Garnier

Ár:   634 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. október 18.

Kategória:   Samponok

mikage

2018. június 1.

Egyetlen egyszer használtam, utána csak fésűmosáshoz. Rettenetesen kiszárította a hajam, soha ennyi időt nem töltöttem kifésüléssel (kb. 1,5 óra). Legszívesebben levágtam volna tövig a hajamat, annyira fájdalmas és fárasztó volt az utómunka. Nem értem, hogyan lehet egy ilyen rossz termék a piacon, és kinek jó ez... valószínűleg, ha az egész hajad nagyon zsíros, akkor kevésbé szembetűnő a károkozás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

pinkpapucs

2017. december 5.

Nagyon száraz lett tőle a hajam, borzasztóan tönkretette. Igaz, hogy olcsó, de számomra fele annyit sem ér. Nem veszem többé. Hiába balzsammal és pakolással használtam, tönkretette a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 5.

Sroi

2017. november 5.

Sokat emelt a hajtöveimen jobb tartású hajat eredményezett, ám mintha szárítana is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Penci

2017. október 12.

Nagyon szerettem ezt a sampont. Igazából samponban még nem tapasztaltam rosszat, a hajam ilyen téren nem válogatós. Nekem bejött, szép fényes lett tőle a hajam és finom volt az illata. Ha valahol látnám még, mindenképpen megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

anduspapp

2017. augusztus 9.

Mostanában sehol nem találok ilyen sampont, pedig imádtam, friss volt tőle a hajam és a sörélesztő segített a zsíros hajamon is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

bettina28

2016. december 17.

Nagyon finom gyümölcsös illata volt, imádtam! Újra vevős termék! Az illatát leszámítva pedig átlagos sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Kati021

(!)
2016. július 28.

Hosszú hajam van ami könnyen zsírosodik! Amióta ezt a sampont használnom, sokkal szebb hajam, kevésbé zsírosodik és dús hatású! Én csak ajánlani tudom, már több hónapja ezt használom, és tökéletesen meg vagyok elégedve vele, csak sajnos nagyon nehéz beszerezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

vikcsi

2016. július 14.

Egyáltalán nem vált be, teljesen kiszárította az amúgy zsíros hajam, kezelhetetlen volt tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Melcsi922

2016. július 12.

Az én hajam utálta.Dúsított,de szárította is,és hatalmas gubancot csinált a hajamból.Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

faffy

2016. június 26.

Szeretem, de most leváltottam az olívás Garnierre, az talán jobban bejön. Egyébként pont annyi, amit egy jó sampontól várok. Nem gubancolódik, nem zsírosodik gyorsan a hajam és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.