Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Növényi kivonatokkal és B5 Pro-vitaminnal gazdagított. Alkohol és illatanyagmentes két fázisú formulája egyesíti az olajos fázis hatékonyságát a vizes bázis frissességével, hogy egyetlen gyors lépésben távolítsa el a sminket. Bőre nyugodt és visszanyeri puhaságát.

Használat: Rázza fel a terméket, hogy összekeveredjen a két fázis. A termékkel átitatott vattakorong segítségével tisztítsa meg arcát és szemét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Norcuss

2018. november 30.

Nagyon szeretem ezt a lemosót! Egyáltalán nem irritálja, nem csípi a szemkörnyékemet és a vízálló szempillaspirállal is simán megbirkózik! Többet is kipróbáltam már de maradok ennél :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

beauty18

2018. november 20.

Nagyon szépen leszedi a sminket és ár-érték arányban tökéletes! Biztosan újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

sztike

2018. november 16.

Elfogadható áron korrekt mennyiség. Sokáig elég, gyorsan és maradék nélkül lehozza a sminket, a vízállót is. Nem irritál, nem okoz homályos látást. Én nem tudom, ki hogyan ügyeskedi vattára, de nekem nem szokott melléfolyni, semmi baj nincs a kupakkal. Egyszerűen rászorítom a vattakorongot és megdöntöm a flakont, nekem így sosem folyt mellé. Ár-érték arányban a legjobb, amit eddig próbáltam és gyakran van rá akció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Tmika

2018. november 13.

Hamar elfogyott, ami főként annak köszönhető, hogy a vacak kupak miatt lényegében a fürdőszoba padlót is ezzel mosom. Szépen leszedi a szemfestéket, de emiatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 13.

QueenOfDisaster

2018. november 11.

A legjobb, amit eddig használtam. Nem szárítja a bőröm, mert hagy maga után egy vékony olajos réteget, ami nekem hamar eltűnik, de pont kellően hidratál. Nem kell nagyon dörzsölni, hogy eltüntesse a sminket, viszont a szempillaspirálhoz kicsit több idő kell neki. Első alkalommal én is abba a hibába estem, hogy az egész kezemen folyt, szóval tényleg vigyázni kell a csomagolásával, de ki lehet tapasztalni, hogy hogy érdemes használni és azóta nem volt vele gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Zdenka

2018. október 10.

Egy olyan lemosót szerettem volna, amiben nincs illatanyag és alkohol, nem irritálja a bőrömet/szememet és a mindennapos használata miatt mindenképp az olcsó kategóriába essen. Szerencsére beváltotta a hozzá fűzött reményeket, már a második flakont használom.
Külön pozitívum, hogy gyengéd mozdulatokkal is tökéletesen tisztít, ami érzékeny bőrűeknek mindenképp szempont.
Az első használat után a vakítóan csillogó bőröm látványa okozott némi sokkot és felháborodást, de miután rájöttem, hogy 5-10 percen belül ez elmúlik, nem volt akadálya az elköteleződésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

moszatka8

2018. október 7.

Szuper vétel, sokáig elég B5 pro vitaminnal gazdagított ami plusz pont. :) Az erősebb sminket is könnyen eltávolítja, pont mint a reklámokban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

aesthete

2018. október 5.

Évek óta használom és elégedett vagyok vele. Igaz csak szemre használom, mert teljes arcra nem vált be. Külön örülök, hogy nem okoz irritációt, mivel nagyon érzékenyek a szemeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Briess

2018. október 2.

Nagyon szeretem, mert általában vízálló szempillaspirált használok (sokat edzek és leizzadom a simát) és szépen maradék nélkül eltávolítja a sminket. Árban is megéri és tud annyit, mint egy drágább változat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

laszlobrigi04

2018. szeptember 11.

Elhasználható. Nem az a kategória, ami könnyen lehozza 1 mp alatt a sminket, de legalább nem kell dörzsölni durván ahhoz, hogy sikerüljön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Vitaminok: Panthenol