Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nemethlindaa

2021. április 13.

Alapvetően nincs problémája vele a bőrömnek, minden sminket leszed. Két dolog nem tetszik benne: 1. az én bőrömnek egy brutálisan olajos, 2. az adagoló részével nem tudok kibékülni, vagy ömlik belőle és folyik mindenhova, vagy alig jön belőle, ha rányomom vattapamacsra, de lehet, hogy csak én vagyok béna... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

kriszti226

2021. április 12.

Az ez egy lemosó viszi csak le a vízálló szempillaspirálomat, kicsit olajos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

cherrynight

2021. március 31.

Leszedi a legerősebb vízálló szempillaspirált is, szépen hidratálja a szemkörnyéket is, egyáltalán nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

linkee

2021. március 26.

Nekem bevált! Előtte a Garnier egyik sminklemosó tejét használtam ami rendkívül csípte a szememet, ezért áttértem erre és nem bántam meg! Nem irritál, és kis mennyiség is hatékonyan távolítja el az erősebb sminket is. Többször újravettem már, nem is keresek mást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

magyaremese1999

2021. március 25.

Ár-érték arányban szerintem a legjobb olajos lemosó, minden sminket leszed, nem csípi a szemem és nem is homályosítja el a látásom. Kicsit olajos érzetet hagy de dupla tisztítás esetén ez szerintem nem probléma. Számtalanszor újra vettem már, most másokkal kísérletezem, de ha nem találok jobbat biztos visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Svivus

2021. március 6.

Decemberben fedeztem fel a tudatos bőrápolást, és mivel hirtelen sokmindent akartam beszerezni, ezért próbáltam pénztárcabarát dolgokat is keresni, amiből lehetett.
Én teljes arcra is használom, szerintem oda is megállja a helyét első lemosóként, és a sminket is nagyon szépen leszedi. Kicsi olajos érzetet hagy maga után, de melyik olajos lemosó ne hagyna? A következő géles lemosóval (Jelly Joker) le is jön. A kettő lemosó használata után nagyon pihe-puha, selymes bőröm lesz. Még ki akarom próbálni a nivea grape seedes olajos lemosóját, de szerintem egy olcsó verziójú első lépéses olajos lemosónak tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 6.

Emesee

2021. február 26.

Nekem nagyon bevált ez a termék. Főleg szempillaspirál lemosására használom, mivel arcra másfajta olajos lemosót használok, de teljes arcon is rendesen működik. A vízálló szempillaspirált is könnyedén le lehet vele mosni. Többször is újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 26.

pegigou

2021. február 17.

olajos arcborre nem ajanlom, de az en boromre nagyon jo. ezt a lemosot hasznalom regota, tudom ajanlani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Blenheim

2021. január 16.

Nagyon bevált ez a sminklemosó :) nem hagy fura réteget az arcomon, nem csípi a szemem, és nem irritálja az arcbőrt. Sok olajos lemosóval tapasztaltam, hogy száraz foltokat hagyott az arcomon (clinique take the day off, balea ketfazisu). Egy hátránya van, hogy gyorsan kell a kis vattakorongra tenni miután összerázzuk, mert hamar visszall a ket kulon reteg:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 16.

TekiLala

2020. november 30.

Számomra ez a tökéletes sminklemosó. Szerintem már több, mint 7 éve ezt használom. Ez az egyetlen termék, ami a vízálló szempillaspirálomat is képes teljes mértékben eltávolítani. Egyáltalán nem csíp, nincs homályos látásom utána. Kontaktlencse mellett sem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

Vitaminok: Panthenol