Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

Kattal

2020. november 25.

A legjobb olajos sminklemosó amit eddig használtam, nem irritál, nem csípi a szemem, egyedül az olajos érzetet amit hagy maga után nem kedveltem, meg de amúgy szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

varkolyenci

2020. november 14.

Legjobb sminklemosó ever! Többféle olajos lemosót is próbáltam de nekem ez vált be a legjobban, abszolut semmi irritáció, kíméletes a bőrömmel, szememmel és szuperül leszedi a vízálló sminket is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 14.

Mancika133

2020. október 16.

Már régóta használom,hatékonyan eltávolítja a szemsminkem,tetszik,hogy illatanyagmentes,árban is jó.Számomra a használat utáni olajos érzet nem zavaró,mindig letisztítom habzó arclemosóval is az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

AnnaR

2020. október 11.

Első: A Cien-ből kiábrándulva vettem meg ezt, leárazva, 700 forintért. Egész jó, szépen leszedi a sminket, de hagy egy kicsi olajos érzetet maga után, én azért a használata után szeretek arcot mosni, viszont a bőröm selymes lesz tőle és puha. Nekem tetszik, de a csomagolása katasztrófa. Vagy túl sok jön ki belőle, vagy túl kevés, inkább átteszem valami másba, szerintem. Azért ha nem találok mást, akkor újra fogom venni, mert maga a termék jó :)

Update: Most fogyott el, szerencsére ismét akcióban volt. Levettem a polcról és elhoztam, mert bár változatlanul küzd a tartós szemfestékkel azért még mindig ő az egyik legjobb. Közben próbáltam más Garnier meg más márkájú lemosót is, de csak egy-egy alkalommal, egyik se győzött meg. A csomagolása még mindig mínusz 1 csillag, de a termék tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Kole

2020. szeptember 14.

Ha nagyon erős, vízhatlan smink van rajtam használom csak a szemkörnyéken és az ajkakon. Elégedett vagyok vele, első lépésként szépen leszed mindent, de utána kell a dupla tisztítás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Patt94

2020. július 16.

Nem egy csodaszer, de ennyi pénzért mit vár az ember. Nekem 3 csillagot ér, mert egyszerűen nekem fura a formula. Csak kicsit olajos, aminek örülök, nem lesz tiszta olaj az ember arca egy lemosás után, viszont az összetevőlista rövidsége is mutatja, hogy egy nagyon basic termék. Ha összerázod kb 15 mp alatt szétválik a két fázis ami igen meglepő. Főleg, hogy azért egy rendes sminket nem tudsz 1-2-3 vatta koronggal lemosni. Így folyton rázogatni kell, hogy a két fázis úgy, ahogy elkeveredjen. Illetve rá van írva valami hasonló (vagy akár ugyan ez?) "bőrgyógyászati és szemészi orvosok mellett tesztelt" megmondom, nem tudom, hogy ez mit jelent. Totál marketing bullshit szöveg...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Annie

2020. július 13.

Évek óta ezt a terméket használom a vízálló szempillafesték eltávolításához. Néha kipróbálok pár új vízálló sminklemosót, de mindig visszatérek hozzá. A szemet nem irritálja. Az olajos réteget, amit hagy maga után, könnyedén leszedi egy micellásvízzel átitatott vattakorong.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Zindi

2020. július 3.

Tényleg jól leszedi a sminket de valahogy a szája nem lett jól megtervezve.
Ha csak simán rányomom a vattakorongot kijön kb 3 csepp aztán rázogathatom kb semmi. He visszafordítom, újra fejjel lefelé és így tovább akkor is egy örökkévalóság mire kijön belőle annyi hogy elég legyen a lemosáshoz. Szóval ilyenkor fogni szoktam és egy fél pillanatra megemelem. A legtöbb terméknél ilyenkor egy nagyobb mennyiség kifolyik, rá a korongra. De ennél valahogy mindig, MINDIG oldalra ömlik az egész, nem tudom hogyan egyszerűen végigfolyik a kupak oldalára ott pedig le a padlóra vagy a mosdóba így az üveg kb fele így végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

Tényleg jól leszedi a sminket de valahogy a szája nem lett jól megtervezve.

Livics

2020. június 26.

Imádom. Dörzsöles nélkül leszedni a sminket, és nagyon jól táplálja a vízhiányos, érzékeny bőröm. 3.flakont használom és biztos, hogy újra fogom még venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

kovacsgretii

2020. június 11.

Nem tudnék létezni nélküle. Alap kellék az esti sminklemosásnál. Dörzsölés nélkül leszedi a vízálló sminket is. Kb 6 éve mindig van itthon belőle, közben próbáltam több kétfázisú lemosót is, de mindig hozzá térek vissza. Ha belemegy a szemembe, azzal sincs gond, egy cseppet sem csípi. Szerintem a szempillákat is nagyon jól ápolja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Vitaminok: Panthenol