Garnier

Ár:   712 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 702 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. június 12.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 702 Ft

Kettős hatás. Hő és stressz ellen. Nedvszívó mineralite-tal gazdagítva, non-stop 48 h védelem.

Ár: 702 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Szuszi

2014. február 7.

Jól teljesít extrém helyzetekben is, kellemes az illata,de az inci lista... :/ -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

landi

2013. augusztus 1.

Én a golyós párjával együtt használom,nagyon jól kiegészitik egymást. Önmagában nem elég hatékony egyik dezodor sem,mert hamar elillan vagy elpárolog, ezért nem is véd úgy ,mint pl egy golyós deo. Fürdés után a golyóst használom,ezzel csak átfújom,igy tartósabb a hatás és ezt napközben is tudom használni. Illata nagyon jó és szerintem a deok közül is élen jár ez a márka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

puszinyuszi

2013. július 22.

az illata tetszik, még este is nagyon jó illatom van tőle, de mint dezodor nem ér semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

lidérc.

2013. július 3.

Jajj.. én nagyon nem szeretem ezt a dezodort. Azonfölül hogy drága, izzadok mellette rendesen holott -> nedvszívó mineralite-tal gazdagítva van. Ráadásul olyan büdös voltam rá 1 órára, közben semmilyen megerőltető dolgot nem csináltam. Ez a büdös izzadságszag+dezodor.. Ezelőtt pedig működtek nálam a garnier deok de lehetséges hogy hozzászokott a bőröm..(?)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

FaerieQueene

2013. június 20.

Izzadni izzadok mellette, de nincs rossz szagom (ez minden dezodorral így van), még este is csak az illatát érzem. Az alumínium tartalma miatt is vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Lyah

2013. június 13.

Nekem is ez van, ha nem megyek aznap sehova, ezt használom, elmenősnek a golyós+parfüm verziót. Ez is működött, meg az is, de lehet, hogy megszokta a bőröm, mert most igazán már egyik sem, pedig nincs is még túl meleg. Lehet, hogy szüneteltetnem kellene egy ideig. Mindenesetre részemről 5 *, mert egy évig kb nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 13.

svivko

2013. június 5.

Miután jól befürödtem a Garnier deóival (golyós rémség, mindenki emlékszik) megjelenésük idején, feléjük se bagóztam azóta. Ám mikor a bátyám barátnője körül valami eszméletlen finom deoillat hömpölygött fürdés után, kénytelen-kelletlen kilestem, hogy ez volt az az illat. Mikor a dm-ben lekaptam a polcról, nem érdekelt, hogy lehet, hogy nem használ semmit, az illat miatt vettem. De működik is! :D Úgyhogy nincs rá egy rossz szavam se, talán annyi, hogy normál használat mellett nagyon gyorsan fogy. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Dimethiconol