Garnier

Ár:   759 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony izzadásgátló dezodor, amely kíméletes a bőrhöz. Innováció: szabadalmazott kör diffúzor. A nagyobb hatékonyság érdekében: akár egyetlen fújással befedi az egész hónaljat. Természetes nedvszívó ásvánnyal gazdagított, akár 48 órán át véd a nedvesség és a kellemetlen szagok ellen. A bőr jobb ápolásáért: a spray kíméletes a bőrhöz. És a bőr lélegzik. Segít megelőzni minden kellemetlen érzést a bőrön, beleértve az égető érzést is. A babaápolásban is használt, panthenollal gazdagított, amely minden bőrtípusra megfelelő. Illat: gyümölcsös és relaxáló illat virágos tónussal.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. január 18.

Sajnos nekem tönkretett csomó fehér pólómat, mivel erőteljes nyomot hagyott🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 18.

Sajnos nekem tönkretett csomó fehér pólómat, mivel erőteljes nyomot hagyott🙄

nemethdorcy

2019. május 30.

Az illatával és a hatásával is elégedett vagyok, nem éreztem magam egyszer sem(!) izzadtnak mióta ezt használom. Az elején furcsa volt a kör alakú szórófej, de sokkal jobban szétoszlik a permet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

MomofNini

2018. december 7.

Nagyon jó illata van, nem lett tőle érzékeny a bőröm -amire amúgy hajlamos-, 12 órán át bőven tartott, nap végén is éreztem az illatát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

fruzsi911

2018. december 6.

Egyetlen kedvenc . Nagyon jó az illata és tartós a hatása, na meg ez az egyetlen amitől eddig nem lettem kiütéses :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

renee9728

2018. október 23.

Nagyon szeretem :) Nagyon jó az illata, könnyed :D Glamour napokon vettem féláron, szóval teljesen megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

AnnaR

2018. október 8.

Most már több mint egy ezres az ára (1100 forint körül láttam a dm-ben), de szerintem megéri (főleg úgy, hogy ez még nem is a legfelsőbb árkategória). Elég belőle egyszer-kétszer fújnom magamra (nem is kell túl sokat) és akkor reggel estig friss maradok. Nekem nem volt problémám a fejjel, úgy összeségében elég jónak tartom a kialakítást, csomagolást :)
Szerintem leteszem az örökös voksom mellé, mert végülis megfizethető és maximálisan teszi a dolgát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

hugsandcups

2018. szeptember 3.

Jó az illata és az összetevői, de szétjött a feje, és többször nem fúj rendesen, pedig még van benne meg porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

6vilag

2018. augusztus 10.

Mit össze nem hajkurásztam ezt a színt ebből az illatcsaládból. Nagy nehezen beszereztem és én is úgy jártam, ahogy alább a kollegina, a szórófej bedöglött, vagyis inkább össze-vissza orrán száján ömlik belőle a fehéres deo. Sajnálom, pedig nagyon tetszik ez a megoldás, egyszerűen, nem töményen adagolta a megfelelő területre a kellő mennyiséget.
Amúgy jó volt, az illata kifejezetten finom és kellően is desodorált. Nem éreztem soha (!) magamnak büdinek, és férjem is folyton dicsért, hogy mindig finom illatom van.
De most kicsit csalódtam benne, egy darabig nem találkozunk a szórófej rendetlenkedése miatt, így csak 4 csillag. Bár korábban is volt már ilyen deom más színben, de annak nem volt semmi problémája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Meja

2018. július 16.

Szerencsére nem vagyok izzadékony, így nem is kell nekem egy hiperszuper izzadásgátló dezodor, ami napokig tartó izzadás ellenni védelmet igér. Pont elég ha jó az illata, és azt a kis ragacsos érzést, ami a melegebb nyári napokon elő szokott fordulni, megszünteti. Erre ez a termék számomra teljesen alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

domcsismiracle

2018. június 29.

Nem csak hatékony, de nagyon kellemes is használni! Tökre szeretem, hogy ilyen a szórófeje, nagyon gyengéd. :) Jó az illata, hatásos, szóval engem megvett. Nem szívesen térnék már vissza a megszokott szórófejekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag