Garnier

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: candysophie, az összetevőket feltöltötte: anna_elter, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

A száraz hajon használadó "csoda olaj" extra ápolást, csodálatos ragyogást és simaságot ad a hajnak.

CsinCsilla

2020. december 29.

Nem biztos, hogy ez az az olaj, de Garnier Fructis hajolajat használok, de az itt feltöltött hajolajokat, amik olyanok, mint az enyém, azt írja az oldal, hogy nem gyártják, pedig Müllerben kapható még mindig.
A terméket nagyon szeretem, évek óta használom. Törölközőszáraz hajra szoktam tenni belőle egy diónyi adagot, eloszlatva a haj közepétől a hajvégekig, várok 5 percet, hogy beszívja a hajam, és utána szárítom meg. Puha lesz tőle a hajam, és az illata is sokáig megmarad. Más hajolajat is kipróbáltam, de ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

johannakrds

2020. június 15.

Látom itt "régiként" szerepel. Németországban élek,itt a mai napig lehet kapni,igaz nem ilyen a csomagolása.
Én imádom. :)
Nem lesz tőle zsíros a hajam,nagyon kevés kell belőle és a rakoncátlan csomós hajam simán kifésülhető.
Csodát nem tesz,hiába sugallja a neve,de szerintem a feladatát maximálisan ellátja. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Én imádom. :)

eperfagyi88

2018. július 10.

úgy látom,nem gyártják már? akkor én az újabb változatát vettem meg ezek szerint.
arról viszont csak ódákat tudnék zengeni.
rengeteg hajam van, de rettentően száraz,seprűs érzete VOLT.
eddig kétszer használtam és bár én vagyok a szkeptikusság mintaszobra,ez tényleg bevált. nagyon puha lesz tőle a hajam,öröm hozzáérni.
selymes és fénylő,élettel teli.
biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

arról viszont csak ódákat tudnék zengeni.
rengeteg hajam van, de rettentően száraz,seprűs érzete VOLT.
selymes és fénylő,élettel teli.
biztosan újra fogom venni!

Picc14

2017. április 6.

Nem a legjobb termék a hajolajok közül, de azt sem mondanám, hogy nem ér semmit. A csodaolaj kicsit erős kifejezés rá. Rövidebb, töredezésre kevésbé hajlamos hajra inkább ajánlanám. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

aurum

2016. december 26.

Meg vagyok vele elégedve. Nem nehezíti el a hajam. Nem laposodik vagy tapad össze. Nem marad meg sokáig az illata (ami egyébként nagyon finom, lágy. De jobban szeretem ha a parfümöt érzik rajtam, ezért nálam az a pozitívum, ha nem erős és tartós illatú). Elképesztően lágy lesz a hajam. A napokban egy régen látott ismerős megdicsérte a hajam, hogy milyen fényes, és élettel teli. Akkor jöttem rá leginkább, hogy milyen jó vétel volt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

b3ttina

2016. június 24.

Megvan lassan 8 hónapja, használgatom. Az elején nagyon szépen tette a dolgát, aztán már nem éreztem annyira puhának a hajvégeim. De az illata finom, és jól esik bekenni a hajam, mert úgy érzem, hogy azért kell neki egy kis hajolaj. Amíg elfogy addig használom, aztán kipróbálok valami mást is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

marryjane

2016. május 18.

Az extrém száraz hajvégemre kevés lehet. Illata jó és tetszik, hogy nem az az agyon olajozós termék, nem nehezíti el a hajam és könnyű oszlatni is, mondjuk ez köszönhető a szilikonnak. A hajam rögtön felszívja, 10 perc és újra lehet olajozni a végeket.
Nem gondolom, hogy újra veszem. Jó-jó, de csodát azért nem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Nem gondolom, hogy újra veszem. Jó-jó, de csodát azért nem csinál.

szederke

2016. április 1.

A Miracolous Oil mellé vettem meg, gondoltam kipróbálom, de nekem nem jött be. Az illata elég fura, és ugyanolyan száraz maradt a hajam 1 flakon elhasználása után. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

yeobaebae

2015. november 3.

Természetesen én is az itteni pozitív véleményés miatt ruháztam be rá, és nem bántam meg! A brutálszáraz hajammal csodát tett, konkrétan akadt rajta a hajvasaló, annyira száraz volt. Első használat után sokkal de sokkal puhább lett és ez az érzet tényleg kitart a következő mosásig. Az illatával semmi gond, nem zsírosít, teszi a dolgát, 5* Ja, és idekint Németországban 4,5 euro, ami sehogysem jön ki majd' 3000 forintra, feleannyiba kerül, így duplán jól jártam. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

rencike666

2015. október 14.

Az itteni vélemények és az ára alapján sokat vártam ettől a cucctól és tényleg baromi jó. Szőkítés miatt eléggé seprűs lett a hajam vége de ez nagyon sokat javított a helyzeten. Én akciósan vettem 1500-ért de normál áron is újra veszem az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.