Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Percoon, Módosítva: 2013. december 4.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít.

Kiszerelés: 40 ml

a12smuk

2016. augusztus 29.

48 órás védelmet biztosít.Aha,még többet is,ha az a célunk,hogy távol tartsuk magunktól az embereket,garantált,hogy senki nem fog a közelünkbe jönni.Az izzadás és a szagok ellen konkrétan 48 percet esetleg,ráadásul persze,hogy összefogta a fekete felsőmet.Nem kellett hozzá 48 óra,hogy a kukában landoljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Lettike77

2015. július 5.

Update: Kánikulában nem használ,óránként kellene használni,hogy legyen hatása.Nem pontozom le,mert ha nincs meleg akkor egész jó. :)

Tesco-ban vettem pár hete. Igazság szerint Rexona-t vagy Fa-t használok,de ez akciós volt (300 ft különbség volt a 3 deo között) ezért választottam a Garniert.Eddig meg vagyok vele elégedve,az illata nagyon kellemes,bár várni kell minimum másfél percet,mire fel tudom venni a pólót.Nálam gátolja az izzadást,és csak a kellemes illatát érzem,bár nem volt még olyan "hű de nagyon meleg",ezért a véleményem még lehet változni fog! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

DreamyGirl

2015. február 21.

Amikor először kipróbáltam, akkor azt gondoltam, hűha, végre egy szuper deo. De ahogy teltek a napok, kiderült, hogy ez sem csodaszer. Az izzadást egyre kevésbé szüntette meg, nem beszélve az esetleges szagokról... Az illata, amikor érezni, akkor kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

maggie80

2014. március 31.

Egy ideje már egy bizonyos terméket használtam (rendesen működött, de változatosságra vágytam), amikor arra gondoltam kipróbálom ezt a terméket. Valahogy, mivel jó a kézkréme és a testápolója, ezért döntöttem e márka mellett. Szóval kipróbáltam, és sajnos csalódás. Először is nem gátolja meg az izzadást, másodszor nem szab gátat a szagoknak, és harmadszor, amikor le akarom mosni nem lehet, egy ilyen tapadós, púderes réteg marad a bőrömön, nagyon rossz érzés. Közel sem 48 órás védelem. Egyébként pedig minek 48 órás, a 24 is elég lenne, az ember tisztálkodik is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

Klaudia

2014. február 11.

Sok dezodort próbáltam már, mert elég izzadós vagyok, többek közt ezt is. Semmivel nem rosszabb, mint a többi hasonló típusú dezodor, tehát az izzadást minimalisan csökkenti, a szagokat egész jól kompenzálja, de azért az a része sem tökéletes. Nálam legalábbis így hatnak a dezodorok általában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

Percoon

2014. január 6.

Először jónak tűnt, de pár hét használat után, valahogy egyre csökkent a hatékonysága, mintha megszokta volna a bőröm, vagy nem tudom mi lehet a magyarázat... Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: PEG-8 Distearate
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol