Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: berill99, Módosítva: 2020. július 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A 3in1 micellás víz tisztítja a bőrt és segít eltávolítani a sminket és a szennyeződéseket egyetlen mozdulattal. Micellákat tartalmaz, aktív hatóanyagok amelyek segítenek vonzani és dörzsölés nélkül eltávolítani a szennyeződéseket, sminket és faggyút. Arcra, szemre és ajkakra is alkalmazható, nem kell leöblíteni.

Fma

2022. április 18.

Engem nem győzött meg teljesen...
Pozitív :
Sminket leszedi ügyesen, vízálló szempilla spirált is 2dik nekifutásra
Elég okés az incije
Csini a külalakja
Sokáig elég

Negatív :
Recsegősre szárítja a bőröm
Állítólag nem kell lemosni, de nekem sikos&ragacsos filmréteg marad utána az arcomon (minden alkalommal lemosó, és mégis)

Még adok neki egy esélyt, hátha a hidratáló krém nem jó... Ha továbbra is szárít, alkalmi sminklemosóként fogom csak használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 18.

Engem nem győzött meg teljesen...
Pozitív :

Negatív :
Recsegősre szárítja a bőröm

Spring

2021. április 12.

Semleges illatta van, így nem irritálja a bőrt, pénztárca barát elég sokáig elég flakon, viszont nekem nem mindig szokta 100%-kosan leszedni a szempillaspirált, de ezen kivül teljesen rendeben van. Kicsit szárítja a bőrt, de szerintem csak a száraz bőr típusnál zavaró csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

fitnesslover

2021. március 10.

A sminket maradéktalanul leszedi, emellett pénztárca barát, egy flakon kb 6-8 hónap alatt fogy el nálam mindennapos használattal. Viszont rájöttem, hogy neki "köszönhető" ,hogy a bőröm felső rétege nagyon leszáradt és emiatt több komedó keletkezett. Szóval meghagyom inkább ilyen alkalmi smink lemosásra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

noricza

2021. február 25.

Teszi a dolgát, nem irritál, nem csíp, szépen tisztít. Sokáig elég, semleges illat. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

Mercury91

2021. február 16.

Nem rossz, de nagyon szárítja a bőrt, száraz bőrre szerintem senki ne használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Eple

2021. február 10.

Sajnos több használat után az alkohol összetevőnek köszönhetően kiszárította a bőröm. Ha nem lenne ez a probléma tökéletes lenne 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

juud30

2020. október 28.

Nem olyan rossz, a sminket leszedi szépen, de nekem csípi a szememet egy kicsit. Maradok a rózsaszín társánál, az sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

pinksunset

2020. június 28.

Ez volt az első micellás vizem, én szeretem, leszedi rendesen a sminket, nem irritálja a bőröm, biztos megveszem még párszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Elphlane

2020. június 15.

Zsírosodik tőle a bőröm sajnos, nem is tisztít túl alaposan, dörzsiznem kell kicsit és többször átmenni rajta, ha sminkről van szó. Szerintem vannak jobb micellás vizek..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Rekaa25

2020. június 13.

Elképzelhetetlen számomra e termék nélkül az arc ápolási rutinom. Már legalább 4 szer vettem újra, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.