Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajformázók

• Bambusz kivonattal gazdagítva, hogy 24 órás rugalmasságot és tartást adjon hajának.
  • "Reflex hatás": a frizura rugalmasan tart és visszaugrik helyére 24 órán át.
  • Mikrodiffúziós rendszerének köszönhetően, ultra finom fátyolrétege eggyé válik hajával.
  • Azonnal megszárad és fésüléssel eltüntethető.

Melszi

2018. augusztus 7.

Akcíiósan vettem 600 Ft-ért. Életem legjobb hajlakkja, nagyon szépen tart, nem ragad, könnyen fésülhető, természetes hatása van. Biztosan újravevős!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

lina13313

2015. március 28.

Szallagavatóra mi más lehetne a legfontosabb mint egy flakon hajlakk
Na ez kérem 5* ráfujtuk reggel fél 9kor amikor hazaértem a fodrásztól és éjjel 11ig mint az atom úgy állt (12től próba volt keringőnél sok hajolgatás emelés osztálytáncon ugrabugrálás és minimum7x át kellett öltözni)
Nem volt az a ronda lakkos hatása az illata is jó
Bátran ajánlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

Szallagavatóra mi más lehetne a legfontosabb mint egy flakon hajlakk
Nem volt az a ronda lakkos hatása az illata is jó
Bátran ajánlom:)

Csilla91

2015. január 30.

Jó az illata, jól tart. Csak ragad, bár tapasztalataim szerint minden hajlakk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Jó az illata, jól tart. Csak ragad, bár tapasztalataim szerint minden hajlakk.

Hidratálók: Niacinamide, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Propylene Glycol, Sorbitol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Sorbitol h 1 1

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.