Garnier

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Kifejezetten száraz és érzékeny bőrre.

Eszter00260

2021. március 2.

Csak amiatt vettem meg, mert ebből volt utazós, mini méretű kiszerelés, de sajnos nagyon nem jött be. Az én érzékeny bőröm azonnal kipirosodik tőle, a szem környékemet is rettenetesen csípi és mindenhol olajos érzetet hagy maga után. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

danzsu

2020. december 7.

Azt írja,hogy nem gyártják,pedig De!!! Novemberben vásároltam,és nagyon szeretem! Száraz bőrre kiváló! Tökéletesen teszi a dolgát. Nekem sokkal megfelelőbb mint a sima halvány rózsaszín,mert az hosszú távon rettenetesen szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 7.

Caitlin1222

2020. október 30.

Ugyan nem érzékeny vagy száraz a bőröm (vegyes bőrtípusba tartozom), de nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. Hozta a szokásos Garnier minőséget, mindent szépen eltávolít, szemben néhány másik gyártó micellás termékeivel ez nem hagy kellemetlen, nehezen lemosható réteget a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 30.

kzmdra

2020. október 1.

ez nem irritálja az arcomat, a nagy kiszerelés pedig kb életem végéig elég lesz. elégedett vagyok vele, leszedi a sminket és kíméletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

technodiva

2019. július 14.

A legjobb micellás arctisztító. Érzékeny, száradásra, ekcémára hajlamos bőrömön is tudom használni, sosem pattogtam ki tőle. Alaposan és gyorsan tisztít. Mióta rátaláltam, mindig ezt használom és utazásra is szoktam vinni magammal a kicsi tégelyessel. Viszont véleményem szerint is le kell mosni sima vízzel használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Szandricsek

2019. július 14.

A zöld után már magabiztosan választottam. A grízek elleni harcban tökéletes, a sminket (púder, cc krém...stb.) szépen leszedi. Fellélegzik a bőröm tőle. Viszont továbbra is betartom, amit már a zöld verziónál is írtam: le kell öblíteni vízzel! Különben ragad kicsit, meg picikét pirosodik, csípős érzés. Ezen kívül a tökéletes, kíméletes (időben is) tisztítás számomra.
//Amit nem értek, mitől érzékeny bőrre....nekem ez jobban csípte, mint a zöld//

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

//Amit nem értek, mitől érzékeny bőrre....nekem ez jobban csípte, mint a zöld//

Floree

2019. március 28.

Több hónapja használom annak a kevés sminknek a lemosására, amit magamra kenek, arra elég hatékony. De általános arctisztításra nekem nem jön be, valamiért szárítja a bőröm az arccsontomnál, apró hámló foltokat vettem észre rajta (miközben mindenhol máshol zsíros a bőröm), így utána hidratálnom kell. Sminklemosásra elhasználom, de arctisztításra azt hiszem marad a sima víz + hidratáló krém. Nem fogom újra venni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 1.

Sikerült magamat is meglepnem, hogy ezt a micellás vizet még nem véleményeztem... Pedig néhány flakon már elfogyott belőle (is). Ja, hogy ezt már nem is gyártják? Na ezt nem is tudtam.
A micellás víz alapdarabja a rutinomnak, nehezen tudnám elképzelni, hogy ne legyen belőle otthon.
Este és reggel is ezzel indítom az arctisztítást, a szemkörnyék kivételével egész arcon alkalmazom. A micellás vattakorongos tisztítás után mindig egy langyos, folyóvizes lemosás következik, lehet, hogy csak megszokásból, de nekem így komfortos.
Szerencsére a bőröm jól tolerálta az eddig használt micellás vizeket, de azért mégis szeretem váltogatni, kipróbálni az újakat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 1.

chinchulin

2018. november 1.

Nálam jól bevált, sminklemosásra használom főleg. Nem irritál, üdítő érzést nyújt a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

pilleriin

2018. október 8.

Hurrá, nincs benne parfüm! Végre valami, ami nem csípi az arcomat! Kész felüdülés. Picit lehetne olcsóbb, de kiadós, és akciósan vettem.
Update: van ennél két jobb drogériában kapható illatmentes micellás víz is, így 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.