Garnier

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2020. július 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

96%-ban természetes eredetű összetevőkből készült, Aloe Vera-val és hialuronsavval gazdagítva. Hatékonyan távolítja el a fölösleges zsírt, minimalizálja a pórusokat és szennyeződést a tökéletesen tiszta, friss és hidratált bőrért. Minden bőrtípuson alkalmazható, még érzékeny bőrön is.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cremeviki

2021. július 27.

Update:
Továbbra is jól esik az arcomnak, reggel és este mosom vele és ezután jönnek a rutinok, nekem bevált, de ettől még lehet kipróbálok valami újat majd.

Első használatra szerette a zsiros arcbőröm, friss érzetet ad, az illata is kellemes de nem egy nagy durranás. Egyelőre 4 csillag, aztán meglátjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Update:

Saranhuone

2021. június 13.

Elhasználtam egyet amikor nem volt a boltban a megszokott arclemosóm de nem dobtam hátast tőle. Önmagában nem rossz, tisztít is, nem kezdte ki a száraz bőrömet de valahogy hiányérzetem volt tőle. Amikor elfogyott, a megszokottat vettem inkább újra és látszik is, hogy azt sokkal jobban szereti a bőröm. Ha kapnék egyet, elhasználnám de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

CandyShimmer

2021. június 12.

Nekem tökéletes. Mixa, Neutrogena arctisztítót használtam, de ez fele annyiba került ezért megvettem. Nem szárít, jól tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Edina9

2021. június 10.

Huuu nagyon sok a lehúzó vélemény. Nekem mégis bejött ez a termék. Már többször vettem újra, nem mondom, hogy nincs jobb ennél, de teszi a dolgát. Az arcomon lenyugtatja az aktív gyulladásokat is. Meg nem szünteti azokat, de nem generál többet.(Hormonális változások, várandósság generálta a pattanásaim.) Szereti az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

BellaDia97

2021. június 10.

Becsapós. Alap járaton jól tisztít és felfrissül az arc ami az én zsíros arcomnak áldás. De másnap tele lettem apró pici pattanással ami most már napok óta előjön. Tele van méreggel. Inkább a drágább cerave termékek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

Maja92

2021. május 11.

Jól tisztít de ennyi pozitívat tudok róla csak mondani. Pár hétig használtam, de szárított, főleg az orrom és környéke hámlott is tőle.
A hialuronsavnak lemosókban úgy tudom nem sok értelme van, de lehet, hogy tévedek. Nem néztem meg vásárlás előtt az összetevőket, igazából megfogott a "96%-ban természetes eredetű összetevők" felirat...De sajnos SLS van benne, ráadásul elől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

gina23

2021. április 10.

Jól tisztít és habzik, de inkább megveszem a drágább gyógyszertári tisztítókat (pl.: Uriage, CeraVe), mert úgy éreztem szárít és nem vagyok biztos benne, hogy nem-e okozója néhány pattanásnak..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

saramara23

2021. április 4.

Nem vált be a mindennapokban. Szárít, kényelmetlenül húzza a bőrt. Az illata is zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

emeseskin2021

2021. április 2.

Nem lett a kedvencem és nem is fogom újravenni. Egynek elment. Kicsit szárított és az illata sem tetszett. Ettől függetlenül jól tisztított. Viszont bénaságomnak köszönhetően véletlenül mindig a szemembe kerül és csíp. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Szedus

2021. március 25.

Foreo-hoz vettem, mert gél állagú arctisztítót kerestem, de ez annyira habzik, hogy nem tudtam hozzá használni. (De ahogy lentebb olvasom, lehet, hogy ez nem is olyan nagy baj...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate