Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Timcsi91

2019. december 30.

Nagyon jól teljesít! Még nem volt olyan, hogy dörzsölnöm kellett volna az arcom/szemem, azért hogy leszedje a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Snowflake96

2019. december 13.

Ha sminkelek, mindig ez az arctisztítási rutinom első lépése. Szépen leszedi még a szempillaspirált is és ez végre nem csípi a szemem. Tényleg hagy egy olajos réteget, de akit ez zavar, az használjon egy másik, nem olajos arctisztítót és máris megoldódik a probléma. Úgy amúgy is alaposabb, szóval már csak azért is javasolt a 2 lépés. Az ára is jó, szóval biztos veszek még ilyet.
(nekem ez jobban bejött a nivea kétfázisú lemosójánál, mert az még olajosabb érzetet hagy és szemem is irritálta)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

noradrenalin

2019. december 1.

Nagyon pozitív, hogy nem csípi a szemem. Ára tökéletes, teszi a dolgát szépen leszedi a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

bogyo95

2019. november 22.

Az itteni vélemények alapján esett erre a lemosóra a választásom. Nem bántam meg. A vízálló sminket is tökéletesen leszedi. Nem hagy zsíros érzetet a bőrömön. Hamar felszívódik. Az ára is nagyon jó. Pár alkalom után bátran kijelentem, hogy ez a legjobb eddig amit próbáltam. Mindenképp újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

JReka

2019. november 20.

Három használat után a kukában landolt. Nagyon kellemetlen olajos réteget hagyott a bőrömön, még pattanásokat is okozott, pedig nem jellemző rám. El sem tudom képzelni, mit csinálhat egy zsíros bőrrel :( A sminket egy micellás víz is könnyebben eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Andiszotak

2019. november 4.

A legjobb sminklemosò a világon 🙏 ajándék szerintem ennyiért! Próbáltam már sok másikat, de hatékonyságában közel sem volt hasonló egyik se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

MissKenedy

2019. október 18.

Abszolút kedvenc lett! Nem is értem miért nem próbáltam ki hamarabb. Szenvedtem itt a micellás vizekkel meg tejes lemosókkal, mikor a sminket egyik sem hozza le úgy igazán, főleg nem egy lépésből.
Jelenleg ezzel leszedem a sminket, majd micellás vízzel áttörlöm az arcom (alig van ilyenkor már kosz a korongon), sokkal kevesebb macera így a lemosás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

orsi0210

2019. október 17.

KIváló sminklemosó, eddig ez teljesít a legjobban! Mindenféle sminket, beleértve a szempillaspirált dörzsölés nélkül leszedi. Emellett valóban megnyugtatja az arcbőrt, és egyáltalán nem zsírosít, sőt én úgy veszem észre, hogy még a pattanások kialakulását is gátolja. Mindenképpen újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Beauty88

2019. október 11.

Szuper, csak ő nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Szuper, csak ő nem irritálja a szemem.

HHH97

2019. szeptember 14.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, és jól tettem! A lerobbanthatatlan szempillaspirálomat is leviszi (igaz, nem fél perc alatt, de sokkal jobban teljesít mint az eddigiek, amiket használtam), a folyékony matt rúzsokkal is könnyen elbánik. Valóban olajos, de nekem az arcom teljesen beszívja, és érezhetően puhább lesz tőle napközben. Utána habzó arclemosóval mosom meg a bőröm, így nem félek attól sem, hogy eltömítené a pórusaimat. Ha elfogy, mindenképpen újravevős lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Vitaminok: Panthenol