Garnier

Ár:   702 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 702 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: shantal, Módosítva: 2012. szeptember 25.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 702 Ft

Különösen hosszú ideig szabályozza az izzadást, miközben a bőr lélegezhet. Bizonyított hatás extrém körülmények között akár 48 órán át. Lágy, hosszan tartó illat. Bőrbarát összetétel: alkoholmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 702 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
rosa.love

2019. március 26.

Atlagosnal nem jobb. Most fogyott el a flakon. Ahhoz kepest h telis telis teli van illatanyaggal, tok semleges az illata-akkor meg minek bele annyi? Izzadsag gatlo hatasa gyenge kozepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 26.

Esztuci

2019. február 4.

Rettentő szaga van, és a hatása is egy nagy nulla. Nekem az új csomagolású Termic van meg, ami elvileg 72 óráig non stop védelmet biztosít akár 45 fokos hőmérsékleten is. Na ebből egy szó sem igaz. Pénzkidobás még féláron is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

kottazur

2018. március 14.

Az illata borzalmas, és nem is bír ki sokat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Az illata borzalmas, és nem is bír ki sokat. :(

alizee

2017. július 5.

hála az égnek nem vagyok így a nyári melegben sem egy izzadós típus de ettől a dezodortól a reggeli zuhanyzás után fél órával már szó szerint _büdös_ leszek. értetlenül állok a dolog előtt, hogy miért, sosem tapasztaltam még ilyet. miután kikísérleteztem, hogy ő a hibás száműztem a wc-be illatosítónak, amúgy nem beszélve arról, hogy az "illatfelhőjében" meg lehet pusztulni. maradok a jól beváltaknál, ez kuka...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

szofiaa

2017. április 29.

Nem rossz dezodor, egészen kellemes illata van és friss érzetet kölcsönöz , legalábbis egy darabig.
Úgy kb. a 3. alkalommal, amikor újra vettem már nem működött olyan jól..nem fedte el annyira az izzadságot és az illatát is meguntam, ezért lecseréltem egy dove dezodorra és azóta is azt veszem újra, de az összes dove dezodort szívből tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

merciszb

2017. április 4.

Imádom! Finom illata van, nem izzadok ha használom, bár alapból sem vagyok izzadós típus, de ezt kifejezetten jó használni <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Sepi49

2017. február 28.

Nemrég kaptam egy ilyen fajta dezodort, mondjuk nem ilyen már a flakon, hanem ilyen lekerekített fejű... de én nagyon megszerettem. Évek óta egy fajtát használtam, mert utáltam, hogy a legtöbb spray "poros", és darabokban potyog le a fehér cucc a hónaljamról. Erről is azt hittem ilyen lesz, de nem! Nagyon jó az izzadásgátló hatása, mondjuk nyári melegben nem használtam még, de remélem hogy jó lesz akkor is mert újravevős! :D A nap végén is érzem még magamon, izzadságszagot pedig nagyon minimálisan. Én az illatát nagyon szeretem, nem erős, engem emlékeztet a tenger illatára :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

Nickykee

2016. október 18.

Nekem nagyon nem jött be az izzadásgátló hatása. Egy meleg napon zuhanyzás után befújtam magam vele, kimentem az utcára, és kb. 10 percen belül már semmi illata nem volt, és izzadtam is, pedig egyáltalán nem vagyok izzadós típus, de ez kihozta belőlem. Két csillag csak az illata miatt van, de ezen is gondolkodtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Nymphea

2016. október 11.

Glamour napos szerzemény, kőkemény 300 Ft körüli összeget hagytam ott érte. Gondoltam egy életem, egy halálom, picit kifújok belőle, hiszen muszáj a kedvemre tennie illatban egy ilyesfajta terméknek. Nem csalódtam, s bár a púderes illatok nagy-nagy rajongója vagyok, ez elég intenzív, akár a parfümbe is beleszólhat. A hatásával ekégedett vagyok, viszont sajnos nagyon poroz, és a ruháimat sajnos féltenem kell tőle. Összességében 4*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

halasznora94

2016. augusztus 23.

Nálam messze ez a legjobb deo. Igaz az illata nem olyan "csajos", de igazából még ez is pozitívum, mert a parfümöddel együtt nem lesz "sok" az illat, nem fognak megfulladni körülötted az emberek, ha a levegőbe fújod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol