Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Livics

2020. június 26.

Imádom. Dörzsöles nélkül leszedni a sminket, és nagyon jól táplálja a vízhiányos, érzékeny bőröm. 3.flakont használom és biztos, hogy újra fogom még venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

kovacsgretii

2020. június 11.

Nem tudnék létezni nélküle. Alap kellék az esti sminklemosásnál. Dörzsölés nélkül leszedi a vízálló sminket is. Kb 6 éve mindig van itthon belőle, közben próbáltam több kétfázisú lemosót is, de mindig hozzá térek vissza. Ha belemegy a szemembe, azzal sincs gond, egy cseppet sem csípi. Szerintem a szempillákat is nagyon jól ápolja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

njusziful

2020. március 24.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de nem csalódtam benne. Lehozza a szemfestéket simán. Olajos érzetet ugyan hagy, de egy idő után beszívja a bőröm azt is. Volt hogy beledörzsöltem véletlenül a szemembe, de egyáltalán nem csípte, nem gyulladt be a szemem tőle. Nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 24.

tdorina

2020. március 16.

Legeslegjobb sminklemosó amit eddig használtam!
A legmakacsabb sminket is könnyedén leszedi, nem kell órákig dörzsölni, szépen leoldja!
Nagyon jó is ára van, nálam már nincs visszaút 😋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Legeslegjobb sminklemosó amit eddig használtam!
Nagyon jó is ára van, nálam már nincs visszaút 😋

Mandarinka

2020. március 15.

Szépen leszedi a sminket és egyáltalán nem irritál, nem csípi a szemet se!! Nekem a tökéletes szempillaspirál lemosó! Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 15.

seasalt

2020. január 30.

Double cleanse első lépésének használom, szempillaspirál és vízálló naptej lemosására. Jól működik. Olajos, de pont attól működik jól, úgyhogy nem panaszkodok. A szememet sem csípi, leszedi amit kell, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 30.

RedDdragon

2020. január 23.

Nem irritálja sem a szemet,sem az arcbőrt. Még a vízálló sminket is könnyedén leszedi. Annyi a probléma vele, hogy hagy egy kis olajos réteget maga után,de ez könnyedén eltávolítható arclemosóval. Engem nem zavar túlságosan. A kiszerelése csak 200ml-es,ami sajnos nekem kevés mindennapi használatra. :/ De összeségében nagyon jó és hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Timicat

2020. január 16.

Sajnos nem fogom újra venni. Dörzsölni kell hogy leszedje a sminket és nagyon olajos marad utána a bőröm. Ennél sokkal jobb micellas vizek vannak ugyan ilyen áron. Nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Fruzsiii

2020. január 7.

Nekem nem igazán vált be ez a lemosó,de elhasználtam végül ha már megvettem,nem szedte alaposan le a sminkem,és olyan erős olajos réteget hagyott a bőrömön,amit habzó arctisztitó és melegvíz kombóval is alig tudtam leoldani,többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

msvamos

2020. január 5.

Nagyon szuper és a vízálló szempillaspirált is leszedi dörzsölés nélkül. Újra fogom venni, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Vitaminok: Panthenol