Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

patvik

2019. május 7.

Egy ideje már megvan, nagyon jól tisztít, finom illata van, az olajat az én bőröm hamar beszívja, mindemellett parfümmentes, nem irritálja az ekcémára hajlamos arcbőrömet. Imádom! Kár hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Misa

2019. április 17.

Nem rajongok a Garnier termékekért, ezért is lepett meg, hogy mennyire jó ez a sminklemosó. Semmi illata nincsen, olcsó, viszonylag nagy mennyiség, és remekül működik. Maradéktalanul leviszi a sminket, a vízálló szemceruzát is, és egyáltalán nem csíp, nem irritál (ez mondjuk szubjektív, nyilván van, akit igen, nekem nem kimondottan érzékeny mostanában a bőröm).
Használat után érdekes módon inkább lemattítja a bőrt, és nem hagy csillogó, olajos réteget maga után. Én mondjuk mindig használok habzó arclemosót utána, de ha nem használnék, akkor se lenne furcsa érzés.
Ezért az árért ilyen hatással megérdemli az 5 csillagot. Biztosan újraveszem.
Egyetlen hátránya, hogy vattakorongot kell hozzá használni, amit mindig pazarlásnak érzek, de ezt a békát lenyelem. Ha csak ki nem vonják, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Ezért az árért ilyen hatással megérdemli az 5 csillagot. Biztosan újraveszem.

Dilachka

2019. április 14.

Nem vagyok vele megelégedve!
Azt hittem könnyebben eltávolítja a sminket,mint az arclemosó tej,tévedtem.
Nekem irritálja a bőrömet.A szemem körűl csípi a bőrt.
Várom,hogy elfoggyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Nem vagyok vele megelégedve!
Azt hittem könnyebben eltávolítja a sminket,mint az arclemosó tej,tévedtem.
Nekem irritálja a bőrömet.A szemem körűl csípi a bőrt.
Várom,hogy elfoggyon.

GLili0

2019. április 13.

Nagy kedvenc lett ez a termék, egyszerűen le lehet mosni vele akár a vízálló sminket is és az ára is nagyon jó! Mindennapi használat mellett kb fél évig elég volt, szóval nagyon gazdaságos. A használata után egy kis olajos érzést hagy maga után, de gyorsan beszívódik, egyaltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

vadaszokutambolkotrodj

2019. április 13.

Nem vagyok egy nagy Garnier fan,de ez a sminklemosó megvett kilóra. Sok társát kipróbáltam előtte mindenféle márka és árkategóriában (avon,nivea,isana...) Mindegyik csípte,irritálta,szárította a szemem és környékét. Gondoltam ezzel is teszek egy próbát,max megy a többi közé. Kellemesen csalódtam benne. Délután szoktam leszedni a sminkem és csak este csinálok teljes arctisztítást. Addig fenn szokott lenni,de semmi zavaró érzésem sincs. Nagyon jó kis termék,sokáig kitart és árban is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

annaramona

2019. április 7.

Leárazva akadtam rá, pedig amúgy sem drága. Tetszik, hogy nem csíp, kivételes. Remélem, hogy jó társam lesz a későbbiekben.
Az utána maradó olaj nem zavar, mert megmosom az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Az utána maradó olaj nem zavar, mert megmosom az arcom.

Szonja114

2019. április 2.

Számomra A lemosó. Annyi mindent kiprobaltam már, de csak ez nem csípi a szemem, és szuperül tisztít, ennél több nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Andika1601

2019. március 28.

matt rúzsaimat ezzel törlöm, egyedül ez a sminklemosó viszi le rendesen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

matt rúzsaimat ezzel törlöm, egyedül ez a sminklemosó viszi le rendesen

orebianka

2019. március 26.

Nem okozott irritációt, szerintem pont annyira végzi a dolgát amennyire elvárható. Nem pattintja le a vízálló szempillaspiralt azonnal, de valószínűleg el is bizonytalanítana hogy mi van benne ha igy lenne. Ha az átitatott vattakorongot pár másodpercig a szememen hagyom lemosás előtt akkor pár mozdulattal lejön utána. Hagy olajos érzetet maga után de egyaltalan nem zavaró. Arctörlés után már az is minimális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Linda83

2019. március 18.

Nem használom vízálló sminkhez, így nem tudom olyan helyzetben jól működne vagy sem. Arcomra, szememre használom sminklemosásra, nem irritál, teszi a dolgát. Van egy kis olajos érzet, de mivel én utána még arcot mosok víz segítségével gél állagú lemosóval (heti 3x pedig arcradírt is használok utána), így leszedem az olajos réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Vitaminok: Panthenol