Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

Ár: 999Ft , Eladó: Betti1113
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Tura, fizetés: utalás, kp-s fizetés, postázás illetve személyes átvétel is megoldható

Katamata2001

2022. augusztus 23.

Nagyon szépen lehozza a szemsminket, meg a csókálló rúzsokat. Ezután egy nem olajos micellás vízzel átszoktam törölni az arcom és csak utána megmosni. Tökéletes végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

Eszti115

2022. június 20.

"Tejes" lemosó helyett vettem dupla tisztításhoz. Teljesen megfelel a célra, szépen lehozza a sminket. Hagy maga után egy olajos réteget a bőrön de az a géles lemosóval orvosolható. Nem szárít, nem irrritált. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

Myachi

2022. május 6.

Sajnos a szempillaspirállal nem tudott megbírkozni, olajos érzetet hagy maga után, amit alig bírtam lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 6.

wildrose

2022. május 5.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, megbirkózik mindenfajta szemfestékkel, és egyáltalán nem irritálja a szemet. Szuper kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 5.

ljohanna

2022. március 14.

Sajnos szétmarta és szárította a szemem, bőröm vörös lett tőle és égett. A vízálló sminket gyönyörűen leszedte, de a fentiek miatt nem opció nekem a használata. Egy barátnőmnek továbbadtam, neki viszont tökéletesen bevált, ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 14.

j.gabika66

Korcsoport: >54
2022. február 21.

Nagyon jól elbánik a sminkemmel,csak azért adok neki 4 pontot mert a szempillaspirállal azért küzdeni kell. Ennek ellenére újravevős, talán a
spirált fogom inkább lecserélni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 21.

spirált fogom inkább lecserélni. :D

Betti1113

2021. szeptember 17.

Nekem tökéletesen bevállt, nagyon szépen leszedi a sminkemet, bár a szempillaspirálommal kicsit nehezen birkózik meg, de még mindig az élen van azokkal szemben amiket eddig használtam 😅 mellette szól az is hogy ez az első olyan sminklemoső ami leszedi a szemceruzámat is. csípő, irritáló érzést abszolút nem tapasztaltam még akkor sem mikor a szemembe került. miután lemosom vele a sminkemet, át szoktam menni az egész arcomon beleértve a szememet is a Balea arctisztító tonikjával. Ez a kombó nekem nagyon bevállt, merem ajánlani másoknak is. Már másodszor vettem újra, és szerintem fogom is még párszor. Esetleg ami ellene szól hogy ha nem rázzuk fel elég alaposan akkor az olajos fázis hamar el fog fogyni, de ez könnyen kiküszöbölhető, ha jó alaposan rázzuk fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Yolandaa

2021. szeptember 17.

Mivel korábban nem volt problémám Garnieres termékektől és úgy ámblokk a nagy átlaghoz tartozom, remélve nekem is szerelem lesz, hát megvettem. Én kifejezetten csak a (nem vízálló) szempillaspirált szerettem volna vele leszedni, előtte átmentem az egész arcomon (a szemem kihagyásával) a Garnier rózsaszín micellás vizével, majd vattakoronggal a szememen a sminklemosóval. A spirált szépen le is szedte, a szemgolyóm nem csípte, de már akkor éreztem valami fura csípő érzést a szemem körül, gondoltam mivel úgyis le kell mosni, utána elmúlik, így átmostam az egész arcom a Cerave hydrating lemosójával. Sajnos ennek az egész procedúrának az lett az eredménye, hogy szemem körül a bőröm kissé égett és alatta hagyott egy szép halványpiros csíkot:) Ez az égő érzés addig tartott, amíg reggel be nem kentem körömvirágbalzsammal, majd rá a szokásos Garnier BB krémet. Nekem jelenleg 1* és nem hiszem, hogy újra bemerem próbálni, így kuka, de az is lehet a micellás víz vagy a hydrating lemosó indított be valami reakciót. Azt is tegyük hozzá, hogy nekem a Cerave lemosója se akkora barátom, ilyen egynek jó kategória. Sajnálom, hogy nem jött be, de annak örülök, hogy nem égette le a bőröm. És igazából fogalmam sincs mi lehet benne vagy mik keveredtek, ami ezt váltotta ki. Kár, mert pénztárcabarát lett volna:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

ronivarga2001

2021. szeptember 16.

Akkor használom, amikor vízálló spriál és szemceruza van a szememen, minden alkalommal tökéletesen eltávolítja a sminkemet, csak ajánlani tudom. Kontaktlencsét használok, amitől érzékenyebb a szemem, de hiába kerül bele véletlenül, nem csíp és nem is viszket. Kicsit idegesítő az olajos érzés, amit a bőrön hagy, de ha egy hidratáló arclemosóval átmegyek a környékén, azonnal elmúlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

SweetLikeMee

2021. augusztus 25.

Nem vagyok nagy kétfázisú lemosó rajongó, de ha már kétfázisú akkor csak ez!
Használat előtt nagyon alaposan fel kell rázni, de én használat közben is többször felrázom, hogy egyenlő arányban fogyogasson mindkét fázis. :D
Szemsmink eltávolítására is próbálgattam, de valahogy mindig belemászott az olajos fázis a szemembe, és mivel kontaktlencsét is viselek, inkább csak sima micellás vizet használok a szemsmink eltávolítására. Ha bele is ment a szemembe legalább nem csípett...
Az arcsmink eltávolítására viszont jobban bevált ez, mint egy sima micivíz, mert az olajos fázisa hamarabb oldja fel az alapozót, viszont ez az olajos réteg ottmarad a bőrön. Ezért csak a kétlépéses arctisztítás első lépéseként tudtam használni. Második lépésként vízbázisú lemosót szoktam használni, ami leoldja ezt az olajos filmréteget a bőrömről.
Számomra a leginkább a mattra száradó folyékony rúzsok eltávolítására volt megváltás, mert azokkal a sima micivíz nagyon nehezen bánik el, és a sima olajos lemosókkal leszedni, pedig mindig nagyon maszatolós. De ez a kétfázisú nagyon hamar lekapja az ilyesmi rúzsokat, és egyáltalán nem macerás. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Nem vagyok nagy kétfázisú lemosó rajongó, de ha már kétfázisú akkor csak ez!

Vitaminok: Panthenol