Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. december 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, bőrtökéletesítő olaj, dúsítva értékes gránátalma, kamilla, jojoba és muskátli olajokkal és E-vitaminnal.

5-ször jobban koncentrált, mint a rendes testápoló. A gazdag formula intenzíven táplálja, és fesesebb érzetővé teszi a bőrt. Súlytalan, nem zsíros, és nem fogja meg a ruhát.

kutasvirag

2017. január 4.

Barátnőmtől kaptam egyet ajándékba, nagyon imádtam! Gyorsan beszívódik, isteni az illata, és szuperpuha bőrt varázsol!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

kicsim1978

2013. december 18.

Nagyon jól hidratál és az illata isteni!Nem ragad,é5n éjszakára használom,és még fogat mosok pont beszívja a bőröm aztán jöhet a pizsi aminek ugyanilyen fincsi illata lesz.Nem vagyok a márka rajongója de ez nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.