Garnier

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mossyka, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

1. fázis: Xylose-zal gazdagított összetétele ápolja a hajat és fényt ad neki.
2. fázis: Tápláló gyümölcsolajokkal gazdagítva. Összetétele segít azonnal kisimítani a hajat és fokozni a fényességét.

Bradshaw

2017. október 20.

Én ezt a terméket már nem látom sehol. Szerettem nagyon. Szép fényt adott a hajamnak, és lágy lett a tapintása. Sokáig lehetett érezni rajta az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

gabolda

2017. március 4.

Fuuu hát ez egy katasztrófa. Elfogyott a hajegyenesítő spraym és ez akadt a kezembe. Sztem nagyon büdös, az aljára le vannak rakodva ezek a csillámlós vmik, nehéz fogni is. Egyenesíteni sem egyenesít, fényt sem ad, és extra gyorsan zsírosodik tőle a hajam. Nem is tudom hogy fogom elfogyasztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Summer39

2017. február 6.

Szintén vélemény!! :( Mínusz öt pont. Csak azért használom, hogy fogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Szintén vélemény!! :( Mínusz öt pont. Csak azért használom, hogy fogyjon.

Missbii

2017. február 6.

Sajnos elég gyenge termék, semmi jót nem tudok róla elmondani. A hajam nem lett se fényesebb, se puhább, illata alig van, a csomagolása se praktikus, ráadásul a fújófej nem egyenletesen permetezi a terméket a hajra. Teljesen nélkülözhető darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

carolinett33

2016. szeptember 30.

tavaly nyaraláson megvettem, de nem igazán csinált semmit. jó volt a kókuszos illata nyárra de az is elég enyhe volt, gubancokra fújkálni elment ha megakadt a fésű de kb annyira mint a víz... meg az üveg kialakítása is rettenetes, nem lehet alátámasztani és kiesik a kezedből ahogy próbálod nyomni a pumpát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

ramsz

2016. június 3.

Nagyon vártam ettől a terméktől a csodát, de csalódnom kellett benne. Nem ajánlom, semmiképp!!! Ahogy az előttem szóló is írta, semmi haszna. Sem nedves, sem száraz hajon. Nem lesz fényesebb, sem egészségesebb. Sőt még illata sincsen! Felesleges pénzkidobás csak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

blairwaldorf

2015. szeptember 11.

Sehogy se látom hasznát, se nedves hajon, se száraz hajon alkalmazva. Nem ápol, nem táplál, nem fényesebb a hajam tőle.
Óriási csalódás ez a termék, ráadásul drága is. Dm kuponnal szereztem be féláron, de teljes áron nem venném újra.
Sőt, valószínűleg el se használom. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Sőt, valószínűleg el se használom. :(

Mossyka

2015. június 30.

Amióta megvettem a polcon áll. Ha nedves hajra fújtam összegubancolta a hajam, ha szárazra, akkor első 10 percben puha volt a hajam, de utána olyan furcsa tapadós lett. A hajam sem fényesebb tőle, mondjuk lehet azért, mert ha még ennél is fényesebb lenne vakítana, de hát a telhetetlenség. :D Rengeteg helyen olvastam, hogy milyen finom illata van, de az enyémnek konkrétan SEMMILYEN illata nincs, ami számomra elég érdekes. :O Mindent összegezve nekem eddig pénzkidobás, de próbálkozok még majd vele. A flakon kialakítása is borzalmas, csúszik ki a kezemből folyamatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 30.

blondeowl

2015. június 4.

Egész szép fényt adott a hajamnak anélkül, hogy zsíros hatást keltett volna, de olyan nagy látványos változást nem eredményezett. Leginkább a finom illatát szeretem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Hidratálók: Xylose, Dimethiconol

Színezék. Lilás piros.