Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. december 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Védő olaj a hajformázáshoz, melyhez magas hőfokot használunk. 230 fokig.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

mxmiraa

2020. október 6.

Kamaszkorom hajolaja. :)
15 és 19 éves korom között intenzíven használtam, még most is van belőle egy kicsi.
Természetesen 4 év után a hajamat eléggé megviselte az összetevői miatt, amikre csak mostanában kezdtem el odafigyelni.
Eleinte remekül egyenesített, puhává varázsolta a hajam és illatossá. Szinte szalonszépséget lehetett vele elérni.
Sajnos most már nem hat annyira, mint régen, valószínűleg a hajam változhatott az idő során.
Egyébként emléknek nagyon szép, ezért az 5 csillag...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

Kamaszkorom hajolaja. :)
Egyébként emléknek nagyon szép, ezért az 5 csillag...

Betti99

2019. december 13.

Puhábbá teszi a hajamat és az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Puhábbá teszi a hajamat és az illata is nagyon finom.

dlrexqs

2019. november 14.

Olyan illata van, mint a nagyi vaníliás karikájának. :)
Sokkal fényesebb és puhább tőle a hajam, úgy vettem észre, hogy kifésülni is könnyebb a használata utáni reggelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Olyan illata van, mint a nagyi vaníliás karikájának. :)

dragonfire

2019. október 2.

Tökéletes. Göndör, vékonyszálú hajam nagyon puha lesz tőle, de nem lesz zsíros hatású.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Húgommal közösen használtuk, nagyon sokáig elég volt, könnyű, puha, könnyen fésülhető hajat eredményez. Jelenleg a Pantene olaját használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

sixunderground

2019. augusztus 25.

Bar egy olcso drogerias termek, megis evek ota ujraveszem, mert nagyon jol apolja a hajam. Vetekszik a Kerastase termekek hatekonysagaval, ezt meg a fodraszom is elismeri, aki amugy kiszalad a vilagbol a fructis szo hallatan is. Hajszaritas elott felkenve majd kesobb vasalas utan szaraz hajon is hasznalom - utobbi esetben kisebb mennyiseget - es szepen hidratal, illetve a hasznalataval joval kevesebb toredezett hajszalam lett, pedig nem vasaltam kevesebbet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Alaya

2019. augusztus 21.

Egyik barátnőm áradozott a termékről, így gondoltam, hogy kipróbálom. Nem bántam meg! Az illata valami fenomenális, az állaga valóban olaj, nem túl sűrű, de ne is híg. Fényessé és puhává teszi a hajamat, így biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Destina

2019. június 6.

Fényessé és puhábbá teszi a hajvégeimet, amitől egészségesebbnek tűnik a hajam. Nem hagy olajos érzetet, miután beszívódott. Az illata nagyon kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Gabrielaa

2019. május 1.

Elég jó hajvégápoló illatos,könnyen fésülhető lesz a hajam.Talán kevésbé töredezik .Elég nagy a kiszerelése is.Most mást használok de újravevős ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

HeniM

2019. március 5.

A narancsszínű nem volt a boltban, így a sárgát vettem meg. Nekem a narancs jobban bejött, de ez is hozza, amit kell. Hajszárítás előtt használom. Nem nehezíti el a hajam, nem lesz zsíros hamarabb a hajam, segít kifésülni a hajam (főleg, hogy az enyém nagyon kócos...). Megéri az árát, de amikor elfogy, visszatérek a narancsosra, mert az nekem jobban bevált :)
Update: narancs! Szigorúan, kedvenc, folyamatosan újraveszem <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Update: narancs! Szigorúan, kedvenc, folyamatosan újraveszem <3

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.