Garnier

Ár:   922 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: katica22, az összetevőket feltöltötte: ban.kati96, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kategória:   Samponok

A Garnier Naturals sampon gyerekeknek a cseresznye csodálatos illatát kombinálja az édes mandula elismerten puhaságó adó tulajdonságaival egy formulában, amely könnyen kifésülhetővé teszi a hajat. Hippoallergén, nem bántja a szemet és eltűntetni a csomókat.Eredmény: a haj puha, sima és ragyogó. Könnyebben kifésülhető és cseresznyétől illatozó.

Zsana22

2018. október 22.

Az én hajam egyszerűen nem szereti. Hamarabb zsírosodik tőle és gubancosodik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Krémacska

2015. május 30.

Nagyon jó illata van és láthatóan fényesebb és puhább lesz tőle a hajam. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 30.

Nagyon jó illata van és láthatóan fényesebb és puhább lesz tőle a hajam. 5*

tia094

2015. január 21.

korpás lett tőle a hajam és elisnehezítette. pedig az illatát imádtam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 21.

korpás lett tőle a hajam és elisnehezítette. pedig az illatát imádtam. :(

Cosmonaut

2014. szeptember 24.

A legjobb sampon, amivel mostanában találkoztam! A többiből kb a fél flakont kiöntöm, mire mindenhova jut, de ennek tök jó állaga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Oraculum

2014. március 12.

Nagyon jó illatú, bár nekem elég híg, tetszik, hogy nem zsírosít és fényt ad:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Nagyon jó illatú, bár nekem elég híg, tetszik, hogy nem zsírosít és fényt ad:)

Evibogyo13

2014. január 20.

Kedvenc samponom! Szép fényes, puha lesz tőle a hajam, tényleg könnyen fésülhető utána. Nem drága, jól néz ki a csomagolás is. A család összes (nő/lány) tagja ezt használja már. Nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 20.

Laura19

2013. november 11.

Kislányomat leptem meg ezzel.
Friss, kellemes, fiatalos illata van.Tetszik a flakon is. Fényes, puha, szép lett a kislányom haja tőle. Jól habzik és az illata megmarad. Megéri az árát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

Kislányomat leptem meg ezzel.

Lerisza

2013. március 26.

Tescoba sikerült beszereznem nem gondoltam hogy ennyire jó IMÁDOM :)) Fényes ,könnyed,sokkal puhább tőle a hajam 1 mosás után látszik a változás le se akarom cserélni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Heli

2012. október 10.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz beszerezni. Megjártam 3 dm-et, 2 Rossmannt, Spart, CBA-t, sehol nem lehetett kapni. Volt ahol azt mondták, hogy ez a fajta már megszűnt, csak a kék és a zöld kapható. Azok meg... fúj. Utolsó reményként elmentem a Tescóba, ahol vagy 30 flakon állt belőle a polcon. Gyorsan vettem is egyet és felavattam. Elvileg ez 2in1 cucc, persze az én festett, vasalt, hullámosított, szóval eléggé igénybevett hajamra gondoltam, hogy ez kevés lesz, de kíváncsi voltam a hatására. Semmi mást nem használtam, csak ezt és szárítás előtt a L'oreal hajolajból egy kicsit. Mosás közben nagyon jól habzott, nem kellett belőle sok. Már vizesen is elég selymes a hajam, szárítás után pedig csak a hajvégeimen lehetett érezni, hogy nem használtam balzsamot vagy pakolást.
Hogy meddig bírja zsírosodás nélkül a hajam, azt egyelőre nem tudom. Néhány használat után frissítek mindenképpen.

2012. október 15.
Érdekes, hogy pakolással együtt is picivel szárazabbnak érzem a hajam, mint más samponnal. Talán nem is száraz, hanem frizzy (mi ez a szó magyarul?) a legjobb kifejezés rá. Viszont apa ma megjegyezte, hogy milyen szép a hajam. Ez azért nagy szám, mert az sem tűnt fel neki, amikor a szőkéből barna lettem :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

2012. október 10.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.