Garnier

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: tuncsa, Módosítva: 2017. június 30.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egy év károsodását rendbehozza egy hét alatt! A haj újra egészségtől ragyogó lesz.

helena96

2020. szeptember 16.

Nagyon szuper termék!Helyrehozta az agyonszőkített hajam és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

arcoiris

2020. május 9.

Régen szerettem- talán a 2. hajvégápolóm volt. Az illata jó volt és szerintem a hatása sem nulla. Persze később találtam jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

TeodoraHegedus

2018. november 19.

A goodbye demage család leggyengébb darabja. Finom illata van, és szép fényes lesz tőle a haj, de a töredezésre hajlamos, száraz hajvégekkel semmit se tesz. Kicsit kevéske. Elhaszáltam, de újra tuti nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Laura96

2018. november 13.

Most a Joy napok alkalmával szerettem volna venni még egy tubussal, de sajnos sehol nem találok már, szerintem nem lehet már kapni :( Heti 1x használom, de nekem nagyon sokat segít a száraz hajamra, sajnálni fogom, ha elfogy és nem tudok újat beszerezni belőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

KLD

2018. május 22.

Nekem még ez a régi van meg nem tudom mennyire másabb az új még nem próbáltam de ezt imádom. Szinte azonnal látványosan szebb lesz tőle a hajam. Nagyon szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

dunaimano

2018. január 22.

Én imádtam ezt a hajvégápolót! Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet többé kapni, egyszerűen nem találtam semmi ehhez hasonlót. Az illata zseniális, nagyon szerettem használni. A hajam szép puha lett tőle, szépen ápolta a hajvégeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Bodriennka

2018. január 6.

Fantasztikus illata van, ami ráadásul tartós is! Hajmosás után használom, 2 pumpálásnyit masszírozok a hajam alsó egyharmadába. Azóta, amióta használom tényleg nem töredezik el a hajvégem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Piciandi

2017. szeptember 12.

Jóideje használom száraz, szálló hajamra. Sokat segit a helyzeten, váll alá érö hajam legvégére masszirozok kicsit belöle a már száraz hajamra estére. Puha lesz töle, nem száll annyira és jó az illata. Nekem nem töredezik a vége igy erröl nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Banszky

2017. július 4.

Imádom az illatát,nem nehezíti el a hajam és ez az egyetlen olyan olajos szérum amit már száraz és akár kivasalt,szálló hajamra is rákenhetem mert nem lesz vizes hatású tőle. Mivel rendszeresen vágatom a hajvégeim így a hatásáról nem nagyon tudok beszámolni,nekem gyönyörű egészségesek tőle,ezzel a hajvégápolóval csak szinten tartom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Fanni01

2017. április 17.

Nagyon szeretem ezt a terméket , én hajmosás után nedves hajra szoktam felvinni a hajvégekre.Iszonyatosan elvannak törve a hajvégeim és nagyon vékonyszálúak is ,igy annyira nekem ez nem segitett de az illata nagyon tetszik.Szerintem akinek nincs eltörve a haja és nem vékonyszálú annak ajánlom,de én újra venni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.