Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajformázók

Akár 24 órán kersztül tart, rugalmas és természetes hatású hajat eredményez. Miközben hajad megőrzi rugalmasságát, mégis szigorúan tartja a formáját. Ultra finom bevonatot képez. Az extrém erős tartás érdekében 30 centiméterről egyenletesen fújjuk be a száraz hajat, majd hagyjuk teljesen megszáradni. Könnyedén kifésülhető.

Makkancs

2013. július 17.

A legújabb hajlakk kísérletem, ami jelentem idáig bevált. És ezzel első a sorban, amit nem dobnék első pillanatban nagy örömmel a kukába. Vastagszálú repkedős hullámos hajam van, amiből szinte lehetetlen frizurát készíteni, mert kb. fél óra múlva kirúgja magát. Ha mégis sikerül valamit elérni, akkor ahhoz egy tonna hajlakk kell, és másnap már nem léphetek utcára hajmosás nélkül. Ez a lakk egészen jól tartott, és tényleg könnyű volt utána kifésülni, így csak a harmadik este kellett hajat mosnom. Eddig szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Parfum/Fragrance

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.