Garnier

Ár:   1293 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: BV, Módosítva: 2017. január 15.

Kategória:   Dezodorok

Ápoló olajokat és természetes gyöngyházfényt tartalmaz a selymes és sima bőrért és kifogástalanul gyönyörű hónaljért. A gyöngyházfény kiegyenlíti a bőr tónusainak egyenetlenségeit és a borotválás okozta bőrhibákat. Nőies illat. Bőrbarát összetétel: alkoholmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

macskusz

2016. június 5.

Nem szerettem az illatát, és hatásával sem voltam elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Nem szerettem az illatát, és hatásával sem voltam elégedett.

Béatrice

2014. október 15.

Marha büdös már magában is, na még izzadás közben...borzasztó, szóval ennyit erről a deoról. Szerencse, hogy kaptam, így nem költöttem el pár száz forintot feleslegesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

lidi2119

2014. augusztus 25.

Ez a második Garnier dezodorom. Nekem ez is és az előző is bevált. Nekem az illata is tetszik és nem vagyok izzadtság szagú sem pedig elég izzadékony vagyok. Szeretem :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

HyperBunny

2014. június 18.

Tartaléknak eltettem, de szerintem azóta se használtam. Azt sem értem, minek vettem, be voltam lőve, vagy mi? A fújós deókat is utálom, de ennek még a szaga is ocsmány és taszító számomra. Na mindegy, egyelőre elfér, aztán egy szép napon kihajítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

recsein

2014. január 12.

Sajnálom kidobni, csak akkor használom ha itthon vagyok, mert utálom az illatát, nem érzem frissnek magam tőle. Egy óra múlva, izzadságszagúnak érzem magam. Nem jó semmire! Nagy csalódás volt, bár újabban nem vagyok megelégedve a Garnier termékekkel, pedig régen nagy kedvencem volt!
Próbáltam már az összes dezodorát, a zöld szuper, a többi katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.

Próbáltam már az összes dezodorát, a zöld szuper, a többi katasztrófa.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Szeretem, nagyon jó illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Szeretem, nagyon jó illata van

Bongyi

2013. augusztus 31.

Én szeretem ezt a dezodort, általában az Action Control-lal váltogatom, mert a többinek nem szeretem az illatát. Pár hét használat, kis szünet, és tökéletesen működik - nálam -, ráadásul mindig ápolt érzést nyújt. Én szeretem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Muveszno1993

2013. július 8.

Jobbat vártam ettől a márkától. Nemtudom kiken tesztelik hogy egy ilyen nagy márka egy ilyen "silány minőségű" dezodort forgalmazzon. Nagyon nem vált be, nagy csalódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

szeretlek

2013. június 12.

Az illata tetszett, a hatékonysága nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Az illata tetszett, a hatékonysága nem.

nayao

2013. június 12.

Nem nagyon vált be. Az izzadást volt, hogy visszafogta, de a szagokat nem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Nem nagyon vált be. Az izzadást volt, hogy visszafogta, de a szagokat nem....

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Dimethiconol, Zinc PCA