Garnier

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2020. július 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

96%-ban természetes eredetű összetevőkből készült, Aloe Vera-val és hialuronsavval gazdagítva. Hatékonyan távolítja el a fölösleges zsírt, minimalizálja a pórusokat és szennyeződést a tökéletesen tiszta, friss és hidratált bőrért. Minden bőrtípuson alkalmazható, még érzékeny bőrön is.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nana7

2022. március 25.

Jól tisztítja a bőrt, a pumpás kiszerelése miatt plusz pont. Újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 25.

Jól tisztítja a bőrt, a pumpás kiszerelése miatt plusz pont. Újravenném.

mannus93

2022. január 5.

Friss illata van, jól habzik, megfelelően tisztít, felesleges faggyút és sminket eltávolítja, de nem szárítja túl a bőrt, arckrémmel rendben van. Szerintem gél állagú, habzó arcisztítónak kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

Samponkiserletezo

2021. december 14.

Már vagy fél éve használom, szépen tisztít, de érdemes mellé venni egy hidratáló krémet is, mivel pár órán belül nagyon bezsírosodik tőle az ember arca.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 14.

poszike22

2021. december 12.

Napi szinten a reggeli arclemosó rutinom része ként alkalmazom. Szépen tisztít, friss érzetet ad, nem okoz bőr irritációt, nem hagy maga után kellemetlen érzést. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 12.

Tituska01

2021. november 26.

Mixa helyett vettem most,zsíros arcbőrre.Finom illata van,jól.tisztít de nem érzem annyira frissnek utána az arcomat mint a Mixa lemosója után.Viszont nem szárít annyira ,ez pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 26.

bereszsuzsa

2021. november 20.

Nekem nagyon bevált ez az arclemosó, szuperül habzik, nagyon jól leszedi a sminket is, nem hagy zsíros érzetet maga után, de nem is szárít, kellemes tapintású marad az arcbőröm a végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

Talus

2021. november 12.

Fú hát nem is tudom.Megvettem,mert már nem kapható a Baleás lemosó,amit használtam.Tisztítani jól tisztít.Az "illatától" nem vagyok elájulva,nekem kissé büdös.Viszont ami nagyon nem tetszik,hogy iszonyatosan habzik.Megmosom vele az arcom,orrom,homlokom és közben az orrom buborékot fúk konkrétan,mert annyira habos a cucc.Nekem személy szerint nagyon kellemetlen,hogy ennyire habzik.Szóval a szaga és a nagyon habzósága miatt nem fogom többet venni. :/

Update: Mínusz egy csillag ebből a kevésből is... Kicsivel több,mint a felét használtam el,és megbüdösödött.Egyik este még megmostam vele az arcom,másnap pedig ilyen nagyon büdös erjedt vagy nem is tudom milyen szaga lett.Szóval soha többet..így már biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

jazz

2021. október 8.

Illata finom. Jól tisztit és nem szarit .
Pumpas adagoloja könnyen kezelhetove teszi.
Gazdaságos .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 8.

Illata finom. Jól tisztit és nem szarit .
Pumpas adagoloja könnyen kezelhetove teszi.
Gazdaságos .

Olív

2021. augusztus 19.

Nem mondom, hogy a legjobb, ennél biztosan van jobb is. Jól tisztít, az állaga és illata is egészen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Cremeviki

2021. július 27.

Update:
Továbbra is jól esik az arcomnak, reggel és este mosom vele és ezután jönnek a rutinok, nekem bevált, de ettől még lehet kipróbálok valami újat majd.

Első használatra szerette a zsiros arcbőröm, friss érzetet ad, az illata is kellemes de nem egy nagy durranás. Egyelőre 4 csillag, aztán meglátjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Update:

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid