Garnier

Ár:   649 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dalmaa_, Módosítva: 2014. június 27.

Kategória:   Dezodorok

Optimális fehér foltok elleni védelem, intenzív friss érzéssel kombinálva, mely egész nap tart. Hosszan tartó illat.

• 48h non-stp védelem
  • Nedvszívó Mineralite-tal gazdagítva

Alkoholmentes, parabenmentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

tothkatalin0809

2017. január 11.

Nem győzött meg, foltot hagyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Nem győzött meg, foltot hagyott.

orafka

2015. június 3.

ugyanúgy izzadok tőle, mint nélküle. az illata kellemes, de nem tart egész nap :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

trisztan

2015. január 9.

Hát tényleg cool...:) legalább is én először meglepődtem ezen a hatásán.
Egész hatásos, de a 48 óra... na abban azért kételkedem, de nekem elég ha, ha estig tart.
Viszont ami nem tetszik benne, hogy számomra túl erőteljesnek hat az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 9.

Hát tényleg cool...:) legalább is én először meglepődtem ezen a hatásán.
Viszont ami nem tetszik benne, hogy számomra túl erőteljesnek hat az illata.

victorika

2014. november 21.

A stifttel együtt kifogástalan, de önmagában engem egyik sem győzött meg :(

A stifttel együtt kifogástalan, de önmagában engem egyik sem győzött meg :(

blilla91

2014. július 29.

Többféle garnier deot kipróbáltam már, de számomra ez és a rózsaszín (invisicalm) a legjobban beváltak. Azért szeretem ezt a kéket, mert tényleg izzadásgátló, igaz azért a nagyhőmérsékletű kemence mellett nyáron már elkéll a ráerősítés, de büdös még akkor sem lettem soha. Sőt mikor reggel még úgymond elég frissnek számítottam, volt h megdícsértek, h kellemes illatom van (és biztos h EZT érezték rajtam, mert parfümöt oda bentre még nem használok). :) És én is nagyon szeretem az illatát. Ami még nagyon jó benne, hogy a többihez képest tényleg hűsít is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

mlililili07

2014. július 19.

Én még ennél jobb dezodorral nem találkoztam. Ezelött Dove deo fan voltam, de ennek is nagyon jò illata van és tényleg hihetetlenül jòl hat. Akciòsan 500 Ft aaltet is szokott lenni, ùgy nagyon megéri, de eredeti àron is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 19.

qlisacl

2014. június 28.

Már kb. fél éve ezt használom. Nekem bevált, az illata is jó, csak annyi, hogy használat előtt jól fel kell rázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Dimethiconol