Garnier

Ár:   2049 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2020. március 2.

Ár:   2049 Ft
Kategória:   Hajápolók

Nem öblítendő hajolaj minden hajtípusra, amely azonnali táplálás, lágy tapintás, Lágy érzetet ad, Megkönnyíti a kifésülést, Fényt ad a száraz hajnak.

• Mosás előtt a haj táplálásáért
  • Mosás után a kifésülés megkönnyítéséért
  • Az egész nap folyamán a ragyogó fényért

pinksunset

Korcsoport: < 18
2020. június 28.

Imádom. Nem nehezíti el a hajam, nem lesz tőle ragadós, szép fényessé teszi és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 28.

corsica

2019. január 30.

2017 nyarán vettem még ezt a terméket először és sajnos úgy tűnik utoljára. Akkoriban kezdtem el a sampon balzsam kombón kívül más hajápolókat is használni. Valamilyen oknál fogva akkor, kb 2-3 használatot követően többet nem vettem elő és feledésbe merült. Azóta rengeteg féle hajápoló szert használtam. Most is csak azért vettem elő ezt az olajat mert kevés maradt az aktuális kétfázisú kondicionálómból, amit gubancolódás ellen használtam. Valahogy eszembe jutott ez a termék és elkezdtem használni minden hajmosás után. Imádom amit tesz a hajammal, mikor megszárítom a hajam minden alkalommal gyönyörködöm benne. Míg meg nem szárítom teljesen a hajam addig nem szoktam semmilyen fésűt használni csak az ujjaimat.Meglepődtem mikor kiderült, hogy ezzel a termékkel is el tudom azt érni hogy könnyedén tudjam kifésülni a hajamat, még ha reggelre is marad a fésülködés.
Összességében nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják és remélem találok majd még ilyen jó terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

native

2018. július 3.

Mikor megvettem nem szerettem, sokáig csak állt szekrényen. Hajvágás után szerettem volna jobban vigyázni a hajamra, és újra elővettem. Száraz hajra nálam nem vált be, sokáig tart míg beszívja a hajam. Hajmosás után szoktam használni. Selymes, könnyen fésülhető lesz utána a hajam, az illata nagyon sokáig megmarad. Nem zsírosít. Kár, hogy gyorsan fogy. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

scintilla

2018. május 31.

Barátnőm jóvoltából ezt is kipróbálhattam, szeretem. Talán kicsit jobb, mint az Aussie3, bár nem érzek nagy különbséget. Nem zsírosít, jó a kiszerelése. Én szárazon használom, hajvégekre, de ki akarom próbálni szárítás előtt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Szamocka

2018. április 7.

Számomra nem sokat nyújt. Hajmosás után megkönnyíti a kibontást, de ennél több jót nem tudok mondani róla. Az illata ugyan jó, de 10 másodperces, nagyon száll a hajam tőle, másnapra pedig összeáll egy gubancos, ragacsos csomóba, mert nem issza be eléggé a hajam, és még gyorsabban is zsírosodik! Egyáltalán nem selymes, nem puha a hajam, hanem szöszös és csomós, és a hajvasalás hatása is pár óráig tart, utána olyan a hajam, mint egy tapadós oroszlánsörény. Az ára jó, mert Müllerben 1890 Forintért lehet venni 150 ml-t, ami nagyon sokáig elég, de ezért a nulla teljesítményért még ez is sok. Hónapok óta használom, de nem várom meg, hogy elfogyjon, vettem másik fajtát. Kap két csillagot a hővédő hatása miatt (bár az is vagy van, vagy nincs...), meg mert azért mégiscsak jobb, mintha nem használnék semmilyen hajolajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

bluecinnamon

2018. március 27.

Legalább másfél éve használom már, és nálam csodaszer. Sokat vasalom sajnos a hajamat (így nálam előny ha valami hővédős), de ha előtte-utána bekenem ezzel az olajjal, olyan a hajam mintha szalonból jöttem volna: Kellemes az illata, puha, és fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Kobold

2018. március 22.

Nagyon régóta megvan, szinte minden hajmosás után használom, sokáig kitart. Szép lett tőle a hajam, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

baarbo

2018. március 22.

Drogériás termékek közül a legjobb! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Drogériás termékek közül a legjobb! Ajánlom!

Mesilla

2017. november 29.

Jó, mint hajolaj, de nem tud többet, mint az olcsóbb olajak. Hajmosás után közvetlenül, majd hajszáradást követően szoktam használni, mert száraz a hajtípusom. Valószínűleg használ, bár nagy csodát nem szoktam észre venni. Pozitívum, hogy beissza a haj, még ha túl sokat is raktam belőle véletlenül, másnapra nem volt nyoma, szépen felszívódott, így nem keltett a hajam zsíros benyomást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Kremcica

2017. november 21.

Nekem ez olyan valamit visz a víz kategória. Elhasználtam már egy flakonnal és még van egy másik félig (a harmadikat már tovább adtam) nem mondom hogy rossz csak elmaradt a huhha érzés. Az illatát nem szeretem viszont nem ragasztja össze a hajszálakat és tényleg puhít. Egyenlőre még keresem a tökéletes hajolajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.