Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

A Garnier Essentials Kímélő Arctisztó Krém kíméletesen tisztítja bőrét anélkül, hogy kiszárítaná. A bőr megnyugszik, visszanyeri komfort érzetét.

meivllaa

2017. április 22.

Az első Garnier arctisztító krém, ami nem szárította ki a bőrömet. Régebben használtam, amíg nem volt micellás víz, addig ez volt a legjobb arctisztításra és hidratálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

olefin94

2016. december 28.

Meglepetten olvasom az előző negatív véleményeket. Nekem nagyon bevált, kellemes krémes az állaga, gyengéden tisztítja az arcom, az illatát is szerettem. Külön pluszpont nálam, hogy pumpás a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Misa

2016. november 6.

Nem vált be, sajnos nem tisztít rendesen, fura állaga van, és nem szereti a bőröm. Valószínűleg a kukában fog landolni...

UPDATE: júliusban kezdtem használni a terméket, azóta egyszer újra is vettem, a jóisten tudja, miért. Valószínűleg azért, mert érzékeny, életképtelen bőröm van, és olcsón kellett valami ilyesmi lemosó, és mert a Garnier korábbi lemosóját sehol nem találom. :'(
Nyár óta használom, és sajnos a hosszútávú hatásai sem jobbak. Több bőrhibám lett tőle, mint előtte volt, gyanítom, hogy ettől. Továbbra sem tudom ajánlani, sőt. Nem tisztít elég alaposan, a sminket is megtalálom magamon két lemosás után is, gyanítom, hogy ennek köszönhetem a mitesszereket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Sugarbaby

2016. június 18.

Egyszerűen semmit sem tud. Borzalmas az állaga, az illata, nem hoz le semmit, nagyon csíp és kipattogtam tőle. Óva intek tőle mindenkit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice