Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Audry1

2019. szeptember 6.

Jól össze kell rázni, hogy ne legyen olajosabb, de én szerettem! Nagyon szépen leszedte a sminket, bár picit nehezebben ment a szempillaspirálnál, ott kicsit erősebben kellett dörzsölnöm, hogy minden lejöjjön. Nem volt szükség utána semmi plusz hidratálóra, bár nem éreztem igazán tisztának az arcomat a megmosása után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Évek óta használom, nagyon jó kis termék. A vízálló szempillaspirált is könnyen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

TallodiZsofi

2019. augusztus 11.

Ezt a sminklemosót kifejezetten vízálló szemsmink lemosására használom. Nagyon hatékony, maradéktalanul eltávolítja a lepattinthatatlan szempillaspirált, szemfestéket. Egyáltalán nem csípi a szememet. Olajossága miatt nem használom az arcom többi részére, oda a sima Micellás vize megy a Garniernek. Ár-érték arányban a legjobb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Hadi

2019. július 27.

A legjobb sminklemosó ár-érték arányban, amit eddig használtam. Nem csíp, kicsit sem irritál. Az olajos érzet nem zavar, mert utána jön a habzó lemosó és így együtt tökéletesen tisztítanak. Onnan tudom, mert egyszer próbaképpen harmadik lépésként még micellás vizet is használtam - egyébként csak reggel szoktam - és a vatta teljesen fehér maradt. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Luco

2019. június 14.

Eddig ez az egyetlen sminklemosó, ami maradéktalanul eltávolítja a sminkemet. Mondjuk nem is vittem túlzásba a keresgélést, miután erre rátaláltam, hiszen ár-érték arányban is szuper, és ez ugyebár nem utolsó szempont. Persze az olajos érzés engem is zavar picit, de a szemsminket nekem nem szedi le más, és persze alapos arctisztítás után semmi sem marad belőle. Úgy vagyok vele, még mindig inkább ez, mint hogy ne jöjjön le a smink, mert hosszú távon az rosszabb a bőrnek, mint egy pici olajos érzet, ami amúgy sem vészes kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

toberedina

2019. május 31.

Kipróbáltam, és szuperül teszi a dolgát. Remekül működik, lehozza a szemfestéket, szemceruzát extra dörzsölés nélkül és nem csíp. Természetesen miután kétfázisú marad egy kis olajos érzés utána, de egy arcmosással orvoslni lehet ezt.
Ár-érték arányban maximálisan megéri az árát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Ár-érték arányban maximálisan megéri az árát:)

LanaRose

2019. május 31.

Régen ez volt a kedvenc sminkeltávolítóm. Azóta már találtam jobbat, de ha épp kifogyok és nincs az amit szeretek akkor ezt veszem újra. Marad egy olajos érzés utána a bőrön de ez után arctisztítózok szóval nem gond. Nekem szépen lehozza a spirált is. Nem csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

hippiesaur

2019. május 29.

Nagyon szépen leszedi az alapozót és a szupertartós matt rúzsomat is, de az egyik szempillaspirálomat csak nehezen tudja eltávolítani. Ettől függetlenül én nagyon szeretem, nem csíp, tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

vikofrivia

2019. május 7.

Egy ideje már megvan, nagyon jól tisztít, finom illata van, az olajat az én bőröm hamar beszívja, mindemellett parfümmentes, nem irritálja az ekcémára hajlamos arcbőrömet. Imádom! Kár hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Misa

2019. április 17.

Nem rajongok a Garnier termékekért, ezért is lepett meg, hogy mennyire jó ez a sminklemosó. Semmi illata nincsen, olcsó, viszonylag nagy mennyiség, és remekül működik. Maradéktalanul leviszi a sminket, a vízálló szemceruzát is, és egyáltalán nem csíp, nem irritál (ez mondjuk szubjektív, nyilván van, akit igen, nekem nem kimondottan érzékeny mostanában a bőröm).
Használat után érdekes módon inkább lemattítja a bőrt, és nem hagy csillogó, olajos réteget maga után. Én mondjuk mindig használok habzó arclemosót utána, de ha nem használnék, akkor se lenne furcsa érzés.
Ezért az árért ilyen hatással megérdemli az 5 csillagot. Biztosan újraveszem.
Egyetlen hátránya, hogy vattakorongot kell hozzá használni, amit mindig pazarlásnak érzek, de ezt a békát lenyelem. Ha csak ki nem vonják, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Ezért az árért ilyen hatással megérdemli az 5 csillagot. Biztosan újraveszem.

Vitaminok: Panthenol