Garnier

Ár:   553 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 553 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: katica22, az összetevőket feltöltötte: blacksbeads, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 553 Ft

A Garnier Naturals sampon gyerekeknek az sárgabarack csodálatos illatát kombinálja a pamut virág elismerten puhaságot adó tulajdonságaival egy formulában, amely könnyen kifésülhetővé teszi a hajat. Hippoallergén, nem bántja a szemet és eltűntetni a csomókat. Eredmény: a haj puha, sima és ragyogó. Könnyebben kifésülhető és sárgabaracktól illatozó.

Ár: 553 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
csokikrém

2014. március 26.

Meg kell védenem ezt a sampont. Ahogy a neve is mutatja, ezt alapvetően gyerekeknek szánta a Garnier. A gyerek buksija sokkal kisebb mint a felnőtté tehát elteve kevesebb kell belőle, az a mennyiség meg nem folyik ki a tenyérből. Gyanítom, hogy a felnőtt hajat az az összetevő zsírosítja, ami a könnyű kifésülhetőségért felel. A gyerekek haja viszont egyáltalàn nem zsírosodik a pubertás kor előtt. Bevallom én magamon nem próbáltam, a 6 éves lányom használja. Eddig még nem visított hogy csípné a szemét. Lemosás után nem "csikorog" a haja, valami kis csúszós réteg marad rajta, ettől valóban könnyen kifésülhető a váll alattig érő haja. Száradás után viszont semmi zsírosság nem látszik a haján, szép és puha. Az illata ekkor már kevésbé érezhető. Mindent egybevetve aki a gyermekének keres sampont ezzel nem nyúl mellé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Oraculum

2014. március 12.

Nagyon jó illatú, bár nekem elég híg és zsírosít :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Nagyon jó illatú, bár nekem elég híg és zsírosít :/

redheadvrouw

2014. február 5.

Az illata valami isteni, de nekem hajmosás után másnap zsírosbödönné vált tőle a fejem:( Pedig nagyon akartam szeretni, jól is habzott.Gyors hajmosásokra használtam el végül a felső tincsek mosására, lófarokhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

szandi05

2013. október 7.

Nagyon jó illata van, a hajam fényes és puha lett tőle. A kifésülhetőségen is tényleg segített, pedig alapból nehezen kezelhető a hajam. Szerintem megéri kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

debu

2013. április 8.

imadom az illatat, jol habzik es tenyleg jol kifesulheto utana a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

imadom az illatat, jol habzik es tenyleg jol kifesulheto utana a hajam

ágica

2013. február 10.

Finom illatú, de nekem picit zsírosít. Semmi különös sampon, el lehet használni, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Alexa369

2012. december 13.

hát...előnye hogy jó illatú, jól habzik, és puha, kifésülhető lesz tőle a hajam. A hátránya hogy szerintem nagyon híg, feleannyi ideig tart ki mint más samponok és a "nem bántja a szemet" szlogennel csúnyát hazudtak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Ophelia

2012. november 16.

Megvettem, mert szimpatikus volt, de vegyes véleménnyel vagyok róla. A barackillatban kicsit csalódtam, én nem igazán érzem, szerintem meg sem mondtam volna hogy barack, ha nem lett volna ráírva. (Lehet, hogy a Balea barackos samponja befolyásol, az tényleg olyan, mint a rostos gyümilé:)) Kicsit nehézkesen habzik, nem túl könnyű lemosni, de utána kétségkívül tiszta lesz a hajam. Jó, hogy nincs benne színezék, de olyan nagyon átlátszó és híg, hogy többnyire a fele a lefolyóban köt ki egyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

kim88

2012. május 30.

fincsi illatú, hajmosás után is kicsit érezni még. A hajam zsírosságán nem változtatott, a könnymentességről nem tudok nyilatkozni. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.