Garnier

Ár:   943 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2011. július 27.

Kategória:   Dezodorok

Különlegessége kettős hatásában rejlik: 48 órás izzadásgátló hatása mellett még optimális fehér foltok elleni védelemmel is rendelkezik, így nem hagy nyomot  a fekete ruhán. A dezodorok mindegyike bőrbarát, összetételük alkoholmentes és bőrgyógyászatilag teszteltek. Az Invisi Mineral dezodorok személyre szabott illatvariációkat 3 illatban és 3 igényre kínálnak megoldást.

zahraa

2017. szeptember 9.

Tokeletesen hasztalan.
Izzadtsag-szaraz polo: 1-0
Borzalmas lesz az a deoszag es testszag keverek, az ember sajat magatol undorodik, pedig soha nem szoktam izzadni, de ez mintha ratenne egy lapattal es arra kesztetne a testem, izzadjak mint egy lo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Tokeletesen hasztalan.
Izzadtsag-szaraz polo: 1-0

lunaaa

2017. január 2.

Nem vagyok oda érte. Az illata elmegy, hatásosnak nem mondanám. Persze lehet, hogy az én hibám, mert nagyon izzadós vagyok. Szerintem nem éri meg az árát. Garniertől többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

maca1979

2016. november 7.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

most kezdtem el használni de eddig jó ,illata is

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

most kezdtem el használni de eddig jó ,illata is

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
blankasara

2016. augusztus 10.

Egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve, bár csak néhány napja használom. Jó illatú, tökéletesen véd és nem hagy nyomot a ruhán. Eddig a Garnier dezodorai valahogy nem remekeltek, de ez esetben, ha nem szokik hozzá a bőröm, nagyon jóban leszünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Riccah

2016. január 10.

A golyós verzióval együtt használom, meg vagyok elégedve vele. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

A golyós verzióval együtt használom, meg vagyok elégedve vele. :-)

Lexiii

2016. január 5.

Már elég régóta ez a kedvenc dezodorom. Meg vagyok vele elégedve. A rózsaszínnek és a kéknek szeretem az illatát, a zöldé annyira nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

boni

2015. január 13.

Kedvenc dezodorom, szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Kedvenc dezodorom, szerintem nagyon jó.

TheGirl

2014. május 3.

Én nagyon sok dezodort kipróbáltam már, de szinte egyik sem hatott. És mikor ezt magamra fújtam, úgy örültem, mintha lottó ötösöm lett volna. Kiválóan véd a testszagok ellen! Én csak ajánlani tudom! egy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 3.

doraszabo

2013. december 26.

Én nagyon szeretem, mert nem hagy nyomot a ruhán. Kellemes az illata, és parfümöt is tudok mellé használni, nem nyomja el az illatát. Valóban izzadásgátló, nekem bevált. Az árát pedig megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 26.

Bongyi

2013. augusztus 31.

Egyet használtam el ebből, valamiért nekem nem volt jó, nem éreztem magam jól, amikor ezt használtam. Nincs baj az illatával sem - bár nekem annyira nem tetszett -, használ is egy ideig. Úgy fest, mi nem jövünk ki annyira jól, ennek ellenére a termék minősége nagyon jó.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Dimethiconol