Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yolandaa

2021. szeptember 17.

Mivel korábban nem volt problémám Garnieres termékektől és úgy ámblokk a nagy átlaghoz tartozom, remélve nekem is szerelem lesz, hát megvettem. Én kifejezetten csak a (nem vízálló) szempillaspirált szerettem volna vele leszedni, előtte átmentem az egész arcomon (a szemem kihagyásával) a Garnier rózsaszín micellás vizével, majd vattakoronggal a szememen a sminklemosóval. A spirált szépen le is szedte, a szemgolyóm nem csípte, de már akkor éreztem valami fura csípő érzést a szemem körül, gondoltam mivel úgyis le kell mosni, utána elmúlik, így átmostam az egész arcom a Cerave hydrating lemosójával. Sajnos ennek az egész procedúrának az lett az eredménye, hogy szemem körül a bőröm kissé égett és alatta hagyott egy szép halványpiros csíkot:) Ez az égő érzés addig tartott, amíg reggel be nem kentem körömvirágbalzsammal, majd rá a szokásos Garnier BB krémet. Nekem jelenleg 1* és nem hiszem, hogy újra bemerem próbálni, így kuka, de az is lehet a micellás víz vagy a hydrating lemosó indított be valami reakciót. Azt is tegyük hozzá, hogy nekem a Cerave lemosója se akkora barátom, ilyen egynek jó kategória. Sajnálom, hogy nem jött be, de annak örülök, hogy nem égette le a bőröm. És igazából fogalmam sincs mi lehet benne vagy mik keveredtek, ami ezt váltotta ki. Kár, mert pénztárcabarát lett volna:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

ronivarga2001

2021. szeptember 16.

Akkor használom, amikor vízálló spriál és szemceruza van a szememen, minden alkalommal tökéletesen eltávolítja a sminkemet, csak ajánlani tudom. Kontaktlencsét használok, amitől érzékenyebb a szemem, de hiába kerül bele véletlenül, nem csíp és nem is viszket. Kicsit idegesítő az olajos érzés, amit a bőrön hagy, de ha egy hidratáló arclemosóval átmegyek a környékén, azonnal elmúlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

SweetLikeMee

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 25.

Nem vagyok nagy kétfázisú lemosó rajongó, de ha már kétfázisú akkor csak ez!
Használat előtt nagyon alaposan fel kell rázni, de én használat közben is többször felrázom, hogy egyenlő arányban fogyogasson mindkét fázis. :D
Szemsmink eltávolítására is próbálgattam, de valahogy mindig belemászott az olajos fázis a szemembe, és mivel kontaktlencsét is viselek, inkább csak sima micellás vizet használok a szemsmink eltávolítására. Ha bele is ment a szemembe legalább nem csípett...
Az arcsmink eltávolítására viszont jobban bevált ez, mint egy sima micivíz, mert az olajos fázisa hamarabb oldja fel az alapozót, viszont ez az olajos réteg ottmarad a bőrön. Ezért csak a kétlépéses arctisztítás első lépéseként tudtam használni. Második lépésként vízbázisú lemosót szoktam használni, ami leoldja ezt az olajos filmréteget a bőrömről.
Számomra a leginkább a mattra száradó folyékony rúzsok eltávolítására volt megváltás, mert azokkal a sima micivíz nagyon nehezen bánik el, és a sima olajos lemosókkal leszedni, pedig mindig nagyon maszatolós. De ez a kétfázisú nagyon hamar lekapja az ilyesmi rúzsokat, és egyáltalán nem macerás. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Nem vagyok nagy kétfázisú lemosó rajongó, de ha már kétfázisú akkor csak ez!

kisski

2021. augusztus 5.

UPDATE:
Rossz érzés visszagondolni, hogy régen lemosás nélkül használtam, most már nem bírná elviselni az arcbőröm ezt a formulát. A dolgát még mindig teszi, viszont csak ritkán, és csak szemsmink esetén nyúlok hozzá, utána pedig jön a dupla tisztítás. Mivel nem gomba safe termék és fungal acnera gyanakodtam a homlokomon, az összetevői miatt ezt is hanyagolnom kellett.

2019. június 6
Hihetetlenül hatékonyan tisztít, akármilyen sminket könnyedén leszed. Zavaró az olajos érzet használat után, viszont a tisztító hatása ezt tudja kompenzálni, így megadom neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

UPDATE:

2019. június 6

CicA3s

2021. július 13.

Jó pár éve használom a szempillaspirál leszedésére. Finoman, dörzsölés nélkül eltávolítja a sminket maradéktalanul, szemet egyáltalán nem csípi vagy irritálja. Persze utána le kell mosni mindenképp az olajossága miatt. Nagyon megéri az árát, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 13.

tvivien921

2021. június 14.

Eddig mindig van Avon-os sminklemosót használtam smink eltávolításra.
Ezt véletlenül, random módon választottam és szerencsére bevált. A szememet szoktam csak kifesteni, a vízálló szempillaspirált is könnyen lehozza úgy,hogy közben nem hullik a szempillám (korábban volt erre példa,de lehet a szempillaspirál volt a ludas). Igaz egy kissé olajos lesz a bőr tőle,de sima vízzel való mosdással is lejön. Ami a legjobban tetszik benne,hogy egy picit sem irritál. Tutira újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

Eddig mindig van Avon-os sminklemosót használtam smink eltávolításra.

argo

2021. május 13.

Leviszi az erős smiket, nem csíp, nem irritál, az ára is jó. Jár érte az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

liluci99

2021. április 14.

Nem rossz sminklemosó, lehozza a sminket, viszont nekem nagyon zsíros lett utána a bőröm, ezért csak 4 csillag. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

1999

2021. április 13.

Nekem bejött. Szépen lehozza a sminket és nem tapasztaltam semmifélé irritációt használat közben. Az ára is jó, hasonló lemosók gyakran drágábbak és nem is mindig ennyire jók. Kell után használni egy második arclemosót ami lehozza az olajat de ez minden olajos lemosóra igaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

nemethlindaa

2021. április 13.

Alapvetően nincs problémája vele a bőrömnek, minden sminket leszed. Két dolog nem tetszik benne: 1. az én bőrömnek egy brutálisan olajos, 2. az adagoló részével nem tudok kibékülni, vagy ömlik belőle és folyik mindenhova, vagy alig jön belőle, ha rányomom vattapamacsra, de lehet, hogy csak én vagyok béna... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Vitaminok: Panthenol