Garnier

Ár:   659 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lou, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok

Mineralite-tal, egy hihetetlen nedvszívó erővel rendelkező természetes ásvánnyal gazdagított. 48 órás hatékonyság.

csillagkockacukorka

2020. január 21.

Soha nem találkoztam még olyan deo-val, ami kiszedte volna a ruhám színét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Soha nem találkoztam még olyan deo-val, ami kiszedte volna a ruhám színét.

Massacre

2018. április 11.

Negatív vélemények ellenére, nekem ez a kedvencem, az összes garnier mineral spray-vel egyetemben. Az illatukban pozitív, hogy nem fojtóak mint pl. egy nivea amitől képes vagyok több percig fulldokolni miután befújom magam. Nekem a többi részben is megfelelt, szagokat elfedi, még talán kevésbé is izzadok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

emmike

2017. szeptember 19.

Hááát...nem igazán vált be. A szagokat még talán el is fedi, de izzadásgátló hatása egyáltalán nincs. Semmiképpen nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Poorcica

2017. augusztus 21.

Szinte a teljes flakon ott porosodik a polcon. Megvettem, kellett a korhazi csomagba valami. Borzalmasan eros "illata" van. Egy melegebb nap utan pedig egyenesen fortelmes illatot araszt a testrol. Lemoshatatlan, szaritja a bort, de nem gyengen. Hasznalhatatlan reszemrol. Ujabb csalodas a Garnier-ben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

lazybutterfly

2017. július 12.

Több flakonnal is elhasználtam mert nagyon jó az izzadásgátló hatása, szinte teljesen száraz maradt a hónaljam. Az illata mikor kifújja az ember nagyon jó, de estére az izzadsággal összekeveredve kissé macskapisi szaga lesz. Ráadásul valamilyen porszerűséget hagy maga után ami szabad szemmel is látható. Próbáltam kibékülni vele mert tényleg nagyon jó a hatása, de végül kerestem mást helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

incifinci28

2017. február 2.

meglepődtem a negatív véleményeken mert nekem nagyon is bejött. az ára akciósan baráti, illata is kellemes és edzés után sincs izzadt szagom, én már többször ujra vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Mundow

2016. november 27.

Az illata tetszik, de sajnos izzadásgátló hatása a leggyengébb az általam eddig használt dezodorok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

Soly77

2016. október 20.

Mindig van a táskámban egy dezodor a necces helyzetekre a legutóbbi Rossmann látogatásomnál ez volt a kasszánál mondom jó legyen. Nekem ettől délutánra olyan mókusketrec szagom lett hogy meg kellett rajta lepődjek... pedig irodában ülök és nem extra az izzadásom sem. Valahogy a virág illat ha a napi izzadással elkezd dolgozni valami olyan egyveleg jön ki belőle ami nem túl kellemes. KIDOBTAM... nem veszek többet ilyet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

hladpat

2016. október 5.

Az illata nagyon finom és üde, nem annyira fullasztó, mint pl a fa (nekem). Teljes áron nem annyira szeretem, de akciósan simán megéri.
De, a neo-t jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

De, a neo-t jobban szeretem.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Dimethiconol