Garnier

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: schnau.adelle, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Dezodorok

• Optimális bőrtolerancia, bőrgyógyászatilag tesztelt. Alkohol és parabénmentes.
  • 48h non-stop védelem - frissesség és száraz érzet egész nap
  • Engedi a bőrt lélegezni - a száraz, sima, egészséges bőrért
  • Testszag elleni ásványi származékkal gazdagítva (zinc pydolate)
  • Action Control: A Garnier optimális testszag és nedvesség elleni hatékonyásga hő-sport-stresst okozta izzadás ellen.
  • Bizonyított hatás extrém körülmények között, akár 48 órán át.
  • Hosszantartó illat.

Palma215

2021. február 17.

Szerintem ez az a deo, ami a leghosszabb napon, a legnagyobb melegben nem fog cserben hagyni. A Garnier deok sztem a legjobbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

stollarbella

2020. november 8.

Legjobb amit valaha próbáltam. Sosem izzadok ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 8.

Legjobb amit valaha próbáltam. Sosem izzadok ha ezt használom.

banyus

2020. június 13.

Garnierből ezt a fajtát még nem próbáltam de ez ami a képen van ez is megújult, azt kell mondjam, hogy nagyon jó igaz 2 napja használom ma nagyon meleg volt, és nem volt kellemetlen szagom csak ez a finom illat, igaz izzadtam de nem kellemetlen szagot. Reggel befújom magam, és kb éjfélig érzem az illatát. Mikor felébredek akkor sincs kellemetlen szag... Hiába mosom le fürcsinél... 5* tökéletes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 13.

incifinci28

2020. április 14.

évek óta ezt használom és ha néha elcsábulok másik dezodorra mindig rájövök, hogy kár volt. ez a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

bendi13

2020. január 25.

Sajnos erőteljes izzádástól szenvedek, így kb. semmi sem hat nálam 100%-osan. Viszont ez érezhetően visszafogta az izzadásomat, így abszolút jár neki az 5 csillag. A DM-ben a készlet erejéig 299 Ft, szóval ez is meg fog szűnni.... Egész napos friss illatot biztosít, nem hagyott nyomot a ruhákon. Tetszik, hogy van benne zink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

szzsuzsa0822

2019. november 29.

Hozza a hatást amit igér teljes mértékben !
Jó izzadásgátló / sokáig tart / nem irritált , plusz az illata is jó (főleg ennek a lilának ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Hozza a hatást amit igér teljes mértékben !

Zsuzsi216

2019. november 29.

Vaktában vásároltam és nem is gondoltam volna, hogy ennyire szuper az illata.
Infrashape edzés előtt szoktam használni, mert bár úgyis megizzadok közben (pont ez a cél), de legalább jó illatom marad végig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Vaktában vásároltam és nem is gondoltam volna, hogy ennyire szuper az illata.

laura0088

2019. november 16.

Több fajtáját is használtam már. Nagyon jó illata van, jó izzadásgátló, nem irritál és nem hagy foltot a ruhán. Évek óta használom és még sosem okozott csalódást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

magyaredina

2019. augusztus 11.

Ez az egyik legjobb dezodor, amit valaha használtam.
Kellemes az illata és nagyon hatásos!
Nyomot sem hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Ez az egyik legjobb dezodor, amit valaha használtam.
Kellemes az illata és nagyon hatásos!
Nyomot sem hagy maga után.

babszi11

2019. június 26.

Én az Extra Dry fajtát imádtam, az volt az első dezodor amivel maximálisan meg voltam elégedve. Azonban jó ideje nem kapható sehol, lehet megszűnt :( Helyette használom ezt, az illata kellemes, teszi a dolgát, bár nyáron már néha kevésnek érzem, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Zinc PCA