Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dilachka

2019. április 14.

Nem vagyok vele megelégedve!
Azt hittem könnyebben eltávolítja a sminket,mint az arclemosó tej,tévedtem.
Nekem irritálja a bőrömet.A szemem körűl csípi a bőrt.
Várom,hogy elfoggyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Nem vagyok vele megelégedve!
Azt hittem könnyebben eltávolítja a sminket,mint az arclemosó tej,tévedtem.
Nekem irritálja a bőrömet.A szemem körűl csípi a bőrt.
Várom,hogy elfoggyon.

GLili0

2019. április 13.

Nagy kedvenc lett ez a termék, egyszerűen le lehet mosni vele akár a vízálló sminket is és az ára is nagyon jó! Mindennapi használat mellett kb fél évig elég volt, szóval nagyon gazdaságos. A használata után egy kis olajos érzést hagy maga után, de gyorsan beszívódik, egyaltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

vadaszokutambolkotrodj

2019. április 13.

Nem vagyok egy nagy Garnier fan,de ez a sminklemosó megvett kilóra. Sok társát kipróbáltam előtte mindenféle márka és árkategóriában (avon,nivea,isana...) Mindegyik csípte,irritálta,szárította a szemem és környékét. Gondoltam ezzel is teszek egy próbát,max megy a többi közé. Kellemesen csalódtam benne. Délután szoktam leszedni a sminkem és csak este csinálok teljes arctisztítást. Addig fenn szokott lenni,de semmi zavaró érzésem sincs. Nagyon jó kis termék,sokáig kitart és árban is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

annaramona

2019. április 7.

Leárazva akadtam rá, pedig amúgy sem drága. Tetszik, hogy nem csíp, kivételes. Remélem, hogy jó társam lesz a későbbiekben.
Az utána maradó olaj nem zavar, mert megmosom az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Az utána maradó olaj nem zavar, mert megmosom az arcom.

Szonja114

2019. április 2.

Számomra A lemosó. Annyi mindent kiprobaltam már, de csak ez nem csípi a szemem, és szuperül tisztít, ennél több nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Andika1601

2019. március 28.

matt rúzsaimat ezzel törlöm, egyedül ez a sminklemosó viszi le rendesen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

matt rúzsaimat ezzel törlöm, egyedül ez a sminklemosó viszi le rendesen

orebianka

2019. március 26.

Nem okozott irritációt, szerintem pont annyira végzi a dolgát amennyire elvárható. Nem pattintja le a vízálló szempillaspiralt azonnal, de valószínűleg el is bizonytalanítana hogy mi van benne ha igy lenne. Ha az átitatott vattakorongot pár másodpercig a szememen hagyom lemosás előtt akkor pár mozdulattal lejön utána. Hagy olajos érzetet maga után de egyaltalan nem zavaró. Arctörlés után már az is minimális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Linda83

2019. március 18.

Nem használom vízálló sminkhez, így nem tudom olyan helyzetben jól működne vagy sem. Arcomra, szememre használom sminklemosásra, nem irritál, teszi a dolgát. Van egy kis olajos érzet, de mivel én utána még arcot mosok víz segítségével gél állagú lemosóval (heti 3x pedig arcradírt is használok utána), így leszedem az olajos réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

kunsagikira

2019. március 11.

Nekem kissé olajos érzetet hagyott amit én kifejezetten nem szeretek, de a dolgát szépen végezte:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Bblanka92

2019. március 11.

Nagyon jól tisztít. A szempillaspirállal nem bánik el sajnos ezért 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Nagyon jól tisztít. A szempillaspirállal nem bánik el sajnos ezért 4 csillag.

Vitaminok: Panthenol