Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Semleges illatú, hidratáló anyagokban gazdag tusfürdő. Parabén-mentes, bőrsemleges ph-értékű.

juditkaa70

2016. január 29.

Nagyon sajnálom,hogy már nem gyártják. Az egyik legjobb tusfürdőnek tartottam. Imádtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 29.

mili

2012. október 24.

Régen használtam, nagy kedvenc volt, nem volt erős illata, és puha lett tőle a bőr. Azt hittem már nem is lehet kapni. Nem venném őt se ismét az összetevői miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 24.

vercso1

2012. július 7.

Régebben sokat használtam ezt, nekem tetszik az illata és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Régebben sokat használtam ezt, nekem tetszik az illata és nem szárít.

Morci

2012. március 14.

Szerintem nem egy nagy durranás, pedig drágább, mint a hasonló, drogériás tusfürdők. Nem szárítja ugyan a bőrt, de nekem túl halovány volt az illata. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

annapanni

2012. február 5.

Végigpróbáltam az összeset, nekem a zöld tetszik a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 5.

Végigpróbáltam az összeset, nekem a zöld tetszik a legjobban.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)