Garnier

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten száraz és érzékeny bőrre.

technodiva

2019. július 14.

A legjobb micellás arctisztító. Érzékeny, száradásra, ekcémára hajlamos bőrömön is tudom használni, sosem pattogtam ki tőle. Alaposan és gyorsan tisztít. Mióta rátaláltam, mindig ezt használom és utazásra is szoktam vinni magammal a kicsi tégelyessel. Viszont véleményem szerint is le kell mosni sima vízzel használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Szandricsek

2019. július 14.

A zöld után már magabiztosan választottam. A grízek elleni harcban tökéletes, a sminket (púder, cc krém...stb.) szépen leszedi. Fellélegzik a bőröm tőle. Viszont továbbra is betartom, amit már a zöld verziónál is írtam: le kell öblíteni vízzel! Különben ragad kicsit, meg picikét pirosodik, csípős érzés. Ezen kívül a tökéletes, kíméletes (időben is) tisztítás számomra.
//Amit nem értek, mitől érzékeny bőrre....nekem ez jobban csípte, mint a zöld//

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

//Amit nem értek, mitől érzékeny bőrre....nekem ez jobban csípte, mint a zöld//

Floree

2019. március 28.

Több hónapja használom annak a kevés sminknek a lemosására, amit magamra kenek, arra elég hatékony. De általános arctisztításra nekem nem jön be, valamiért szárítja a bőröm az arccsontomnál, apró hámló foltokat vettem észre rajta (miközben mindenhol máshol zsíros a bőröm), így utána hidratálnom kell. Sminklemosásra elhasználom, de arctisztításra azt hiszem marad a sima víz + hidratáló krém. Nem fogom újra venni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 1.

Sikerült magamat is meglepnem, hogy ezt a micellás vizet még nem véleményeztem... Pedig néhány flakon már elfogyott belőle (is). Ja, hogy ezt már nem is gyártják? Na ezt nem is tudtam.
A micellás víz alapdarabja a rutinomnak, nehezen tudnám elképzelni, hogy ne legyen belőle otthon.
Este és reggel is ezzel indítom az arctisztítást, a szemkörnyék kivételével egész arcon alkalmazom. A micellás vattakorongos tisztítás után mindig egy langyos, folyóvizes lemosás következik, lehet, hogy csak megszokásból, de nekem így komfortos.
Szerencsére a bőröm jól tolerálta az eddig használt micellás vizeket, de azért mégis szeretem váltogatni, kipróbálni az újakat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 1.

chinchulin

2018. november 1.

Nálam jól bevált, sminklemosásra használom főleg. Nem irritál, üdítő érzést nyújt a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

pilleriin

2018. október 8.

Hurrá, nincs benne parfüm! Végre valami, ami nem csípi az arcomat! Kész felüdülés. Picit lehetne olcsóbb, de kiadós, és akciósan vettem.
Update: van ennél két jobb drogériában kapható illatmentes micellás víz is, így 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

anee888

2018. május 23.

Első micellás vizem volt. Nagyon sokáig használtam, nekem bevállt, de amikor megjelent a zöld testvére váltottam, a bőrömnek ő tetszik a legjobban és azóta csak azt használom.
Egyébként szerettem a rózsaszint is. Nem irritálja a bőrt, szemet. Nem hagy ragacsos érzetet, nagyjából leszedi a sminket.
De nekem most már a zöld a kedvenc, ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

De nekem most már a zöld a kedvenc, ezért 4*

hdori23

2018. május 18.

Ez volt már a 3. fajta Garnier micellás víz amit kipróbáltam. Talán ő volt az akivel a legkevésbé voltam megelégedve. Nem tisztított kellően szerintem és a smink eltávolítás is nehezebben ment vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

dorcsigo

2018. április 20.

Teszi a dolgát, illatmentes, ami szerintem jó, nem csípi a szemem. De valahogy semmi extrát nem tapasztaltam, igaziból a szempillaspirállal többszöri alkalommal birkózik meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

mreni876

2018. április 14.

Mivel rengeteg jót hallottam róla, gondoltam kipróbálom. Az olajos testvére nekem jobban bevált. Nekem ennek kifejezetten nem tetszik a szaga/illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.