Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2012. július 31.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális hatóanyagban gazdag összetétele gyengéden fejti ki hatását, hogy megtisztítsa bőre pórusait és csökkentse a bőrproblémákat. Kellemes illatú összetétele aloe verában gazdag, hogy védelmet biztosítson bőre számára és gyengéden hidratálja azt. Szappanmentes. Színezék mentes. Parabenmentes. Hipoallergén. Bőrsemleges pH értékű.

Kiszerelés: 250 ml

vadcseresznyefamag

2020. május 9.

Nagyon szerettem az illatát. Szerintem a legjobb tusfürdő volt.

Külföldön se lehet kapni? Vagy mindenhol kivonták?

Nagy hiba volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Nagyon szerettem az illatát. Szerintem a legjobb tusfürdő volt.

Külföldön se lehet kapni? Vagy mindenhol kivonták?

Nagy hiba volt. :(

BBBB1900

Korcsoport: >54
2019. május 18.

Ha valaki ezt az illatot keresi ebben megtalálja.
Imádtam régen, de megszűnt erre belefutottam. Szerintem még az állaga is olyan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 18.

Ha valaki ezt az illatot keresi ebben megtalálja.
Imádtam régen, de megszűnt erre belefutottam. Szerintem még az állaga is olyan.

cirboja

2014. augusztus 22.

Tud valaki arról, hogy lehet-e még kapni ezt a tusfürdőt bárhol? Abszolút favorit volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

jibjab

2013. július 20.

Én is nagyon szerettem, pedig a Garnier termékek nekem leginkább csak illatra jönnek be, de ez egyike volt a kivételeknek. Jól hidratált és borotválkozáshoz is jó volt, mert jól siklott rajta a borotva. Hosszú évekig használtam, de aztán mindig kísérleteztem mással is. Vissza-vissza térek hozzá. Nagyon sajnálom, hogy kivonják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 20.

feketealexandra

2013. július 20.

Csak ezt használtam talán több, mint 10 éve és tessék, most ezt is kivonják a forgalomból. VAn valahol még elfekvő készlet? Szívesen vennék egy nagyobb mennyiséget! A legjobb tusfürdő, mind illatra, mind tartósságra.Imádtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

Mackólány

2013. június 3.

Hát 4 éve volt ilyen tusfürdőm, de az illata rendesen belémégett annyira mesés volt :) igazi friss illat, nagyon szerettem, aztán elmentem a DM-be hátha van még, azt mondták hogy már nem gyártják :( el is keseredtem, mert nagyon jó kis tusfürdő volt, ami nem szárítja a bőrt, így különösképpen nyárra (már ha lehet ezt az időt annak nevezni) jó lett volna beszerezni egyet, igaz az ára 4 évvel ezelőtt is elég húzós volt, a többihez képest szárnyalt, de akkor ez is feledésbe merült sajna :( én mindenesetre imádtam, és úgy látom itt még rajtam kívül sokan szerették :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Ina15

2013. április 26.

Jó tusfürdő: ápol, nem szárad a bőröm tőle, aloe verás, antibakteriális is asszem, (régebben vettem) meg zselés állagú és jó komfort érzetet ad a bőrnek fürdés után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

serpentbreath

2013. január 27.

Egyetemista koromban használtam, afféle vizsgaidőszaki jutalomnak. Az illatáról mindig az a hangulat jut eszembe. Mostanában inkább szappanokat használok, de erre a tusfürdőre nem mondanék nemet. Szeretem :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Lynx

2013. január 27.

Szerettem, a tisztaságillata és a kitűnő tisztító hatása miatt. Egy időben mindentől kiszáradt, vagy kiütéses lett a bőröm, csak ezt tudtam gond nélkül használni. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 27.

csokilany

2012. augusztus 21.

Annapanni: Én a veszprémi Rossmannban még találkoztam vele (a sétáló utcai Rossmannban). Egyszer én is próbáltam régebben, de az én bőrömmel semmi különlegeset nem csinált, nem rontott, de nem is javított, ugyanannyi pattim maradt, mint volt - csak testre használtam, tusfürdőnek. Mivel ilyet meg találok olcsóbban is, ezért kap csak egy 3-ast.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.