Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2017. november 13.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Védő olaj a hajformázáshoz, melyhez magas hőfokot használunk. 230 fokig.

Ár: 1200 Ft , Eladó: norazee
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Postai utánvét, csomagpont vagy személyes átvétel
HeniM

2019. március 5.

A narancsszínű nem volt a boltban, így a sárgát vettem meg. Nekem a narancs jobban bejött, de ez is hozza, amit kell. Hajszárítás előtt használom. Nem nehezíti el a hajam, nem lesz zsíros hamarabb a hajam, segít kifésülni a hajam (főleg, hogy az enyém nagyon kócos...). Megéri az árát, de amikor elfogy, visszatérek a narancsosra, mert az nekem jobban bevált :)
Update: narancs! Szigorúan, kedvenc, folyamatosan újraveszem <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Update: narancs! Szigorúan, kedvenc, folyamatosan újraveszem <3

Banszky

2019. február 1.

Jó illatú hidratáló olaj,könnyű vele túlzásba esni de hamar beszívódik. Táplálja a hajam,másnap is selymes,fényes és nem sprőd. Hatalmas mennyiség,krémmániásként azért már várom,hogy elfogyjon és más terméket válasszak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

onessin

2019. január 20.

A kedvenc hajápolóm! Alig várom, hogy a másik tíz elfogyjon, amit vettem, és újra megvehessem bűntudat nélkül :)
A hajam ezzel fényesebb, mégsem zsíros, könnyebben fésülhető ki és tényleg gyorsabban szárad! A hajvégeim sajnos ezzel is töredeznek, de egyenesítek és göndörítek hetente legalább egyszer, ez természetes! Nálam ötpontos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

emeseee6

2019. január 20.

Az egyik legjobb hajápoló,amit valaha is használtam. A száradási időt is valóban csökkenti,pihe-puha tőle a hajam,nem zsírosítja,nem ragad össze. És még marha olcsó is,ráadásul kb sose fogy el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

bogyoesbaboca

2019. január 20.

Eddig talan a legjobb hajvegapolom!nagyon szeretem teszi a dolgat es az illata is csodas!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

bluejay8

2019. január 2.

Egyszerűen imádom! A valaha volt legjobb hővédőm és hajápoló olajam egyben. :)))

Eleget tesz szerintem a kötelességének. Tényleg védi a hőtől a hajam, én úgy vettem észre; tényleg gyorsabban szárad tőle a hajam; hidratálja a hajvégeim és nem hagy olajos érzetet miután a haj magába szívja; csökkenti a töredezettség kialakulását. Nekem sokáig elég viszonylag, pedig minden hajmosásnál használom, hajszárítás előtt és hajvasalás előtt is.
Vigyázni kell, hogy tényleg csak a hajatok végére kenjétek, mert másképp zsírosítani tudja a hajat (nekem még ennek elkerülésével is gyorsabban zsírosodik néha, de nem válnék meg tőle) :D

Az ára tényleg borsos, én akciósan szoktam újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Az ára tényleg borsos, én akciósan szoktam újravenni.

dibarbb

2018. december 13.

Hogyha a hajtövekre kened, akkor zsírosítja a hajat. A hajvégeken viszont szépen működik, fényes lesz tőle a haj. Szeretem nagyon, tartós kb. 1 éve megvan és mivel pár csepp elég (és nem használom minden hajmosásnál) még félig van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

ntimo

2018. december 5.

Olyan szépen teszi a dolgát, idővel sokat javított a szőkített hajvégeimen. Kicsit drágállom, de ennél jobb hajolajjal még nem találkoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

renatainsanity

2018. november 30.

Illatra nagyon isteni, viszont nekem a jó véleményekkel ellentétben egyáltalán nem vált be, nagyon zsírosítja a hajam. Továbbajándékoztam. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

maggiess

2018. november 27.

A vizes hajam végeire használok egy-két pumpálásnyit. Szép puha lesz tőle, nem marad utána "zsíros" hatás. Isteni illata van és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.