Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissnoncsa, Módosítva: 2014. május 5.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védlmet nyújt.

FanniLorcsi

2018. február 24.

Kedvenc deóm. Mind az illata, mind a tartóssága számomra 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Kedvenc deóm. Mind az illata, mind a tartóssága számomra 5 csillag.

bububebi

2017. április 5.

Olcsó légfrissítő illata van, és még csíp is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Olcsó légfrissítő illata van, és még csíp is. :(

Kise

2016. június 17.

Kedvenc dezodorom, már harmadjára veszem újra! Illata visszafogott, lehet mellette parfümöket használni. Ami a lényeg:kevésbé izzadok mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 17.

candus

2016. január 10.

Szerintem is nagyon jó dezodor, én elsősorban az illata miatt imádom! Szépen visszafogja az izzadást is. Tuti, hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

egler.kitti

2014. augusztus 6.

Ez a dezodor nálam a csúúúcs :) Akciósan vettem először hogy kipróbálom..de tényleg nem lehet belekötni semmibe. Tartós,jó illatú és nem fogja meg a ruhát. Az biztos hogy legközelebb is tuti ilyet veszek,nem csalódtam benne :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.