Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

v1v13n

2019. február 17.

Nemrég vettem meg. Lehetséges, hogy én vagyok türelmetlen a használatával, de a nem vízálló szempillaspirálommal nem tud megbirkózni teljesen. Még adok neki egy esélyt, de az utóérzetét sem nagyon szeretem személy szerint, hogy kissé olajos marad a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

ficeglobog

2019. február 4.

Talán most fog elfogyni a 3 flakonnal. Szerettem. A múlt idő csak azért, mert áttértem a koreai termékekre és a többlépcsős arcápolásra. Olajossága miatt ez is beleférhetne, de új termékeket próbálok ki inkább.
Foltos bőröm miatt rendszeresen van rajtam korrektor, alapozó is. Tehát ennek a terméknek van dolga bőven. Tökéletesen önthető a tisztítókorongra. Bőrömet többször áttörölve maradéktalanul eltávolít minden sminket. Az összes alapozót, szemfestéket, vízálló spirált. Tényleg mindent. Olajos marad utána a bőröm, de hát nem is ígér mást. Ha nem öblítettem le, sokszor éjjeli krémet sem tettem fel, pedig elég száraz a bőröm. Irritációt egyáltalán nem okozott, még szemkörnyéken sem.
Szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 4.

Szívből ajánlom.

PatriciaF

2019. január 29.

Best! Kár, hogy nincsen ennél nagyobb kiszerelésben, pedig tuti azt venném csak. Nagyon szépen leszedi a sminket, nem kell több vattapamacsnyit használni belőle, alkalmazása után a bőrömön nem marad az a furcsa filmréteg. Nagyon bánom hogy az újabb fajtára váltottam és természetesen abból kétszer annyi folyadékot tartalmaz a kiszerelés. Amint elfogy az a "csoda" ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Kimberly95

2019. január 26.

Nagyon jól tisztít, megnyugtatja a bőröm. Használat után lemosom az arcom, kissé olajos de ez nem negatív tulajdonsága. Az első sminklemosóm amit eddig használtam, nem is akarnék másikat! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Sztellaaaaa

2019. január 24.

Rendkívül finoman tisztít, nagyon szépek az összetevői, semmiféle irritációt nem tapasztaltam. A garnier rózsaszín micellás vize mellett ez a legjobb.
Tartós alapozóval (Estée Lauder Double Wear) is simán elbánik, selymes és hidratált lesz tőle az arcom, a rózsa illatát pedig egyenesen imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Vanda234

2019. január 3.

Nagyon jó kis sminkeltávolító, a vízálló festéket is szépen leszedi, nem kell annyira dörzsizni. Alaposan le kell mosni használat után, mert nagyon olajos, nehogy irritálja a szememet (természetes alapanyagú szappannal kiválóan lemosható). Örülök, hogy rátaláltam a garnier termékekre, mert viszonylag nagy választékban kínál olyan termékeket, amik összetevői "zöldpöttyösek". Számomra ez az elsődleges szempont, ha kozmetikumot vásárolok. Szeretem, hogy alkohol és illatmentes. Ezentúl is ezt fogom használni, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

zsofi7707

2018. december 29.

Nagyon jó kis lemosó, tényleg mindent leszed🙂 emellett még hidratál is, újraveszem majd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Szntagi

2018. december 10.

Nekem sajnos nem jott be, akar hanyszor attoroltem vele az arcom, mindig mentem lemosni mintha egy “film réteget” hagyna az arcomon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

Krisztike84

2018. december 9.

Nagyon szeretem. Kellemes, ápolt, egyáltalán nem száraz bőrt hagy maga után. Néha még az éjszakai krémem is elfelejtem feltenni utána. Nagyon jól tisztít, jó az illata. Ha elfogy ujravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Anetta80

2018. december 1.

Évek óta ezt használom. Többször is próbáltam ki más termékeket, de egyik sem múlta felül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

Vitaminok: Panthenol