Garnier

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 3.

Kategória:   Dezodorok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DittyCat

2020. július 8.

Miután túlsúlyos vagyok, gyakran izzadok és ez a dezodor olyan, hogy a nyári melegben sem lesz hónaljszagom estére, szóval nagyon jó szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

bugeyes

2020. március 8.

Már feladtam az ilyen-olyan mentes dezodorok próbálgatását, sajnos nekem egyik sem vált be, amit próbáltam. Az egyik legutóbbi gyógyszertári márkás dezodoros csalódásom után kerestem valamit, de akkor már lehetőleg olcsóbban. Egy barátnőm ajánlotta és meglepően jó. Az illata nem olyan durva, kellemes és nem azt mondom, hogy egyáltalán nem izzadok tőle, de nem kell attól tartanom, hogy a nap folyamán esetleg kellemetlen szagok alakulnának ki, elég reggel befújnom magam vele. Ami pozitívum még, hogy tényleg nem fogja be a ruhát. Még van belőle, de egy erős 4*-ot megelőlegezek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.