Garnier

Ár:   997 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: katica22, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kategória:   Samponok

A Garnier Naturals sampon gyerekeknek a zöldalma és a kiwi csodálatos illatát kombinálja egy formulában, amely könnyen kifésülhetővé teszi a hajat. Hippoallergén, nem bántja a szemet és eltűntetni a csomókat. Eredmény: a haj puha, sima és ragyogó. Könnyebben kifésülhető és zöldalmától illatozó.

kjumika

2016. március 23.

Kisfiam hajára jó ideje ezt használom, ő érzékeny bőrű, de semmi baja nincs tőle. Nagyon finom az illata és nem kell túl sűrűn használni, mert sokáig szép tőle a haja. Mostanában én is ezt használom a sajátom helyett és tovább bírja a hajam egy nappal :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Vattacukor1990

2014. szeptember 25.

Kísérletezős típus vagyok, ezért úgy döntöttem, ezt is kipróbálom. Nálam épp úgy teljesít, mint a legtöbb általam próbált sampon. Rendesen tisztított, fényes lett tőle a hajam. Állagra kicsit hígabb, mint más samponok, de ezt a másik két gyereksamponomnál is észrevettem. Az illata nagyon kellemes, csak kár, hogy mosás után már nem érezni. Balzsamot és pakolást is használok hozzá. Négyesre értékelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Zsanci02

2014. július 8.

Én a nyaralás alatt vettem meg, mert akciós volt, na meg persze felkeltette az érdeklődésemet a "Könnyebben kifésülhető" mondat. Ugyanis sok és hosszú hajam van, amit néha hajmosás után borzasztó kifésülni. Mielőtt kipróbáltam volna, itt utána néztem, de megijedtem, mert sokan írták, hogy zsírosodik tőle a hajuk. Na, nem baj egy próbát megér. Amikor a tenyerembe nyomtam egy kicsit azt vettem észre, hogy zsírosabb az állaga, vagyis másabb volt, mint a többi sampon. Ezért kevertem hozzá egy másik sampont, és így mostam ki vele a hajam. És így is könnyen ki tudtam fésülni és nem lett zsíros! Az illata nekem semleges és hajmosás után se éreztem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Oraculum

2014. március 12.

A gyerekeknek valókból egyedül a cseresznyés ér valamit, ezek zsírosítanak és fura szagúak:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

szandi05

2013. október 7.

Az illata kellemes, a hajam puha és fényes lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Az illata kellemes, a hajam puha és fényes lett tőle.

kadaeva

2013. május 29.

A lányom egész nyaka vörös lett tőle és sajnos csalánkiütések is megjelentek. Még jó, hogy azért vettem mert rá van írva, hogy hipoallergén... :(
Mínuszos osztályzás nincs???

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 29.

Mínuszos osztályzás nincs???

chickweed

2012. október 27.

Nekem semmi problémám nem volt vele, persze balzsamoztam utána szóval így nem is száríthatta de, de különösebb zsírosodásról sem tudok beszámolni. Teljesen átlagos sampon, elájulva nem voltam tőle. Az illata nagyon jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

katocalol

2012. június 2.

borzalmas. még 2éves gyerek hajára is. gyorsan zsírosodik tőle és száraz lesz a hajam vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!