacra beparfümözve. Nekem azzal sem volt gondom, de kicst átvágásnak érzem. Amúgy maga a termék kellemes, gyorsan beszippantja a bőr, nem ül meg rajta, érdemes inkább este radírozás után felrakni. Én szoktam egybekeverni krémekkel is, és testre is rakom, főleg dekoltázsra.
Nem minden krémet tűr meg maga mellett, a vaskosabbakkal felkukacosodik, inkább a gélesebbekket szerete együtt lenni.
Ugyan az illata erős, nem zavaró, nem okoz irritációt vagy pattanásokat sem. Picit tényleg drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.