Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Teddy, Módosítva: 2013. június 10.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

diesel22

2013. szeptember 18.

Nekem nem vált be. Muszáj voltam leváltani, de azért ki nem dobom, jó lesz tartalékba, illetve hűvösebb időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Laci

2013. július 9.

Vettem 2db-ot és szenzációsan működik, nap végén még mindig csak a kellemes illatát érezni, nyoma sincs izzadságszagnak, pedig ma döglődtem a kocsiban a forróságban, vásárolgattam, játszottam a kutyával sokat, szóval aktív volt a nap. Ez kibírna egy komplett marathont is. Csillagos ötös, ez átjött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Joe38

2013. július 5.

Jól összezavartál ezekkel a régi dezodorokkal!
Tényleg hajaz egy kicsit a régi pumpás kék Credo-ra,bár szerintem csak az első fél órában..........
Aztán később lesz egy ilyen mattabb,púderesebb változata, ami már távoli a Credo-tól.....
Itt jegyzem meg, hogy az én bőrömön az Oriflame Architect dezodornak is van egy ilyen Credo-s bukéja,de e-mellet valahogy mindkettő más karakterű illat.............
A régi fekete Rexonát nem véltem fölfedezni benne,mert az annyira jellegzetes ,hogy szerintem millió közül felismerném..............
Egyébként már egy óra után nekem beugrott valami régebben kapható Laboratoire-Garnier-Paris-os (már a fene tudja, hogy tusfürdő volt vagy sampon-os)cucc ,aminek ilyesmi volt az illata csak sokkal light-osabb.............(teljesen átlátszó zselészerű folyadék volt lapos üvegre emlékeztető kocka alakú tubusban, magas kupakkal)
Összességében:valóban különleges és nagyszerű illat!Nekem még a mineral és a sport kategória külön tetszik és találónak találom.Részemről is mehet neki az 5** ,mint az ára is most (500)!
Remek választás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 5.

Jól összezavartál ezekkel a régi dezodorokkal!
Remek választás!

Antioxidánsok: Triethyl Citrate