Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

GHettie

2018. szeptember 10.

A kupak nem jó, a termék szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

A kupak nem jó, a termék szuper!

DoriBal

2018. augusztus 28.

Nagyon jó sminklemosó, kevés is elég belőle, hogy az egész arcomat lemossa. Esténként szoktam csak vele áttörölni az arcomat és a szemem környékét (szempillaspirál miatt) és olyan hatékonyan leszedi a sminket, hogy nem kell dörzsölni vagy vakarni. Kontaktlencsés vagyok, de egyáltalán nem irritál, pedig néha belemegy picit a szemembe, de szinte meg sem érzem. Plusz az ára is kedvezőbb, mint a micellás sminklemosóknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

pixiee

2018. augusztus 28.

Egy biztos...mindenhova folyik, ha akarod ha nem. Lehetletlen úgy medönteni a flakont hogy ne csak a vattara menjen, vagy ha sikerül is akkor 10x annyi folyik rá mint amennyit akartál. Nagyon bosszantó, lehet hogy jó maga a termék de ez engem annyira felidegesít minden egyes használatkor hogy zsigerből megutáltam, csak azért használom el mert nem akarok "pénzt" kidobni. Egyébként meg durván sok benne az olaj, én mindig lemosom utána vízzel az arcom mert nem hiszem hogy éjszakára ez a sok olaj jót tenne az arcbőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

TimiK

2018. augusztus 27.

Kiégeti a szemem :( Még hogy sensitive :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Kiégeti a szemem :( Még hogy sensitive :(

hencico

2018. augusztus 26.

Szépen és kíméletesen távolítja el a sminket az arcomról. A szememről is el tudja távolítani a szempillaspirált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Pofike

2018. augusztus 20.

Nagyon szerettem. Kellemes az illata, a sminket szépen leszedi. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Nagyon szerettem. Kellemes az illata, a sminket szépen leszedi. Újravevős.

Lea05

2018. augusztus 13.

Szemfestéket jól lemossa, de nem fogom újra venni, mert nagyon olajos, szinte nem kap tőle levegőt a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

nagynomy

2018. augusztus 11.

Csak szemfesték,spirál lemosásra használom, arra kiváló. A vízálló spirált is szépen leszedi.Egész arcra nem tudom használni mert olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Szamari

2018. július 27.

Egész arcra nem ajánlom az olajos hatás miatt, olyan sok, hogy már kellemetlen amit utána nem is tudok eltüntetni hiába mosom az arcom. Szemfesték lemosóként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

nkatika

2018. július 27.

Nagyon várom, hogy elfogyjon. Csak szemfesték/spirál leoldására használom, túl sok lenne egész arcra.
A sminkem nem szereti, csak erőteljes dörzsöléssel bírok megválni a színektől, ha ezt használom. Ennyit a micivizem is tud! A két komponens vegyülése meg olyan rövid ideig tart, hogy a második löttyintés előtt újra fel kell rázni az egészet, ami csak plusz macera. A szemem meg végképp nem kedveli :( Utána át kell mosnom min. egy rózsavízzel az egészet. Nem venném újra, ingyen se kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

Vitaminok: Panthenol