Garnier

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Riccah, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajformázók

"Be akarod lőni a hajad, de nem hajlandó megtartani az általad megálmodott formát? Használd a Garnier Shine Wax-ot a tökénletes végeredmény érdekében!"

Katicabogar75

2018. július 25.

Megfelelő mennyiségben használva (a kevesebb több) egy jó termék, kellemes illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 25.

detti23

2018. február 20.

Nekem ez sajnos nem vált be. Csak összeragadtak tőle a hajszálaim meg olyan szárazok lettek. Az illata is túl erős nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

hdora87

2016. július 10.

Rengeteg baba hajam van, amit nehéz kordában tartanom. :)
Ezt a kis waxot éppen ezért vettem, és nagyon jól bevált. Régóta megvan,nagyon kevés kell belőle, így tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Rengeteg baba hajam van, amit nehéz kordában tartanom. :)

BrienneLannister

2016. június 2.

A fodrász vizsgámra használtam belőle, a hajat tapadóssá és könnyen kezelhetővé teszi és nekem pont erre volt szükségem. Sajnos nem olyan tartós de pont azt adta amit reméltem tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

KrisztianKruppa

2015. november 4.

Szerintem jó ki wax igaz hogy nagyon fényes lesz a hajam tőle de rávan írva "shine,, (fény) hajlakkal (nélküle nem igazán)tökéletes. Bukósisak sem tette egyébként tönkre a hajam amikor használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 4.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.