Garnier

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2020. július 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

96%-ban természetes eredetű összetevőkből készült, Aloe Vera-val és hialuronsavval gazdagítva. Hatékonyan távolítja el a fölösleges zsírt, minimalizálja a pórusokat és szennyeződést a tökéletesen tiszta, friss és hidratált bőrért. Minden bőrtípuson alkalmazható, még érzékeny bőrön is.

Vegán

Ár: 800 Ft , Eladó: hdia
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Ikresmami

2020. augusztus 6.

Nemrég kezdtem el használni. Eddig pozitiv a tapasztalat. Puha az arcom tőle és fel is frissiti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Wandamaci

2020. július 29.

Minden este használom. Tökéletesen megtisztítja az arcbőröm, akár a sminktől is. Kellemes, friss, tiszta illata van, minimális mennyiség kell belőle és elképesztően habzik. Lemosás után rögtön kellemes, puha tapintású lesz az arcom. A használatával újra problémamentes az arcbőröm, még a menstruáció előtti időszak sem fogott rajta ki.
Ha megjelenne valami az arcomon egy-két használat és már nyoma sincs. Örülök, hogy megvettem, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

pnkvln

2020. július 16.

Majdnem minden egyes nap használom. Óvatosan az arcomra masszírozom, azután lemosom. Maradéktalanul leviszi a sminket, nem szárítja az arcom, nem okoz pirosságot sem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Az összetevői szinte tökéletesek a parfüm kivételével. Csodákra önmagában nem képes, de egy jó arcápolási rutin részeként mindenképpen beiktattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. július 15.

Fantasztikus ez az arctisztító gél, az állaga is szuper. Nagyon kellemes az illata, jól habzik. Tetszik a pumpás kiszerelése. Zsíros bőrömet anélkül tisztítja meg, hogy kiszárítaná a bőrömet. Én csak a mindennapos szennyeződések eltávolítására használom. Ezt nagyon eltalálta a Garnier.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 15.

niksii

2020. július 14.

Már majdnem elhasználtam egy tubussal ebből a termékből és azt kell, hogy mondjam nem bántam meg! Gyorsan választanom kellett a drogériából egy arc/sminklemosót és erre esett a választásom, mert elsőre nagyon szimpatikusnak tűntek az összetevői, imádom az aloe verat! Kellemes illata van és nagyon jó az állaga, nagyon jól habzik! Száraz bőrre annyira nem ajánlanám, de nyáron tökéletes a zsírosabb bőrre! Én sminklemosásra is használom, mert gyönyörűen eltávolítja a sminket, nem kell nagyon dörzsölni vele az arcot, mert kíméletesen eltávolítja. A szem sminklemosáshoz viszont nem ajánlom, mert ha bele kerül a szembe akkor iszonyatosan csíp, szóval ahhoz inkább másik lemosót ajánlok használni! Szerencsére több pattanást nem okozott, szóval már ezért is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

bygleen

2020. július 10.

Egy kicsit szárít, ( de a bőröm alapból érzékenyebb is) ha naponta csak egyszer használom, semmi probléma nincs vele. Nem okoz pattanásokat, sőt segít hogy ne alakuljon ki. Akinek egy kicsit zsírosabb a bőre, mindenképp ajánlom az arckrémjével együtt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. június 19.

Imadom😁 Nagyon felfrissit es mattitja az arcom. Állagra is tökéletes🤍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 19.

Imadom😁 Nagyon felfrissit es mattitja az arcom. Állagra is tökéletes🤍

Barby831

2020. június 18.

Első használat után elégedett vagyok vele. Nyáron elégé gyorsan zsírosodik a bőröm, és már most kipattogott a homlokom. Eddig nyáron mindig a szőlős változatot szoktam használni, de kiváncsi voltam rá. Jó az állaga, jó az illata, használat után tiszta és friss arcbőrt eredményez. nem szárítja ki a bőröm.Kíváncsi vagyok hosszú távon milyen lesz, nálam így 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

nancyangel

2020. június 9.

Tökéletes, friss és tiszta érzést ad, emellett jó az állaga is! A többi Garnier arclemosót nem próbáltam, de ez mindenképp nyert!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

PANNY

2020. május 16.

Ez az eddigi kedvenc tisztítóm, de én szerintem ez jobban hidtalal mint a krém. A bőrom eléggé hamar zsírossá válik de a jó összetevők miatt jár az 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate