Garnier

Ár:   1492 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: matine91, az összetevőket feltöltötte: fruu., Módosítva: 2015. február 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Azonnali megoldást nyújt a pattanásokra hajlamos bőrre. A színezett összetétel egyetlen lépésben elfedi, és szárítja a pattanásokat.

• A termék magas ásványi pigment koncentrációjának köszönhetően hosszan tartó fedő hatást biztosít anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.
  • A magas szárító hatású összetevő tartalmat a regeneráló hatású Herba-Repair-rel kombinálja, így segíti a pattanások korrigálást és leszárítását. A praktikus fémgolyó pontos felvitelt tesz lehetővé.

sabrirory

2013. március 28.

Egy barátnőmtől kaptam,még a leggyulladtabb pattanásaimat is szépen leszárította,csak nekem is kicsit sötét volt a színe és olyan volt a fejem,mintha foltokban nyomtam volna csak rá alapozót :D nem baj az 5 csillag így is jár neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

horkaborka

2013. március 19.

szépen fedi a patikat, nem kelt csúnya hatást. Igazodik a bőr színéhez, gyakran használom:))
5 az antibakteriális hatás miatt!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 19.

5 az antibakteriális hatás miatt!!

kriszti.07

2013. március 14.

Eredetileg csak egy korrektort akartam venni és mivel egész jó áron lehet hozzájutni gondoltam kipróbálom. És amikor észrevettem, hogy tényleg leszárítja a pattanásokat elgondolkoztam, hogy de kár, hogy eddig nem próbáltam. Pöttyözök belőle a patikra ujjal eldolgozom és el is tűnt a piros folt. Amikor este pedig lemosom a sminkem nem azt látom amit eddig vagyis h bedurvult a pati az arcomon, hanem azt h szépen "lenyugodott". Tök jó kis cucc összességében, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

eszterrr

2013. március 9.

jó termék, jó fedéssel, megkedveltem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 9.

jó termék, jó fedéssel, megkedveltem :)

d-i_n-a

2013. március 4.

A legjobb korrektor. Nagyon gyorsan leszárította a pattanásomat!
Egy nem tetszik benne, hogy elvileg a világosat vettem meg de miután az arcomra tettem és eltelt pár perc eléggé besötétedett. Szeretem benne hogy nagyon sokáig elég!

Update:Már a harmadik tubust fogyasztom :D

UpdateUpdate: 4. tubust :DD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

A legjobb korrektor. Nagyon gyorsan leszárította a pattanásomat!

Update:Már a harmadik tubust fogyasztom :D

UpdateUpdate: 4. tubust :DD

szilvi07

2013. március 3.

A világos árnyalat jól passzol a bőrömhöz, bár vigyázni kell vele, mert ha túl sokat kenek fel a bőrömre, akkor ott inkább narancssárga lesz, minthogy bőrszínű. A fedése úgy közepes, a nap végére néha így "elmászik" az arcomról. Egyetlen egy pattanásomat sem szárítja le, így ezt az ígéretét nem tartja be. Nem hiszem hogy újrafogom venni, habár egész jól fed, de én ezt a 15 ml-t 1499 Ft-ért vettem, annyit mégse ér meg nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

katica0927

2013. február 3.

imádom! minden cseppje megéri az árát. tökéletesen fed, pattanásokat szárítja, teljességgel elégedett vagyok vele! árához képest tökéletes, természetesen újra vásárolom, mint 2 éve mindig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

jesuisunchat

2013. január 27.

en imadom. tokeletesen fed. korrektornak szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

en imadom. tokeletesen fed. korrektornak szuper.

banhegyi.mariann

2012. december 10.

Már majdnem elfelejtettem, hogy nekem ilyenem is van (remélem azért még nem járt le a szavatossága - bár inkább ne legyen rá szükség). Anno mikor megjelent, még volt pár pattanáska (vagy nyoma), ebből tettem rá egy kis pöttyöt eldolgoztam cseppet és semmi nem látszott (alapozó, púder nélkül. Szárítani annyira nem tud, de begyulladni tutira nem fog tőle a pattanás. Egyébként nagyon kiadós kis készítmény, megéri az árát! Egyébként kétféle árnyalat van belőle - világos és sötétebb bőrűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

NikiB

2012. november 27.

Imadom en inkabb szem ala kenem tudom arra is van ettol a markatol de pont elfogyott.A pattanast nem igazsn szaritja,de legalabb elfedi!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1