Garnier

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2023. június 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• az ápoló olajt, és frissítő arclemosó víz tulajdonságait ötvözi
  • hatékonyan távolítja el az arcbőrről a sminket
  • bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt
  • érzékeny arcbőrre is használható
  • teljesen tisztává teszi az arcbőrt
  • a vízálló sminkel is megbirkózik
  • frissítő és nyugtató hatású
  • alkohol, és parfümmentes
  • megnyugtatja az arcbőrt

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Jotunderkeresztanyu

2024. június 3.

Szememet irritálja, szemkörnyékemet kicsapta sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 3.

Szememet irritálja, szemkörnyékemet kicsapta sajnos.

ylexe

2024. április 2.

Nem irritál, és mindent leszed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 2.

Nem irritál, és mindent leszed.

jibjab

2024. március 22.

Sokáig az Isana kétfázisú lemosójára esküdtem, most is szeretem, de épp kellett gyorsan valami, DM volt a közelben, ezt vettem meg és nem bántam meg. Nem okoz irritációt, nagyon gyorsan és hatékonyan távolítja el a bombabiztos vízálló tusból, szemfestékből és spirálból álló sminket, ami alá alapozót és púdert is használok a tartósság kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 22.

elizafanni

2023. december 31.

Nagyon érzékeny a szemem és ez az egyetlen sminklemosó, amitől nem könnyezek még fél óráig. Nagyon szeretem, többször újravettem. A korábban említett olajos réteg valóban igaz, de egy arcmosás után nekem már nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 31.

ZsofiKrem

2023. október 22.

A sok jó vélemény miatt vettem egyszerre két flakonnal is, mert gondoltam ha ennyi embernek bevált, nekem is jó lesz. Sajnos egyáltalán nem szerettem a használatát, és hogy egy szinte lemoshatatlan olajos réteget hagy maga után. Maradok a sima micellás víznél, évek óta azt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 22.

grwm

2023. szeptember 9.

Dörzsölés nélkül leszedi a vízálló sminket is. Nagyon jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 9.

Dörzsölés nélkül leszedi a vízálló sminket is. Nagyon jó termék.

hailey

2023. január 31.

Nekem ez az egyetlen lemosó, ami tényleg teszi a dolgát, nem irritál, és nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 31.

Saroltanemeth5

2023. január 9.

Egy barátnőm ajánlására vettem meg, ugyanis az új szempillaspirálomat a saját olajos lemosóm nem szedte le. Erre a célra tökéletesen megfelel, szépen eltávolítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 9.

Katamata2001

2022. augusztus 23.

Nagyon szépen lehozza a szemsminket, meg a csókálló rúzsokat. Ezután egy nem olajos micellás vízzel átszoktam törölni az arcom és csak utána megmosni. Tökéletes végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

Eszti115

2022. június 20.

"Tejes" lemosó helyett vettem dupla tisztításhoz. Teljesen megfelel a célra, szépen lehozza a sminket. Hagy maga után egy olajos réteget a bőrön de az a géles lemosóval orvosolható. Nem szárít, nem irrritált. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

Vitaminok: Panthenol

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.